345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

ya kizlar ben sizin dediginizin aksine gun gectikce daha kotu oluyorum ve zaman benim icin cok zor geciyo yaa :KK43:((

Kuzum sen daha yeni gördün ama ondan böyle hissetmen doğal bak ben bir aydır görmüyorum daha yeni alısmaya basladığımı hissediyorum gecsin üstünden biraz vakit sende daha iyi olucaksın

sevfa hoşgeldin canım kayıptın birkaç gündür :) kızlar alıştık derken çıkıp gelecekler inşallah. 5 ay 5 gün diyorduk şimdi 3,5 ay diyoruz. geçecek bunlar

sevfa hoşgeldin canım kayıptın birkaç gündür :) kızlar alıştık derken çıkıp gelecekler inşallah. 5 ay 5 gün diyorduk şimdi 3,5 ay diyoruz. geçecek bunlar

Hosbuldum canım:) Evettt hakkaten 3,5 kaldı ben ilk gittiği günleri hatırladım şimdi keske 3 ay olsaydı kısa dönem ozaman hiç aglamazdım diyordum işte 3 ay kaldı nerdeyse:) Bu gün yüzden geri sayıma son 10 kaldı:) Zaten ben okullar kapanana kadar cok yoğunum notlarla bişi anlamıycam bütün gecedir gözlem ölçekleriyle uğraşıyorum bezdimm bitse artık kurtulsakk

Kuzum sen daha yeni gördün ama ondan böyle hissetmen doğal bak ben bir aydır görmüyorum daha yeni alısmaya basladığımı hissediyorum gecsin üstünden biraz vakit sende daha iyi olucaksın

bu sabah bende oyle dusundum:KK43:( 1.5 ayda 3 kez gorustuk. simdi hic goremicem ya sanirim ondan boyle hassaslastim.zaman herseyin ilaci diolar ya gercekten de oyle.

kader ortaklarım geçmiyor zor geçiyor derken 45 gün geride kaldı.işin 3 te 1 i tamamdır. inşallah bundan sonrası daha hızlı geçecektir. el birliğiyle 347 nin konusunu açacaz inşallah.Allah hepimize sabır versin ve yardımcı olsun. şafağımız 110 , 100 den geri saymaya 10 güncük kaldı.

kader ortaklarım geçmiyor zor geçiyor derken 45 gün geride kaldı.işin 3 te 1 i tamamdır. inşallah bundan sonrası daha hızlı geçecektir. el birliğiyle 347 nin konusunu açacaz inşallah.Allah hepimize sabır versin ve yardımcı olsun. şafağımız 110 , 100 den geri saymaya 10 güncük kaldı.

45 diil 48 yahu:))

evet 48 miş. Allah'ımmm bu 48 den daha kolay ve daha hızlı geçecek 2 tane 48 günümüz var bize yardım et inşallah amiiinnnn.

10 gün çabuk geçsiiiiiin 100 den düşelim artık oleeey

safak 108 olmadi mi ya bugun??? :))) yedek subay.tk da oyle dio..

pardon 8 saat sonra 108 oluomus :p

Son düzenleme:
şafak atarsa 108 :) allam sanki 8 gün sonra bişi olcakmış gibi heycanlandım, 1 hafta sonra 100 diycez ya yaşasın!

parça pinçik ettim şafağı, 8 haziranda 100den düşüyoruz 27 haziranda plakalara geçiyoruz! tatilden döndüğüm 17 temmuzda sadece 61 gün kalmış olacak! ramazan bittiğinde sadece ve sadece 28 gün kalmış olacak! bayram bittiğinde 25 gün kalacak ve ben bırakacağım şafak saymayı :):KK52:

Onda benim hesapladığımdan daha az gösteriyor ben bu gün itibarıyla 109 diyorum

yok ben 108 dicem:))) 109 cok fazla geldi gozume tatlimm :)))
şafak atarsa 108 :) allam sanki 8 gün sonra bişi olcakmış gibi heycanlandım, 1 hafta sonra 100 diycez ya yaşasın!

parça pinçik ettim şafağı, 8 haziranda 100den düşüyoruz 27 haziranda plakalara geçiyoruz! tatilden döndüğüm 17 temmuzda sadece 61 gün kalmış olacak! ramazan bittiğinde sadece ve sadece 28 gün kalmış olacak! bayram bittiğinde 25 gün kalacak ve ben bırakacağım şafak saymayı :):KK52:

hahahaaaa yemin ederim parca pincik olmus:)))) oturup bunlari mi hesapladin sen ya:)))))) sabah sabah guldurdun beni kiz :)))

yok ben 108 dicem:))) 109 cok fazla geldi gozume tatlimm :)))

Baktım simdide aslında aynı sey ben gün tam bitince attırıyorum safagı o sitede 24 saatten düsünce. Suan orda 108 gün 21 saat ben direkt 109 diyorum hayır bu kadar ince neden hesaplıyosak:)))

1 gunun hesabini yapar olduk:)) ozledim ama yaaaa... bu arada bedia yok kac zamandir

Selam kızlarr
giremedim uzun süredir. Haftasonu okul gezisi vardı çanakkale ist pazartesi döndük ama yorgunluk ve uykusuzluktan ayağa kalkamadım. Bu arada şafak da bayağı ilerlemiş oldu aşkımın izine gelmesine tam 30 gün kaldı :KK52::KK52::KK76::KK76:
15 gün sonra da nereye gideceği belli olcak inşallah güvenli bir yer çıkar. Okulda da işler çok yoğun bu haftalarda,o yüzden zamanın hızlı geçeceğini düşünüyorum. Okuldan sonra 23 haziranda kıbrısa gitmeyi düşünüyorum ama aşkım çok gitmek istersen git ama ben gitme diyorum dedi, bu ne anlama geliyor yani kızlar sizce. Çok gitmek istiyorum gidersem ne olur dedim, bilmiyorum dedi. Oooff ooff var mıdır bir ikna yöntemi kızlar :44::44::44:

Selam kızlarr
giremedim uzun süredir. Haftasonu okul gezisi vardı çanakkale ist pazartesi döndük ama yorgunluk ve uykusuzluktan ayağa kalkamadım. Bu arada şafak da bayağı ilerlemiş oldu aşkımın izine gelmesine tam 30 gün kaldı :KK52::KK52::KK76::KK76:
15 gün sonra da nereye gideceği belli olcak inşallah güvenli bir yer çıkar. Okulda da işler çok yoğun bu haftalarda,o yüzden zamanın hızlı geçeceğini düşünüyorum. Okuldan sonra 23 haziranda kıbrısa gitmeyi düşünüyorum ama aşkım çok gitmek istersen git ama ben gitme diyorum dedi, bu ne anlama geliyor yani kızlar sizce. Çok gitmek istiyorum gidersem ne olur dedim, bilmiyorum dedi. Oooff ooff var mıdır bir ikna yöntemi kızlar :44::44::44:

"gitmeni istemiorum.aklim sende kalir uzulurum veya ben burda askerlik yaparken sen nasil bensiz egleneceksin nasil mutlu olcaksin.eger gidersen beni pek dusunmuyosun " anlamina gelir kanimca :)))) bilemedim.

"gitmeni istemiorum.aklim sende kalir uzulurum veya ben burda askerlik yaparken sen nasil bensiz egleneceksin nasil mutlu olcaksin.eger gidersen beni pek dusunmuyosun " anlamina gelir kanimca :)))) bilemedim.

evet canım güzel tespit ettin
ooff nasıl ikna etsem acaba

ikna etmen cok zor.ne yaptigimizi gozleri gormedigi icin daha da kisitlayici oluyolar bence.esim aksam ustu ekmek almaya gittim die firca cekti dusun yani:))))neymis aksam aksam ben neden gidiomusum kucuk kiz kardesim gitseymis.aksam aksam dedigi de 19:40 civari ki gunes bile batmamisti yani.

atarsa 107, 1 hafta sonra 100ler bitiyor :)
sevdiceğimin sesini dün duyamadım mutsuzum :KK43:
mektubumu gönderdim dün, haftaya kdr eline ulaşır herhalde.. yıldönümümüz geliyor yıldönümümüz.. :KK49:

X