345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Piss yaaa kıskandımm:)

:)))napamm aramzda en uzun telefonlaaa konusan sendinn bende azz kıskanmadmm catlamadm burdaa elın kocalarıı hep arıyo uzun uzun konusuyolr dıye az didiklemedm basını bende bööle bı hava atam dıdım :))oyy tatlmmyaa vallaa hatrladkca agzm kulaklarıma gelıyoo bayramda gene gıtcm ınsallah bısey cıkmazz sımdıden otel arıyorum uygn düzgn guzel bı pansıyon otel bulurm ınsallah:))

kaç ay oldu yüzünü dahi görmedim... kaç gün oldu doğru düzgün sesini bile duymadım...

cnmm yaa hepımz aynı durumdayzz bizi bızden ıyı kımse anlamıyo anlamalarınıda artk beklemıyorum sıkacz tatlım dişlerı bıraz daha cok sukur az kaldı gecıyo zamann teklere dusdumuzude görcez ozamnn baslıycak bıze hayat ne dıyemm ararr bugun ınsallah uzun uzunnn konusursnn bellımı olr:S

Yaa en uzun konusan ben diildimkiii... Cok şükür gerçi konuşmadığım gün geçmedi hic şimdide telefonu yanında da konuşma problemimiz yok en azından yanına gitmek hayal olsada internetten görüyorum arada birde.. E tabi gidip görenleride kiskaniyooruuz:) ama Allah daha çok versin canım seviniyoruzdaaa adina

SLM KIZLAR UZUN ZAMANDIR UĞRAYAMADIM.ŞAFAK 59 OLMUŞ.geçen hafta evci çıkardık amasyaya görmeye gittik aşkımı.havası yaramış çok şeker olmuştu 3 gün gördümmm ne güzeldi.inşallah bitecek az kaldı diyebilirz artık.hayırlı ramazanlar herkese

Kızlarr yaa yine mi yavaşladı bu günler ne özledimm cokkk yeter bitsin yahuu şafak 56 siirt

Kızlarr yaa yine mi yavaşladı bu günler ne özledimm cokkk yeter bitsin yahuu şafak 56 siirt

bana da oyle gelio yavasladi cidden(( esim sık sık aramasa daha kotu olurdum heralde.onunla konustukca avunuorum iste( bende cok ozledim cok.el ele gezen ciftleri gordukce kiskaniorum iyice yaaaaaa...

yavaşlamadı kızlar öyle düşünmeyin plakalara başladıktan sonra 1 ay geçti nerdeyse, o günleri hatırlayın daha dün gibiydi günler nasıl da çabuk geçmiş
sürekli gelmedi, bitmedi diye düşünmeyiinn gelince şunu yaparız şuraya gideriz bu günlerin acısını çıkarırız diye düşünün benim de 8 ayım kalacak 1 hafta sonra oysa 9. aya geçtiğim gün dünmüş gibi hem alıştım artık ben ama aşkım urfaya alışamadı çok yoğun çok yoruluyorum diyor. Güya 8-5 çalışacaktı ama 9 da 10 da kaldığı yere ancak gidebiliyor, havalar da çok sıcakmış bugün tatil günüydü ama yine de sıcak yoruyor diyor. Allahım hepsine kolaylık versin, bol bol dua edin içinizi ferah tutun hayırlısıyla sağsalim gelecekler inşallah

Ceku ben seni yok sanıyordum ondan yazdım:) Artık son nazlanmaları yapıyoruz tatlım cünkü 56 baskada yok:)

Son düzenleme:
biraz daha sabır biraz daha sabır gelince kocalarınıza yaparsınız nazı :)
şimdi ramazan da çabucak geçer iftar davetleri falan filan, bayram gelir o da biter veee askerleriniz geldi bile :) sonra hemen tatile uçarsınız
ben de burda hala asker yolu beklerim

o kadar mesaj yazıyoruz daha 175 sayfa olmuşuz.343 lerde ne muhabbet varmış demek çok ilerlemişti. neyse şafak 57 bizde az kalmıştır herhalde teslim olduk artık özleme.ayy bi gelsinnnnn

Canımm benim ozamn seninde az kalıcaaakkk ve cokk cabuk gecicek insallahh

o kadar mesaj yazıyoruz daha 175 sayfa olmuşuz.343 lerde ne muhabbet varmış demek çok ilerlemişti. neyse şafak 57 bizde az kalmıştır herhalde teslim olduk artık özleme.ayy bi gelsinnnnn

Evet canım sen yazınca baktımda onların 175 daha ilk ayda olmus yemin törenleri falan yazmıslar o sayfalarda

onlar daha kalabalıktır biz de kaç kişi varki şafak sayan :)

sev-fa evet sizinkiler gelsin benim de 6 ayım kalmış olacak okullar açılacak ve zaman hızla geçecek inşallah

ya bi de ben annemin evindeyim ya iyice daraldım evimi özledim belki de o yüzden bu kadar bunalımdayım ben inşallah senin de günlerin su gibi gecerde sen de kavuşursun sevdiğine tatlım benimmmm

ya bi de ben annemin evindeyim ya iyice daraldım evimi özledim belki de o yüzden bu kadar bunalımdayım ben inşallah senin de günlerin su gibi gecerde sen de kavuşursun sevdiğine tatlım benimmmm

Canım ben gittim bir ay evimde kaldım simdi yine döndüm annemlere iyi geldi tavsiye ederim:)

Canım ben gittim bir ay evimde kaldım simdi yine döndüm annemlere iyi geldi tavsiye ederim:)

benim evim istanbulda.annemin evine 10 saat uzaklikta.gitmeyi cok isterdim ama napim ben yapayalniz istanbulda daha cevre bile edinemedim orada (((elim mahkum beklicem artik

az kaldı canım biraz daha sabır, o boş evde daha çok sıkılırdın annenlerin yanında olmak biraz daha iyi gibi bence

şafak kaç bugün yazmamışsınız

slm kızlaaarr ben geldım epeydır yoktum ..ya bazende bakıp cıkıyordum sadece ... cok özledım sızı...ayyy bıde askımııııı...hersey yolunda ve guzel gıdıyor bakalım..askım ıyı... bende burda ıyıyım sukur..evımı özledım ..hııımmm orucuzda..ay askımla oruç acmayı özledım ama olsun bunuda acısını seneye fena cıkaracaz tatlımla...

sızler nasılsınız..askerlerınız nasıl...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…