345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

annemlerdeydım bıkacgundur ordada net yoktu..yenı geldım kaynanamlara..aşkımlada aram ıyı..o gunden sonra aradım orayı bıraz moralı bozuk konustu bende herseyı unutmuş gıbı oldum ona destek verdım sonra keyfi yerıne geldı..bende annemgılde boool boll kafa dınledım gezdım tozdum ordakı saatlerın nasıl gectıgını bılemedım...ne yapalım artııık.kafayı topladım sımdı burdayım annem bıdaha orda bu kadar uzun sure kalma baktın kotu oluyon hemen gel buraya dedı..bende oyle yapacam artık

..sizler nasılsınız kıslaaaarrrr...

Sevindim canım oh ne güzel kendine gelmişsin simdi bi süre idare eder seni.

$Görüntü1007.jpg

kızlarrrr askıma bole safak takvımı yapmıştım kendıme...o gıttıkten sonra...dagıtıma geldıgınde bundan bıde bana yapta yolla demişti onada yollayacam nasıl guzel olmuşmu bu ılk halıydı

Bencede iyi fikirmiş:) Ama ben diilim. Bazen düşünüyorum yapsamıydıkki oyalanırdım onla die:))

ayy yok canım lafa bakma sen tek oldugunuza coooook sukredın bence...işte ben onunuzde ibretlık duruyorum...benım sıkıntımı yavrumda ckıyo sımdı....bosverın kızlaaaaaaarrrr

157 ve 158 gunlerı sonradan ekledım... sımdıde güzel güzel cızıyorum ...gerıden basladım cızmeye

Canım bana zaman geciyo bakıyorum haftalar cabuk geciyor ama eylülü düsününce yaa ne zaman gelicek diyorum eylül hiç gelmiycekmiş gibi oluyor. Koskocaman bir yaz tatili biticek tekrar okullar baslıycak aman allahım diyorum daha cokkkkkk var. Oyuzden düsünmemeye calısıyorum sadece gecen zamana bakıyorum kalan zamanı düsünmeden.

bana zaman hiç geçmiyo geriye bakıyorum tamam 39 gün geçmiş ama ne bilim ya dediğin gibi eylülü düşününce daha çooookkk var diyorum:KK43:(((

çok sıkıldım iki günde bir aranmaktan, 3 dakikadan az konuşmaktan, iki güzel laf duymamaktan... nasıl söylerim bu düşüncelerimi sevgilime bilmiyorum bile...

çok sıkıldım iki günde bir aranmaktan, 3 dakikadan az konuşmaktan, iki güzel laf duymamaktan... nasıl söylerim bu düşüncelerimi sevgilime bilmiyorum bile...

tatlım söyle güzel güzel,sesini hergün duymak istiyorum bu kadarı bana yetmiyo,doyamıyorum diye.bence rahatsızlığını söyle.çünkü cidden çok az arıyomuş yani :KK43:((

Üff kızlar konustuk şimdi kocisimle sesini hiç beğenmedim. Noldu diyorum söylemiyo. Canı sıkkın bişilere ama laf alamadım ağzından dün gecede öyleydi bu sabahta.. Orayı sevmedi heralde cünkü görev falan vermediler daha öyle bos bos geziyolarmıs ona ragmen cok keyifsiz insallah hep böyle olmaz onun sesini üzgün duydukca içim parcalanıyo sesi neseli geldiğinde içim aydınlanıyo dert tasa kalmıyo...

çok şükür aşkımda bir değişim yok.kanıksadık durumu artık biz. hatta bazen şakalaşır gıcık verirdik artık onu bile yapmıyoruz hep aşk böcekleri modunda hayal kuruyoruz.hasreti çok zor çekiyoruz doğru ama düşünün ki kavuşunca kimsenin olmadığı kadar mutlu olucaz kızlar.hergün sıradan yaşayanlar mutlu olmayacaklar bizse sabrın selametini alıcaz inşallah.

bugün rüyamda nişanlımın beni aldattığını gördüm uyandım ve bidaha uyuyamadım aslında korktuğum başıma gelmişti ama hala nediye korktuğumu anlamıyorum :KK43: hem seni çook seviyorum deyip hem ihanet edebilmek bukadarmı kolay ya ben böyle birini mi sevdim yıllarca....! unutmaya çalışırken bişekilde bişeyler bana bunu hatırlatıyo ve çok canım yanıyoo..!!! içine doğdu heralde paşamızınki normalde öğleden sonraları arayan muhterem sabahın köründe aradı bugün sesimi duymak istemişmiş :mad: askerlik bitsede gelsede içimi boşaltıp rahatlasam sonra herşey olacağına varsa ya ayrılık ya evlilikk böyle beklemek, konuşmak acıma acı katıyo artıkkkk..!! :KK43:(

Bu gün okulda grev var kızlar ama ben ve bikac arkadas okula geldik sendikamız yok oyuzden katılmaya cesret edemedik müdürümüz onun gibi düsünmüyoruz die bize acayip sinirli davranıyor niye geldik die yapmadıgını bırakmıyor resmen ama kendide burda zaten askerimi düsünürken burda tavır görmek cok canımı sıktı böyle bişi beklemezdim hiç. Benim sendikam yok ayrıca daha 3 yıllık ögretmenim cesaret edemedim bende destek vermek isterdim ama kaybedebilecegim klar olmasından korktum yani hiç bunlar olmasa bile hükümet yanlısı da olabilirdim sonucta artık farklı düsüncelere hiç tahammülleri yok insanların eziyorlar direkt kendi gibi düsünmeyenleri cok canımmm sıkıldıııı yaa

biz grevdeydik okulda 5 kişi varmış sadece. sendikalı olmayanlar sevk alarak destek verdiler ya da savunma dilekçeleri onlara göre de hazırlandı.ses duyurmak için çok iyi bir fırsattı çok güzel geçti adıyamanda

aradı beyim, 45 dakika, oh dedim ayakta dur konuş şimdi orada, haftasonu da çarşıya çıkıcakmış galiba, bilet baktırdı bana bir de dönüşü için, erken gelmeliyim oraya ben erken erken erken diye diye..

biz grevdeydik okulda 5 kişi varmış sadece. sendikalı olmayanlar sevk alarak destek verdiler ya da savunma dilekçeleri onlara göre de hazırlandı.ses duyurmak için çok iyi bir fırsattı çok güzel geçti adıyamanda

Destek vermek güzel bişi tabiki ama ben güvenemedim sendikam olmayınca cünkü kanun acık ve net grev hakkı sendikalıya tanınmıs bişi. Hem greve giden tecrübeli öğretmenlerde sizin sendikanız yok siz yapmayın die uyarmıslardı bizi önceki gün. Ayrıca daha cok yeniyim ne olup olmuycanı bilemiyorum. Neyse zaten ben buraya yazdıktan sonra müdürümüzde geldi gönlümüzü aldı anladı bizi:) İnsallah bişiye yaramıstır grev ama sanmam yarıycanı da hükümet ne isterse o olur bişey fayda etmez günümüzde bu acık bişi.

aradı beyim, 45 dakika, oh dedim ayakta dur konuş şimdi orada, haftasonu da çarşıya çıkıcakmış galiba, bilet baktırdı bana bir de dönüşü için, erken gelmeliyim oraya ben erken erken erken diye diye..

Nasıl dönüsü için bilet canım söylemişlermi cıkıs tarihlerini belli oldumu?

Bu gün okulda grev var kızlar ama ben ve bikac arkadas okula geldik sendikamız yok oyuzden katılmaya cesret edemedik müdürümüz onun gibi düsünmüyoruz die bize acayip sinirli davranıyor niye geldik die yapmadıgını bırakmıyor resmen ama kendide burda zaten askerimi düsünürken burda tavır görmek cok canımı sıktı böyle bişi beklemezdim hiç. Benim sendikam yok ayrıca daha 3 yıllık ögretmenim cesaret edemedim bende destek vermek isterdim ama kaybedebilecegim klar olmasından korktum yani hiç bunlar olmasa bile hükümet yanlısı da olabilirdim sonucta artık farklı düsüncelere hiç tahammülleri yok insanların eziyorlar direkt kendi gibi düsünmeyenleri cok canımmm sıkıldıııı yaa

bizimkiler de katılmışlar greve benim zaten dersim yoktu bugün ben yarın grev yapsam olur mu ki :KK53:
şaka bir tarafa da inşallah işe yarar da tüm memurlar olarak hak ettiğimizi alırız
kızlar istanbulda olan varsa bana hava durumunu bildirebilir miii, haftasonu ist gezisi var da ne giycem bilemedim havalar da yağmurlu

ceku meteoroloji gov tr den bak bakalım ne diyor hava durumuna.bu ara gayet iyi yağmurlu olmaz sanırım yine de ufak bir hırka alabilirsin.
greve gelince ben etkili olduğuna inanıyorum.hiç kimse seslenmese daha da kötü olur.enin de sonunda orta yol bulmaya çalışacaklardır.inşallah işe yarar. 100 den inmeye son 16 gün...

X