345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

ceku meteoroloji gov tr den bak bakalım ne diyor hava durumuna.bu ara gayet iyi yağmurlu olmaz sanırım yine de ufak bir hırka alabilirsin.
greve gelince ben etkili olduğuna inanıyorum.hiç kimse seslenmese daha da kötü olur.enin de sonunda orta yol bulmaya çalışacaklardır.inşallah işe yarar. 100 den inmeye son 16 gün...

teşekkürler canım, meteorolojiye pek güvenmiyorum ben ama, cuma yağışlı cumartesi bulutlu pazar güneşli gösteriyor. ben ufak bir sırt çantası alırım diyodum yanıma ama yine valiz almak gerekecek sanırsam

16 Eylülde geliyor zaten kesin olarak söylemediler ama KTMye katılmayacak direkt gelecek çok geç kalmışız gibi bilet baktırdı bana resmen. 16sı kesin ama

Ben bir tarih bekliyorum ordan söyliycekler die cünkü 2 Gün yol izni olucakmıs askımın iki gün önce cıkıcak yine ktmyle oyuzden.

kendimden nefret ediorum.esimle yok yere kavga ettim:KK43:(( hala ktm de o.cebinide goturmustu.bana kizdi telini de kapatti ulasamiorum da cok moralim bozuk cok.salak kafammm salak kafammm..

kendimden nefret ediorum.esimle yok yere kavga ettim:KK43:(( hala ktm de o.cebinide goturmustu.bana kizdi telini de kapatti ulasamiorum da cok moralim bozuk cok.salak kafammm salak kafammm..

üzülme canım biraz sakinleşsin açar telefonunu merakta bırakmaz seni, sen de gönlünü alırsın

evet cok kizdi.annesi ile ilgili biraz ters konustum :KK43:(( sonra da teli kapadi.aradim kac defa mesgule atti.sonra da teli tumden kapatti.

evet cok kizdi.annesi ile ilgili biraz ters konustum :KK43:(( sonra da teli kapadi.aradim kac defa mesgule atti.sonra da teli tumden kapatti.

Düşünmemeye çalış canım, sabah telefonunu açar mutlaka arayıp özür dilersin suçlama kendini her insan hata yapar önemli olan hatayı kabullenmektir.
İyi geceler

aciil desteğe ihtiyacım var kızlar bugun nedense kendimi daha bir yalnız özleme daha bir katlanamaz hissediyorum iş yerimden izin alamadığım için görmeye gidemiyorum..bir arkadaşımın düğünü vardı ordaydım herkes yan yana el ele kendimi çok garip hissettim garip garip duygular geçti kafamdan...geçsin bu his yine geleceği günü umutla bekleyeyim..sanki hiç mutlu olamıcakmışım gibi saçma sapan şeyler geçti aklımdan allah korusun çok mtsuzum:KK43:

aciil desteğe ihtiyacım var kızlar bugun nedense kendimi daha bir yalnız özleme daha bir katlanamaz hissediyorum iş yerimden izin alamadığım için görmeye gidemiyorum..bir arkadaşımın düğünü vardı ordaydım herkes yan yana el ele kendimi çok garip hissettim garip garip duygular geçti kafamdan...geçsin bu his yine geleceği günü umutla bekleyeyim..sanki hiç mutlu olamıcakmışım gibi saçma sapan şeyler geçti aklımdan allah korusun çok mtsuzum:KK43:

üzülme canım yaa bazen çok özlediğimiz, bazen de kızdığımız zamanlar olacak.
Bugün regaip kandili dua et içini ferah tut, umutsuzluklar da geçecek
Bu arada herkesin kandili mübarek olsun

üzülme canım yaa bazen çok özlediğimiz, bazen de kızdığımız zamanlar olacak.
Bugün regaip kandili dua et içini ferah tut, umutsuzluklar da geçecek
Bu arada herkesin kandili mübarek olsun

sağol canım evet en iyisi hep iyiyi düşünmek sanırım...

evet tatlim cok sukur baristik.daha da dikkat etcem konusma tarzima ya:KK43:(

ben de sevgilime kızdım konuşurken, işim var kapatıyorum telefonu dedim kapattım çok sinirlendi ama geri aradı sonra yine çözemedik yine kapattık, sonra yine aradı bak ceza yiycem senin yüzünden kırgın kapatmayalım dedi özür dilememi bekledi bekledi bekledi sonra tatlıya bağladık ama sinir etti beni. Gıcıksın dedim kapattık :)
hiç dayanamıyor tartışmaya küsmeye
sen de dikkat et canım aile konusu herkes için hassastır, o yüzden haklı olsan bile çok üstüne gitme bu konuda.

ben de sevgilime kızdım konuşurken, işim var kapatıyorum telefonu dedim kapattım çok sinirlendi ama geri aradı sonra yine çözemedik yine kapattık, sonra yine aradı bak ceza yiycem senin yüzünden kırgın kapatmayalım dedi özür dilememi bekledi bekledi bekledi sonra tatlıya bağladık ama sinir etti beni. Gıcıksın dedim kapattık :)
hiç dayanamıyor tartışmaya küsmeye
sen de dikkat et canım aile konusu herkes için hassastır, o yüzden haklı olsan bile çok üstüne gitme bu konuda.

dikkat edicem artik.cocukca davraniorum bazen farkindayim:)))

neyse ki uzamamis sizinki de :))

X