345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

esim bugun gitti.cok agladim uzuldum.insalla herkesin sevdigi tez zamanda bitirir askerligini((
acemibirlik: hatay serinyol
ustabirlik: hakkari cukurca

biz bir nebze daha şanslıyız gittiği yer ankara polatlı. kalabalık değil. istediği zaman arayabiliyor. 15 günlük eğitimden sonra yeni yere gittiğinde tel sıkıntı olamyacak serbest olacak

benimkide ankara etimesgut

benim esim ustabirliginde izne bile cikamicak.cikarmiolarmis hakkari de(

mesaj sürem 10 dk beklemem lazım ama burdan yazayım acemilik ankara etimesgut ustalık konyaya çıktı. Müsait olduğunda arar canım üzülme

evet ikisi bir belli oldu esimin.sizinki neden oyle olmus ki??ya da bizim ki neden boyle oldu?

benim eşim asteğmen olarak yapıyor askerliğini. yani kendi işini yapacak. sabah 8 akşam 5 mesaisi olacak. ondan bizimki nisan sonu sınava girip yeri öyle belli olacak

sizin ona moral vermeniz lazım. siz güçlü olun. bak 5 ay sonra gelecek. benimki isse seneye şubatta gelecek

( off seninki daha uzunmus(allahim cabuk kavustursun.ona belli etmiorum uzuldugumu zaten.o da uzulmesin die

evet cnm şanslıyız ama üzülme sende korkma hep dua et aklına kötü birşey getirme tatlım

bol bol dua etmekten baska caren yok zaten

esim bugun gitti.cok agladim uzuldum.insalla herkesin sevdigi tez zamanda bitirir askerligini((
acemibirlik: hatay serinyol
ustabirlik: hakkari cukurca

Benimde eşim hatay serinyol ustabirlik tunceli arayabildimi acaba seni ben daha konuşamadım

343.Uzun dönem olarak,hepinize sabır diliyorum kızlar..ben daha yeni alıştım 12 aralıkta gitti..Allah yardımcınız olsun..Kısa dönemler cok sanslı ama..

Son düzenleme:
benim aşkım da aradı bugün 1 dk konuşamamışızdır heralde, komutan olacağı için 6 kişilik odada kalıyormuş yemekler güzelmiş, kıyafetlerini üzerlerine olacak şekilde vermişler. Çivi gibi asker oldum dedi sesi heyecanlı geliyordu. Ben de gün içinde çalıştığım için pek anlamamıştım ama şimdi gözyaşlarımı tutamıyorum. Duş almam lazım ama kolumu bile kaldırmak istemiyorum yarın nasıl kalkıp da okula gideceğim şimdi ben

Gerçekten mi bizim hiçbir fikrimiz yok tunceli hakkında biraz endişelendim ben tunceliyi duyunca ama birde jandarma olucak nasıldır acaba?

hımm,ben de aslında pek bilmiyorum ama anlattıgı kadarıyla zor bıyer hozat,prefabrik evlerde 2-3 kişi kalıyorlar,dün aradı hava yagmurlu dedi..tugaydalar şuan..bir de benım askerim komando astegmen malesef yani sürekli arazide..hazıranda karakola gececek..jandarmalar nasıldır pek bilemiyorum..askerin nerde tam olarak..hozatta mı..merkezde mi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…