345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

çok sevindim canın konuştuğuna,bizim yemin töreni 11 mayısmış bende konuştum genel olarak sesi iyiydi ama yemekler kötü ve birde sıra beklemek çok kötüymüş(

çok sevindim canın konuştuğuna,bizim yemin töreni 11 mayısmış bende konuştum genel olarak sesi iyiydi ama yemekler kötü ve birde sıra beklemek çok kötüymüş(

Yemeklerden şikayet etmeyen yok sanırım kantinden fln kuru kuru idare ediyolar ne yazıkki Bir de aklıma gelmiyo diil dönünce yaptığım yemekleri daha çok beğenir heralde:) Herşeyde bi kusur bulurduda:)

Beğenir beğenmez mi..hemde nasıl kıymetini anlar askere bir arkadaşa demişti ki evde halıya basmanın kıymetini anladım dedim..Senin eşin neredeydi

Havacımı nereye gidicek kütahyadan? Ben bursadayım cnm sen?

Dağıtımda belli şehirler var ankara istnbul izmir diyarbakır batman eskişehir malatya kayseri adana daha belli değil inş. eskişehir ankara yada istanbul olur hayırlısı olsun en önemlisi o da:S

Dağıtımda belli şehirler var ankara istnbul izmir diyarbakır batman eskişehir malatya kayseri adana daha belli değil inş. eskişehir ankara yada istanbul olur hayırlısı olsun en önemlisi o da:S

Evet canım en önemlisi hayırlısı olsun zaman çabuk geçsin yine BİZ olsun...

Evet canım en önemlisi hayırlısı olsun zaman çabuk geçsin yine BİZ olsun...

ben çıkıyorum yatıcam ve yine başta aşkım olmak üzere tüm Mehmetçiklere dua edeceğim..Allah onların yanında olsun bir mehmetçiğin burnu bile kanamadan geri dönsün,herkes daha büyük bir aşkla sevdiceğine kavuşsun herkes mutlu olsun..

eşim dün aksam aradı.senı sabah ararım tekrar dedı ama hala aramadı.annemlerin evine geldim.eşimin aramasını 4 gözle bekliorum

komutanları %90 sınır bölgelerine gideceksiniz, genelde doğu olur demiş. Nasıl peki canım rahat mı yeri nerde kalıyo ordu evinde mi?

eşim dün aksam aradı.senı sabah ararım tekrar dedı ama hala aramadı.annemlerin evine geldim.eşimin aramasını 4 gözle bekliorum

günaydın probiss sıra vardır arayamamıştır öğlende arar üzülme canım

benim eşimde aramadı dün sabah 8 15te aramıştı. Bugün hala aramadı bekliyorum bende pazar pazar napıyolarki acep?

benim eşimde aramadı dün sabah 8 15te aramıştı. Bugün hala aramadı bekliyorum bende pazar pazar napıyolarki acep?

Muhtemelen klasik içtimalar sıra beklemeler banyo vs. yapıyorlardır.Bazı yerlerde sıra çok olduğu için daha anca bugün yerleşenler varmış dolabına.Mesela benimkinin dün koğuşu değişmiş çanta vermişler yeni dolabına yerleşmişler..Bugün bende telefon almadım sabırsızlıkla (

[video=youtube;LOQUn5Y28Vc]http://www.youtube.com/watch?v=LOQUn5Y28Vc[/video]

Normalde dinlediğim biri değil ama şarkı güzeldi..

[video]http://fizy.com/#s/12h2un[/video]

Sesine kurban olayım ....Ne güzel söylemişsin aşkla bekleyen herkese gelsin..

Son düzenleme:
[video]http://fizy.com/#s/1agrw8[/video]

Şu Kışlanın Kapısına
Mail Oldum Yapısına
Telli Kurban Bağlayayım
Asker Yarin Kapısına

Yüce Dağlar Olmasaydı
Laleleri Solmasaydı
Ölüm Allah'ın Emri De
Şu Ayrılık Olmasaydı

Kara Kazan Kaynamasın
Atım Cirit Oynamasın
İki Sene Asker Oldum
Nazlı Yarim Ağlamasın

Yüce Dağlar Olmasaydı
Laleleri Solmasaydı
Ölüm Allah'ın Emri De
Şu Ayrılık Olmasaydı

Kıratımın Beli İnce
Ölürüm Yar Görmeyince
Telli Yatak Serdiremem
Asker Yarim Gelmeyince

Yüce Dağlar Olmasaydı
Laleleri Solmasaydı
Ölüm Allah'ın Emri De
Şu Ayrılık Olmasaydı

evet benimki de dün 7 civarı aramıştı.bi de akşam aramıştı.yarın sabah ararım seni dedi ama aramadı. valla bilmiyorum ne yapıolar ama demek ki yoğunlar.bekleyelim bakalım

Son düzenleme:
Meraba kızlar. benimkide sabah aradı sesini duyunca çok mutlu oldum. dün konuşamamıştık hiç. yatarken huzursuz yatmıştım.

Bide kızlar bişi danışıcaktım size. Bişi çıkmazsa inşallah Yemin törenine gidicem. Onun için bi hediye almak istiyorum ama sizce en iyi hediye ne olabilir ki? Var mı bi fikriniz ?
343. dönem eşleri daha tecrübelidir bu konuda. En çok neler sevindirdi askerlerinizi :)

alarmli kol saati yoksa alabilirsin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…