345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

bizimkinin yemin töreni haftaya cuma, anası gitmeseydi istanbula gelip kalıcaktı yanımda, ama gidicek görecek tabi oğlunu paso tövbe tövbe sinirleniyorum saldrıcam kadına.:)

Benim eşimde acemilikte İskenderun da, sahil güvenlik...İstanbulda olduğum için çok dua ettim buraya çıksın diye ama Bartın Amasra ya gidecek usta birliğine..Rahat ve güzel yerlerde çok şükür ama yakın olsaydık keşke :KK43: 4 mayısta yemin töreninden sonra 5 mayısta istanbula geçicez beraber ama ne zaman ve saat kaçta teslim olacak bilemiyorum ona göre Amasraya otobüs bileti alamıyorum şu an:KK43:....

Bizim yemin törenimiz 11 mayısta saat 10.00 da ..Şu an otobüsten yer ayırttım ama araba bulmaya çalışıyoruz çünkü otobüsle gidersek 1 gün önceden gitmemiz gerekecek:KK43:(o zamanda kalacak yer problemi falan filan..O yüzden araba bulmayı ümit ediyorum ehliyetimin cüzdanda öylece durmasına ilk defa bu kadar üzüldüm..Biraz pratik olsa araba kiralayacaktım 1 günlük....142 gün kaldı sadece 142 gün:KK43:(

şu aralar müstakbel kayınvaldeme nasıl kıl oluyorum anlatamam :) oğlunu görmelere gidecek illa ki cümbür cemaat toparlanıp gidicekler ben avcumu yalicam hüfffffff sinir kadın, oğlan anası noolcak! hıh

şu aralar müstakbel kayınvaldeme nasıl kıl oluyorum anlatamam :) oğlunu görmelere gidecek illa ki cümbür cemaat toparlanıp gidicekler ben avcumu yalicam hüfffffff sinir kadın, oğlan anası noolcak! hıh

ayyy canım benım cooook güldum ya sen bizim burayı görsen biz arabayla gitmeyi düşünüyoruz ama benden baska hrkez gitmeye niyetli bana yer kalmadı bile...hepsi öyle sıkma canını bı senınkı değil...

takip çizelgesi evlenme günü için sayıyor ama tatlım :))) wedding day kısmını düzeltseydin ...

canım malum bunun asker için olanı yok. bende bunu uydurdum..orayı silmek falanda aklıma glmedi.. ama olsun boylede anlamlı olmamıs mı...o geldığı zaman yenıden evlenmış gibi olcam..şimdi bekarlık...

canım malum bunun asker için olanı yok. bende bunu uydurdum..orayı silmek falanda aklıma glmedi.. ama olsun boylede anlamlı olmamıs mı...o geldığı zaman yenıden evlenmış gibi olcam..şimdi bekarlık...

böyle diyince oluyorr :))))

kızlarr bişey soracam benım esımde bılıyosunuz narlıderede 2gundur dıyorkı yemın törenı 4mayısta 5mayıstadaa usta bırlıgıne kandıraya teslım olacaklarmıs yol izni falan yokmus gelmenıze gerek yok kandıraya gelırsınız hafta sonu dıyo:KK43: sızınkıler ne dıyo gıdecekmısınız gidimmı gitmimmi arasında kararsız kaldım

kızlarr bişey soracam benım esımde bılıyosunuz narlıderede 2gundur dıyorkı yemın törenı 4mayısta 5mayıstadaa usta bırlıgıne kandıraya teslım olacaklarmıs yol izni falan yokmus gelmenıze gerek yok kandıraya gelırsınız hafta sonu dıyo:KK43: sızınkıler ne dıyo gıdecekmısınız gidimmı gitmimmi arasında kararsız kaldım

5inde kandıraya gidersin o zaman?

böyle diyince oluyorr :))))

ben aceleyle yaptım olcakmı olmayacakmı dıye d dıkkat etmedım acıkca oralarına ..evet bak olmuş...oğluşum için yapmıştım hem hamılelık hemde onun yasu-ıiçin eeeee simdi askerim cıkınca onu mahrum koymayım dedım...

e o zaman gitmene gerek yok yollarda helak olma boşuna, ama istersen de git tabi ben gidemiyorum ya kimse gitmesin :KK70: heuahe

4unde yemıntörenınden sonra ankaraya gelecek tatlım ankaradan kandıraya bız bırakacaz

ay canım be hiiiç istemiyom gitmeyi..o yollar falan bıde cocukla coook zor olacak.. tek ben olsam neyse... ama eşim işte...bakalım ne olacak

bugun askımın usta bırlıgı yerı acıklanacaktı aksam arar haber veriririm dedı ama kulagımız telde aramadı askım vakıtmı bulamadı ne ya....offffff..hadı bi öğrenelimde bununda kaygısı gitsinnn....

içinizi karartmayım kızlar ama ......geçmiyoooorrr gunler yaaaaaa geçmiyoooooorrrrrr.....

ay canım be hiiiç istemiyom gitmeyi..o yollar falan bıde cocukla coook zor olacak.. tek ben olsam neyse... ama eşim işte...bakalım ne olacak

bugun askımın usta bırlıgı yerı acıklanacaktı aksam arar haber veriririm dedı ama kulagımız telde aramadı askım vakıtmı bulamadı ne ya....offffff..hadı bi öğrenelimde bununda kaygısı gitsinnn....

içinizi karartmayım kızlar ama ......geçmiyoooorrr gunler yaaaaaa geçmiyoooooorrrrrr.....

dolunay eşin acmiliğini nerde yapıyor niye geç açıklandı ki?İnşallah yakın ve hayırlı bir yere çıkar..Bizim yemin töreni 11 mayıs bende araba ayarlamaya çalışıyorum çünkü otobüsle gidersek 1 gece kalmamız gerekecek..Off off ehliyet var ama pratik olsa keşke araba kiralıcaktım nasıl pişmanım:KK43:(

343.donem asker yareniyim bende. Bizim sfagimiz 19 ama sizi cok iyi anliyorum :KK43: Rabbim yar ve yardimcini olsun ozellikle de evli hatunlarin :) ilk zamanlarimi hatirladim da aaahhhh hastanelik olmustum uzuntuden :KK43: ilk baslarda zaman gecmiyo gibi geliyo ama 100'den sonra o kadar hizli dusecek ki sonra ardiniza baktiginizda gecmisi farkedeceksiniz :KK66: zaman hepimiz icin su gibi akip gecsin. Zira son 20 gun bir kahir gibi geciyor :KK43:

343.donem asker yareniyim bende. Bizim sfagimiz 19 ama sizi cok iyi anliyorum :KK43: Rabbim yar ve yardimcini olsun ozellikle de evli hatunlarin :) ilk zamanlarimi hatirladim da aaahhhh hastanelik olmustum uzuntuden :KK43: ilk baslarda zaman gecmiyo gibi geliyo ama 100'den sonra o kadar hizli dusecek ki sonra ardiniza baktiginizda gecmisi farkedeceksiniz :KK66: zaman hepimiz icin su gibi akip gecsin. Zira son 20 gun bir kahir gibi geciyor :KK43:

aynen öyle ya. 343. dönemdenim bende. geçmiyo şu günler. halbu ki 81den buralara ne kadar hızlı düşmüştüm :) sizin yemin törenleriniz bizim kavuşma tarihlerimiz kızlar :))

inş çabucak gelir geçer sizin beklemeleriniz de :KK16:

aynen öyle ya. 343. dönemdenim bende. geçmiyo şu günler. halbu ki 81den buralara ne kadar hızlı düşmüştüm :) sizin yemin törenleriniz bizim kavuşma tarihlerimiz kızlar :))

inş çabucak gelir geçer sizin beklemeleriniz de :KK16:

bizim yemin töreni 11 mayıs daha 12 gün var:KK43:(

X