345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

nişanlım çiçek yollamış bugün üzerinede güzel bi not yazmış eskiden olsa uçardım havalara ama ben buna sevinemedim bile içimden bişeyler kopup gitmiş artık bunların hiç önemi yokmuş gibi hissediorum :KK43: kendimi çok kötü hissediyorumm herkesten herşeyden kaçıp saklanmak istiyorumm ona inanmak gelmiyo içimdenn kimse bilmiyo durumuzu kimseye anlatamadımm tek istediğim mutlu olmakk yaaaa..!! :KK43:((((( neden yaptın bunu yaa nedennn diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorumm :'((((((

vay babooooşşşş sabrımızı sınıyor bu askerlik. haydi hepsini geçeyim de son 2 hafta o eylül nasıl geçecek acaba.neyse 2 hafta sonra 100 den geri sayım haydi bakaliiiim

kuzum nerdesiniz siz haftasonu tatili mi bu nedir ? yalnız kaldım konuda.ne zaman ben yokum burda bi yoğunluk oluyo :)

askerim dün aradı müsait değildim konuşamadık daha sonra ararım dedi ama işi çıktı arayamadı galiba :KK43: moralde veremedim bitaneme :KK43: belki çarşı iznine çıkacaktı hafta sonu onuda bilmiyorum çıkıcak mı diye ben çok kötü bir sevgiliyim :KK43:

kızlar kayıplarda işleri var sanırım. sevfa yok bedia2010 da görünmüyor.gelirler bia ara inşallah.hadi 1 şafak daha attık

kendini bırakma arkadaşım bir hava al arkadaşlarını falan arasan.arada bir hepimiz bunalıyoruz yine de ayakta durmaya devam edicez çünkü askerlerimizin bize ihtiyacı var.

evvvet galıba yavas yavas alısıyoz mu ne onsuzluklara....ondanmı eskısı kadar yogun degıl..ama yok ya ıyıyız yıne...toplasalım kızlaaarrrr.....

bugun iki saat görüştük aşkımlaaa....cooook özlemişim ya oda özlemiş belli...gecen gun kızların burda bana dedıklerıne geldım galba şimdiye kadar duymadıgıkm sözleri duydum kocacımdaaannnn ve cok mutlu oldum...zaman zaman gözümün önüne geliyo yaptıgın gıcıklıklar tatlılıklar o zaman daha cok özlüyorm diyo..uzuuuun uzuuun baktı bana oyle..keyfim yerıne geldı ya...darısı size kızlaarrrrr...

kendini bırakma arkadaşım bir hava al arkadaşlarını falan arasan.arada bir hepimiz bunalıyoruz yine de ayakta durmaya devam edicez çünkü askerlerimizin bize ihtiyacı var.

bugun ciktim disari arkadasima gittim.sonra eve geldim basladim aglamaya:KK43:(( gecmio zaman die.bugunu saymazsak 111 gun kalio di mi?

sen ne yaptın canım görüşebildin mı...

görüşebildim canım ben bir de 50 gündür ilk defa görüyorum, o gittikten sonra bir iki değişiklik yapmıştım kendime o da beni ilk defa görünce şaşırdı ne kadar güzel olmuşsun yaa diyip diyip durdu sürekli. saat 11den 4e kadar falan konuşabildik mesajlaşabildik ama şimdi yüzünü gözünü görünce çok sıkıntı oldu benim için oturup ağlicam utanmasam.

görüşebildim canım ben bir de 50 gündür ilk defa görüyorum, o gittikten sonra bir iki değişiklik yapmıştım kendime o da beni ilk defa görünce şaşırdı ne kadar güzel olmuşsun yaa diyip diyip durdu sürekli. saat 11den 4e kadar falan konuşabildik mesajlaşabildik ama şimdi yüzünü gözünü görünce çok sıkıntı oldu benim için oturup ağlicam utanmasam.

ahh canım benım ya..ne guzel işte nice hafta sonlarına artık...bana sıkıntı olmadı onu görmek ama şimdi daha cok dusunuyorum onu söyledıgı sozler durusu bakısı hep aklıma gelıyor canım...daha cok hayal kurmaya basladım gıtmıyor gozumun onunden yaaaa.. askım bnım...

Selam kızlar giremedim gezenti oldum bu aralar geziyom vakit kalmıyo nete girmeye. İyisiniz hepiniz oh internetten falan görüşmüssünüz ne güzel. Ben telefonla sık konusuyorum ama kesmemeye basladı artık telefonda.
Özlemimiz gün be gün artıyo ama ilk günlerdeki gibi boğulcakmısım gibi hissetmiyorum artık günlerin gectiğinin daha farkına varmaya basladım bununda biticeni daha yeni algılıyorum sanırım oyuzden rahatladım biraz daha..

Selam kızlar giremedim gezenti oldum bu aralar geziyom vakit kalmıyo nete girmeye. İyisiniz hepiniz oh internetten falan görüşmüssünüz ne güzel. Ben telefonla sık konusuyorum ama kesmemeye basladı artık telefonda.
Özlemimiz gün be gün artıyo ama ilk günlerdeki gibi boğulcakmısım gibi hissetmiyorum artık günlerin gectiğinin daha farkına varmaya basladım bununda biticeni daha yeni algılıyorum sanırım oyuzden rahatladım biraz daha..

evet canım banada oyle gecmeye basladı..

X