345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

inşallah canım ya inşallah.evimi düzenimi de özledim valla ya.

valla canım ya evımı duzenımı bende cooooookk özledim keşke imkanım olsada evımde tek basıma beklesydım onu.... bide oğluşum var buraarda zooor oluyor boyle yaaa... hiç birşeyimin duzenı yok yerı belli değil... daha neler neler....ama olsun katlanacaz beş ay ne yapallım...

ne güzel bir özlemmmmm... keşke tadını cıkartmaya imkan verseler ama yoooookkk ben o hasretlık gıdermenın hayalını bıle kuramıyorum....o yonden coooook uzgunum cooookkkk

bu ders oldu bize işte onu kırmadan önce 1000 kez daha düşüncem artık.canımın içi ya...

ay canım ya bugun bende oyle dusundum sankı bır fılm serıdı gıbı gctı bazı seyler gozumun onunden ama elimizde olmuyorkı canım...:2:

yüzünü yidiğim fıstıkımın sesini duyduğumda saat 6ydı, bi kısmımızı maça götürücekler onlar yemek sırasına girmedi dedi o yüzden rahat arayabilmiş. yemek yemesem daha iyi ben poğaçamla mutluyum dedi ki bazı şeyleri ankesörlüden anlatamıyor da anladığım kadarıyla, ne sen sor ne ben söyliyim valla dedi.. sıkılmaya başlamış kurtlu kaşar duramaz yerinde zaten, şafağı da öğrendi benden zaten atarsa 152 (bazı arkadaşlar sormuş, urfaya çıktı usta birliği 3 gün yol izni veriyorlar o yüzden 15 eylül gibi burda olmasını bekliyoruz o sebeple 156dan başladım ben saymaya) ben de bavulumu hazırladım check inimi yaptım yavaş yavaş uçak saatini bekliyorum.. :)

valla dolunaycığım ben artık ağlamıyorum, ilk gün bi vurdu geçti ama artık sakin olma zamanı. izne de çıksa yüzümü de görse telefon da etse ben ağlayıp ona işkence edemem. hem ağlasam evlilik tarihimi geciktiririm, cici bi bekleyen olayım ki hemencik bağrına bassın beni :) ağlasam da parçalansam da geçiyor zaten bir şekilde, scrapbook gibi birşey yapıyorum ona, hayatımda olan biteni hem de fotoğraflarla anlatıyorum :)

valla cok guzel düşünüyorsun..bırazda durumun rahatsa yanı oldugun ortam ve evli olmayışın buyuk bır sans......

benım oyle zamanın oluyor ve olacakkı onun yoklugunu dusunmeye sıra gelmeyecek ama olsun bakalım gercekten gecıyo zaman ....

hıııımmmmm cıcı kız....

urfa merkez mi canım?
benimkide usta birliğinde urfadaydı.

defter gibi bişey o demi...onu nasıl yollıcaksın bısey olmaz demi

yollamicam muhtemelen gelince veririm şimdi uğraşamam kargoya ver okusunlar baksınlar falan, zaten gelmesi o kadar sürmeyecek göndermeme değmez

urfa merkez mi canım?
benimkide usta birliğinde urfadaydı.

yok canım usta birliğinde siverek'e gidecek,sanırım diyarbakıra daha yakın

hooleeyy bekledim oldu hemde 17 dk konuştuk bebeim yemek dagıtmıs bugn bulasık yıkamıs banyo fln yapmıs ancak aramıs agladım azcık üzdüm onu ama cok içim sıkılmıstı aramadı die ohhh rahatladım be:)

ohhh maşallah acısını cıkartmışsın kız :)))) çok sevindim vallahi tatlım senin adına.

benimki daha aramadı 1 saat sonra yatıyor arasada güzel sesini duysam

öylen aradı 2kez ama bıdaha aramadı keske arasada söyle doya doya konussam özlednmı askımm dedım özledım tabı yaptı sesı tuafdı cokkkkk ösledmm bı gulse napıyon güzelim dese bı sıktırsa yanaklarmdan gene bedaaaa ne yıyozz bedaaa koşşkoşş dese gıcık etse en olmadık yerde :S karnım agrıdı dun sıcak su yapıpp getırırrdı yanıma kımse bısey demedı bende kalkıp yapamadım sıcaksu belım karnm agrıdı kımseye dıyemedm üşüyorum dıye:S keskee ımkan olsada evımde tek kalabılsem benımde öyle tum duzenım bozuldu annemdeymm ama ınsanın evı gıbısı olmuyo eşi gibii hıc olmuyo :S

offffff yazdıklarından duygulandım zaten özlemiştim ağlamamak için kendimi zor tutuyorum ya ararsa sesime üzülmesin diye aktı gözyaşlarım çok zor onsuzluk

benimki daha aramadı 1 saat sonra yatıyor arasada güzel sesini duysam

azcık da olsa yatmadan önce sesini duysaydım bende (( cok mutsuzum ya onsuz ben

bende annemin evindeyim evimi cok özledim eşimi cok özledim.onunla yemek yemeyi uyumayı.yatarken arkasından sarılıp onu koklamayı özledim içim yanıo.onunla gecirdiğim zamanı düşündüğümde kalbime hancer saplanıo sanki.nasıl gecircez bu günleri çabucak ya

Sar beni başkasına yasakla
Al beni sevdam kucakla
Bir daha gelsem şu dünya'ya
Yine seni severdim bu aşkla.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…