345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

2 ay 2 gün şafak 64 uşaakkkkk:) kızlaaaarrrrr günler azalıyoo ben şimdiden heyecanlanmaya başladım:)

bebişim ben yedeksubay.tk ya göre sayıyorum :)))) oraya bakıorum hergün =D bence sen de benim gibi say daha mutlu olursun =) koskaca bi günü ekletme şafağıma =)

aYNI ASLINDA yedeksubaytk da 24 SAATİN altına düsünce günü bitmiş kabul ediyo bende bi gün tam bitince bitmiş sayıyorum. Babamda bana 15 gün eksik say eylülü sayma diyor:)

aYNI ASLINDA yedeksubaytk da 24 SAATİN altına düsünce günü bitmiş kabul ediyo bende bi gün tam bitince bitmiş sayıyorum. Babamda bana 15 gün eksik say eylülü sayma diyor:)

=)) doğru söylüo aslında o kadar gün bekledikten sonra 15 günü de bekleriz zaten=) ama çok özledim iyice ya =)) bu arada sana anlatmıştım ya benim ki düzeldi sonunda

selammm kızlar nerdesnn gözükmuyo kımseckk :)))gecen hafta sonu kocacımmlaa bırlıkdeydmm :)kandıradan aldmmm izmıtte bı otellde kaldk cumrtesı pazrr bırlkdeydkk harıkaa oldu konsdmm konsdmm konsdmm susmadmm gezdk el elee heryeree gıttık sahılee alısverıse 1gunde ne yapılırsaa yaptıkk:))cokk öslemsm yanında uyumayıı uyanmayı gamzelerınıı öpmeyıı askımm sevıyorum senı demeyıı dönüşş berbattı ben salya sumk vazıyette otobsdekı muavn pecete verdı yanmdakı bayanlar kızım bakk oda orda gözlerı doldu sen 2ay boyunca böyle aglıycanmı dıyo :S dedım 3aydr böyleym ben :)amaa sımdıı bayramda gıdecm yanına ınsallah bısey cıkmassa 17agustsda gidecem bayram iznide verıyolrmıs askerlere hafta sonuylada bırlesdrnce 5gunlk bı kavsma daha beklıyo binlerce sukurler olsnn :)))))

Piss yaaa kıskandımm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…