345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Aaa aynı bölütelermiş canım kesin tanışıyolardır o zmn :)
Benimki yeni gittiği için tam belli değil ama ya komutanın habercisi yada garajda görevli olucakmış.

hayırlısı olsun, çok rahat değil orası ama şimdiden öyle diyip sıkıntıya sokmiyim seni, bizim 49 gün kaldı gelmesine.

hayırlısı olsun, çok rahat değil orası ama şimdiden öyle diyip sıkıntıya sokmiyim seni, bizim 49 gün kaldı gelmesine.

Amin canım. evet sürgün yeri olduğu için psikopatlar falan varmış söylediğine göre ondan korkuyorum zaten. bide ya haberci yada garajda görevli olcakmış yola gidip geliceği içinde korkuyorum

Hakkımızda hayırlısı olsun napalım bizimde kısmetimizde bu varmış
Sizinde maşşallah az kalmış zaten kısa dönemmişsinn.. Hayırlı teskereler inşallah. Allahım tez zamanda kavuştursun sizi.

Benim için Temmuz'a gelmek hayaldi hatta şimdi Ağustos olduk ya amann amaann Bayram geçsin artık son hazırlıklar yapılmaya başlanır heyecan dorukta beklemek kalır:)

1 buçuk ayınız kalmışş ne güzel kızlar yaa :)
benimki de doğum günümde izne gelecek sanırım süpriz yapmayı planlıyor gibi :) gelebilirse 2 buçuk ayımız var özledim yaa çok özledimm

1 buçuk ayınız kalmışş ne güzel kızlar yaa :)
benimki de doğum günümde izne gelecek sanırım süpriz yapmayı planlıyor gibi :) gelebilirse 2 buçuk ayımız var özledim yaa çok özledimm

Evet canımm az kaldı darısı basına insallahh

şafak 49 muş çok özledim ayın 12sinde görmeyeli 4 ay olacak

Evet canımm az kaldı darısı basına insallahh

amiiinn :)

ay kızlar aşkım bayram tatilinde gelmeyi planlıyormuş ama nöbet koymuşlar bayramın 2. gününe gelemiycek yaa, kurban bayramında gelcem ama üzülme dedi bi de :)
sıcaklardan dolayı da hasta olmuş serum filan takmışlar yattı bugün hep, yarına bişeyi kalmaz inşallah

zamaaan daha hızlı geç lütfeeenn

Geçmiş olsun cekucum size. Bazen geciyor zaman bazen hiç geçmiyormuş gibi geliyor.
Bizim bu gün 46 Kahramanmaraş bitiyor inşallahh...

Kızlarrr 45 Manisa bu gün 347ler sınava girdi onlarda gidiceek bizimkiler dönücek insallah. Gecerken cok zor gecti hala da bazen önümüzdeki günler büyüyor gözümde ama bizim ilk basladıgımız noktada 343. dönemler vardı nasıl imrenirdim onlara "Yaa 45 günleri kalmıs ne kadar harika keske aralıkta gitseymiş simdi dönücekti" dedim hep nasıl gecer o günler dedim şimdi bakıyoruz geçmiş zaman. 45 Günümüz kaldı bir sonraki dönem asker oluyor imrenerek baktığım durumdayım şimdi allahıma şükürler olsun allah hepsine sağ salim dönmelerini nasip etsin cokk özledikk hepimize kavuşmayı birlikte yaşlanmayı nasip etsinn...

aynen canim bende cok imreniodum 343 lere:)) bugun agustosun 2 si:)) bir ayimiz kaldi neredeyse.eylulun 2 haftasi bir sekilde gecer nasilsa:))ozlemek ne kelime ya hafif kalir valla:))askindan olcem iyice askimin:)) (acayip bi cumle oldu idare edin:))

aynen canim bende cok imreniodum 343 lere:)) bugun agustosun 2 si:)) bir ayimiz kaldi neredeyse.eylulun 2 haftasi bir sekilde gecer nasilsa:))ozlemek ne kelime ya hafif kalir valla:))askindan olcem iyice askimin:)) (acayip bi cumle oldu idare edin:))

Güzel cümle ben sevdim bana çok uygun bende aşkından ölcem aşkımın:))

selammm kızlarr sahura kadar oturuyorumm davuluu amcada gecıyo dısardaan:))))nasıll gecdıı zamann agladkk zıkladkk guldukk sasırdkk ılkgıttıgıı gunlerr hepımzz aynı andaa kopdkk aglamakdan helak oldukk coksukur bınlerce sukur azkaldıı eyluluu hıcc saymıyorumm agustosdadaa dogum gunmm varr:))bayramm varr bayramdaa ınsallahh evcıı cıkarcamm genee ee sonraa ne kalıyoo azkalıyoo cokksukurr geldı ogunlerr içimm kıprrkıprrr gulmeyıı özlemısımm benn yaa :)

ben kendimden çok sana üzülüyodum bedia yaa :) en çok da sizin kavuşmanıza sevincem

kızlar dua edin suriyeyle savaş çıkmasın, yoksa göndercekler aşkımı yaa çok korkuyorum

ya bedia cım ya sana imrenıyorum bak masallahh. ne guzel evcı cıkarıyon.. falan ..ahhh.. benımkıde gelsede bı evcı cıksak burda..

ben kendimden çok sana üzülüyodum bedia yaa :) en çok da sizin kavuşmanıza sevincem

kızlar dua edin suriyeyle savaş çıkmasın, yoksa göndercekler aşkımı yaa çok korkuyorum

ay canım inş cıkmaz ya bı senınkı değil butun ana kuzuları için..

hakıkaten özlemek kelımesı azkalıyor..hemde coook az..hpimiz yasıyoruz hep bir ağızdan anlatmaya kalksak bıle emınımkı anlatamayız..tek dediğim su benımde --bi gelseee---

:)canımm benımmyaa neydıı o hallerm salya sumukk ortalkda dolasıyodum hersorana aglıyodum..ınsallahh tatlımm sizin kavustunuzudaa duyarzz ogunudee kutlarız hepberaberr cıkmazz ınsallah savas falanda korkmaa cnm rahaat oll
ya bedia cım ya sana imrenıyorum bak masallahh. ne guzel evcı cıkarıyon.. falan ..ahhh.. benımkıde gelsede bı evcı cıksak burda..

cnmm cokk sukurr ıyıı suan hersey yolunda 20gun once yanındaydm evcı cıkdk bıde bayramdaa dün dengesızın bırı bı laf etdıı salakk kızdırdıı amann bıtekk senın eşinmı askerdee hergun yanındasın dıyoo mall bılmıyokıı ben o gıttı gıdelı yemek yıyemıyorum midem rahatszz sabahlara kadr kıvranıyorum ailesii bi gun bile arayıp naslsn bıseye ıhtıyacn varmı dıyemedı eşimemı uzuleym ailesının yapdıklarınamıı etrafn abuk sabk konusmasınamıı o görusmelerdee olmasaa daha kötu olrdum sanrm rabbım herkese cekecegı kadr üzüntu verıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…