345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

günaydınlar! aşkım aradı demin, artık atarsa 120 dediğimde sevinişini duymanız lazımdı :)
sevgilimin yüzünü 38 gündür hiç görmedim. görmemeye alıştım biraz ama yokluğuna hiç alışamadım maalesef. bu aralar çok çok özlüyorum sevgilimi. 3 hafta sonra 100den düşüyoruz kızlar aslında bizim için çok kocaman bir adım 100den düşmek. sonra neredeyse her hafta 1er basamak ineceğiz. parça pinçik şafaklar sayacağım ben artık öyle beklemesi daha kolay olacak..

100den düşmeye son 21 gün.

offf 21 günde cok be ya :KK14:

Son düzenleme:
12 nisandamı giitti sizin askerinizde yaa benmi yanlış hesaplıyorum şafak 122 değil mi??? inş. ben yanlış hesaplamışımdır 2 günde azz değilll ne kadar azaltsak o kadar kâr :)

12 nisandamı giitti sizin askerinizde yaa benmi yanlış hesaplıyorum şafak 122 değil mi??? inş. ben yanlış hesaplamışımdır 2 günde azz değilll ne kadar azaltsak o kadar kâr :)

burdakilerin hepsi 12 nisan da gitti canım.ben pek şafak saymıyorum o yüzden bende tam bilmiyorum :KK14:

tam 4 ay sonra bugün yanımda olacak kavuşmuş olcam inşallah.çok özlüyorum canım aşkım geçsin bugünler geçsiiiin Allah ım ne olur çabuk geçsin.

Yine bir şehit haberi tokattan(memleketim) oğlunun 1. doğum günüymüş bugün ve şehit haberini almışlar. Allahım ne kadar acı :KK43::KK43: o yavrunun doğum günü hep bu acıyı hatırlatacak artık onlara. Bugün haberi okurken ağladım dayanamadım :KK43::KK43:

ben de çok duygulandım daha hassasım artık bu haberlere. nasıl bir acıdır Allah ım sabır versin başka acı vermesin onlara.bizim de sevdiklerimizi askerlerimizi bize bağışlasın.

ben de çok duygulandım daha hassasım artık bu haberlere. nasıl bir acıdır Allah ım sabır versin başka acı vermesin onlara.bizim de sevdiklerimizi askerlerimizi bize bağışlasın.

Amin canım, Allahım tüm askerleri korusun

kimsecikler uğramamış buraya arkadaşlar neredeyiz konumuz sakin kalmış.
askerliğin 1/4 ü bittiiiii...

burdayzz tattlım genelde aksamları toplanıyoruzz 100den dusmedenn banaa halaa uppuzun gunler var gıbı gelıyoo bı dussek hatta plakalara dussekk offfff ensonundada ŞAFAKK DOGAN GUNESS yasdımzz gunlerı görsekk osaman yusumm:)))))))))))))) olcak sanırm:)

inşallah 100 den düşeceğiz şurada 20 gün kaldı ne olacak ki.çeyreği bitti bile.uzun dönemleri düşününce şükrediyorum bir de çok şükür yeri rahat aşkımın bundan iyisi olamazdı.

kızlar yaa şu dasiy path nasıl yapıyosunuz.ben de siteye girdim yaptım.aşağıda çıkan linki profildeki o imza boşluğuna yapıştırdım olmadı.istenen formatta değil diyor soyka :)

inşallah 100 den düşeceğiz şurada 20 gün kaldı ne olacak ki.çeyreği bitti bile.uzun dönemleri düşününce şükrediyorum bir de çok şükür yeri rahat aşkımın bundan iyisi olamazdı.

kızlar yaa şu dasiy path nasıl yapıyosunuz.ben de siteye girdim yaptım.aşağıda çıkan linki profildeki o imza boşluğuna yapıştırdım olmadı.istenen formatta değil diyor soyka :)

Canım en son yapıp bitidikten sonra altta su yazılar cıkıyor ya
For Websites:

HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus• iGoogle • Hyves

Image URL ye tıkla altta cıkına linki yapıstır oluyor.

Bu gün cıktı kocişim yol izni var 1 gün buraya gelemedi cok uzak diye ama telefonu yanında sürekli konusuyoruz. Onu istediğin zaman arayabilmek bile inanılmaz lüksmüşşşş

heuuuw anladım bebişim çok teşekkürler. ne izni bu yol izni mi kaldı ? yeni mi dağıtıma girdi eşin

Eevet canım yol izni. Daha bu sabah cıktı acemi birliğinden. Bakalım kabul toplanma merkezine katılıcak yarın aksama kadar. İnşallah Bir gecse rahatlıycam ama istediğin an konusabilmek arayabilmek suan için HARİKA

slm kızlar başından beri sizi takip ediyorum.şimdi yazmaya karar verdim benim eşimde kktc kısa dönem asker , sizinle aynı duyguları hissediyorum.allah hepimizi sağ salim kavuştursun.

hoşgeldin fah, her zaman bekleriz mesajlarını. benim için bu konu günlük hayatın bir parçası oldu iyi geldi. takip edip yazmayan diğer arkadaşlar da var biliyorum hepsini bekleriz.birlikte sayalım şafakları.

Ben bugün aşkımı gördüm yine kameradan :)
hep muhabbet askerliğe kitleniyor yaa, tamam aşkım bahsetme ben seni asker olarak değilde normal önceki yaşantımızdaki hatırlamak istiyorum şu an dedim neyse konuştuk filan. Sonra tekrar başladık yine askerlik muhabbetine :) sizde de öylemii

X