345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

O da 8 hazirandan sonra olucak insallah 8 haziranda 100 kalıcak sonraki gün baslıyoruz:) 27 haziranda plakalara:)

Hiç duymadım canım gıda simi diye bişi gıda simidemi varmıs ki.. Pasta için falan mı öyleyse pasta malzemeleri satan dükkanlarda vardır mutlaka

:))efetyaa varmss tatlmm meyve salatası yapmss bı arkadas üstüne gıdaa sımı koyms görunusu cok hosuma gıttı :)ankarada pasta malzemelerı satan bıyer bulamadm aktarlarda sorcm:)))

:))efetyaa varmss tatlmm meyve salatası yapmss bı arkadas üstüne gıdaa sımı koyms görunusu cok hosuma gıttı :)ankarada pasta malzemelerı satan bıyer bulamadm aktarlarda sorcm:)))

Hmm Bursada görüyorum canım ben pasta malzemeleri satan yerler bu seker hamuru pasta süsleri kalıplar malzemeler falan var baya.

çok güzel duruyor ben de severim.pasta simini siparişle pasta yapan pastaneler satıyor sorarsan yardımcı olurlar.

Bu ara zaman hızlı geçiyo sanki kızlar
Koşturmacayla günlerin nasıl geçtiğini anlayamadım 1 haftadır, hep böyle geçer inşallah
39 gün sonra 15 gün boyunca burda olacak aşkımmmm :) Bir zamanlar altmışdı şimdi 39 oldu

Ayy ne güzel canım hiç elini bırakma geldiğinde. Belli oldumu nereye gidiceği yoksa daha var mı?

valla bana pek hızlı geçmiyo :))))

slm kızlar ben geldım ......

safaaaaaaaakkkkkk

345. KISA DÖNEM İÇİN TERHİSE116 GÜN 11 SAAT 38 DAKİKA KALDI. (16.09.2012)

annemlerdeydım bıkacgundur ordada net yoktu..yenı geldım kaynanamlara..aşkımlada aram ıyı..o gunden sonra aradım orayı bıraz moralı bozuk konustu bende herseyı unutmuş gıbı oldum ona destek verdım sonra keyfi yerıne geldı..bende annemgılde boool boll kafa dınledım gezdım tozdum ordakı saatlerın nasıl gectıgını bılemedım...ne yapalım artııık.kafayı topladım sımdı burdayım annem bıdaha orda bu kadar uzun sure kalma baktın kotu oluyon hemen gel buraya dedı..bende oyle yapacam artık

..sizler nasılsınız kıslaaaarrrr...

ya sanki eylül hiç gelmicekmiş gibi geliyo bana

Canım bana zaman geciyo bakıyorum haftalar cabuk geciyor ama eylülü düsününce yaa ne zaman gelicek diyorum eylül hiç gelmiycekmiş gibi oluyor. Koskocaman bir yaz tatili biticek tekrar okullar baslıycak aman allahım diyorum daha cokkkkkk var. Oyuzden düsünmemeye calısıyorum sadece gecen zamana bakıyorum kalan zamanı düsünmeden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…