345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Ayy koptummm cok güldüm süpermişşş

bende koptmyaa sormaa aklıma geldıkce guluyorum komsuda demıss munevver hanım delırdı galıbaa nereye dusmus damadı öyle dems bırıı dıyo dıgerı ınanıyoo anamm dedımm kaldm aranzda
dundee temızlık yapıyoruzz kanepenın altınıı cekelım dıycekdm askern altını ceksek dedım hayırlısıylaa kocan bı gelseydı hepımıze bı garıplık oluyo dıyo

bedia annen de sen de çok hoşsun yaa :) gece gece çok güldüm yaaa

Yaa kızlarr ben yine internetten alısveriş yaptım bırakmıstım ben yapmıyordum artık ama indirim var maili gelmiş dayanamadım aldım kocişim gittiğinden beri ikinci oldu üff ama ihtiyacımda vardı sanki yoksa yokmuydu.... ayy bilemedim neyse bu son olsun almıcam bida bişi içim sıkıldı

hangısıteden yapdın cnm guvenlıdır ınsallah..gecen ayy yapdım bende buay maıllerıme bıle bakmak ıstemıyorumm..iiyapmıssın morall bulursnn yenı cicişlerle neler aldnn:)))))bende avondan bi sürü sıparss verdmmm buayy gene kendıme

La senzadan aldım canım gözükmicek yeni cicişler:) iç giyim diyim:)

La senzadan aldım canım gözükmicek yeni cicişler:) iç giyim diyim:)

heheh olsnn eylule hazrlk yapmssn:)bende tatıl ıcın bısıler bakıyorum sımdı bıde kocacımaa hoşgeldnn yemegıı hazrlkları ıcın ön bılgı edınıyorum cokvarr daha ama napmm maksatt heycn olsn

heheh olsnn eylule hazrlk yapmssn:)bende tatıl ıcın bısıler bakıyorum sımdı bıde kocacımaa hoşgeldnn yemegıı hazrlkları ıcın ön bılgı edınıyorum cokvarr daha ama napmm maksatt heycn olsn

Evet canım öyle oldu indirim görünce kendimi tutamadım:) Tatil içinde lazım tabi. Hos geldin yemegi için tarif mi bakıyosun canım yoksa organizazyon mu yapıyosun anlamadım da:)

Evet canım öyle oldu indirim görünce kendimi tutamadım:) Tatil içinde lazım tabi. Hos geldin yemegi için tarif mi bakıyosun canım yoksa organizazyon mu yapıyosun anlamadım da:)

organizazyon cnmm ıs arkadasları falann geldıgı gunnden 1gun sonra evde yemekvermeyı dusunuyorum partı tadında unutulmaz bı karsılama olsn ıstıyorumm ama bakalm ınşallah guzel bısıler bulurm ertesıgunde tatılee cıkılır zaten oyyyy bıı gelse su eylull kosdurmayaa razıyım ben:)

Cok iyi düsünmüşsün cok güzel olur. Ben daha bişi planlamadım arkadaslara söyliimde bari organizasyonu onlar yapsın bizim grupta o işi daha iyi yapanlar var güzel olmasını garantilemiş olurum:) Siz hemen gidiceksiniz demek tatile ne güzel. Bizim 29 eylüle ayarlandı cünkü ozamn sezon biraz daha düsüyor para olarak yani oyuzden ozamn gidelim dedik.

işe baslamadan gidelim dedik cnm işe baslarsa bidaha seneye kadr cıkamaz 10gun kafa dagıtalm dedıkk ayy maddıyatı sormaa zaten calısmıyorumm ordan kıss burdann kıss ıhtıyacmzz varr cnmm baksana ben sımdıden yıprattm kendımı 4ay sonrası baya zor olur gibi gelıyo bı tatıl paklar benı:)bide bizz kamp yapacazz kampcı arkadaslar var ınşallah onlarla hepberaber cıkalım dıyoruz yanı bıraz daha uygun olur:)

bissdee hıcc organizsynla ılgılenen kımse yokk benn bıtekk o ıslerde önculuk yaparm oyusden ıs basa dusduu kolları sımdıden sıvadm:)

Son düzenleme:

Evet tatlım biz iş olayını biraz daha geriye atmış olduk tatilden döndükten sonra bakıcak artık. Güzel olur kamp ben hiç yapmadım ama kulaga eglenceli geliyo arkdaslarla falan.

Evet tatlım biz iş olayını biraz daha geriye atmış olduk tatilden döndükten sonra bakıcak artık. Güzel olur kamp ben hiç yapmadım ama kulaga eglenceli geliyo arkdaslarla falan.

biss hepp oteldeydkk cnmm gecen yıl kampa katıldkk muhtesemm dırekk ayagn denızee gırıyo bıdee ınbuku marmarssdee dalga 0 ordaa muhtesem bı manzaravar defne yaprakları altndaa kahvaltı keyfı sıt alanıbıdee banyosuu falan ormanın ıcınde ılkkorkarmm kesnlkle kalmam otele gecerz dıye gıttık 2hafta kaldık:)))busenedee dırek kampp yapalm dedıkk:)

Güzeldir mutlaka denemek lazım bende düşününce uzun süre kalamam gibi geliyo ama.

Güzeldir mutlaka denemek lazım bende düşününce uzun süre kalamam gibi geliyo ama.

yokk tatlımm marmarıiiss inbüküü kesnlkle tavsıyeederm 5yıldzlı bı otelden daha güzel cok nezıhh ınsanlarvar avukatlar ögretmenlerr hepp karavandaa cadrda kamp yapıyoo kamp yasamına alısan bırakamıyo denılıyo gercekden öylee dırek denıze giriyodkk sonra kahvaltıya gec ormanda yuruys yap gece marmarıse gecc sabahlaaanam ösledm tatılıı cnmm yatam ben ııuykularr sanada

İyi uykular canım bende yatıcam askıma yaziim bu gün neler oldugunu sonra okuycak dönünce:) Öpüyorum tatlım seni

günaydınlar! aşkım aradı demin, artık atarsa 120 dediğimde sevinişini duymanız lazımdı :)
sevgilimin yüzünü 38 gündür hiç görmedim. görmemeye alıştım biraz ama yokluğuna hiç alışamadım maalesef. bu aralar çok çok özlüyorum sevgilimi. 3 hafta sonra 100den düşüyoruz kızlar aslında bizim için çok kocaman bir adım 100den düşmek. sonra neredeyse her hafta 1er basamak ineceğiz. parça pinçik şafaklar sayacağım ben artık öyle beklemesi daha kolay olacak..

100den düşmeye son 21 gün.

bu akşam yola cıkıyorum yol izninde aşkım evimize gitcek bende evime doğru yola çıkıcam 2 gece beraberiz allah izin verirse. aşkımı görcem ve ben cok cok mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…