345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

oyy cnmm gözunaydın ozaman daha cok yenı senınde tabı etkısınde kalırsın bu gunler nasl unutulurkı herannıı her saatı gecmek bıle bılmıyo sarılmak koklamak ıstıyorum esımı askımm kalkkk mıdem agrıyo dıye nazlanmak ıstıyorum :)

teşekkür ederim canımm...
insan özlüyor cidden ilgiyi, sevgiyi, şefkatii...
usta birliğine bi geçsin orda rahat rahat sohbetler edersiniz. naz bile yaparsın :KK9:[/QUOTE]

bı gelsınn siyamıkızlerı gıbı olcamm yanından ayrılmıycam :)))canımcımmm cokkk özledmm gercekden bukadr beklemıyodum herbıseym olmus sankı tek basıma koydu burda bide sesı öyle gelınce ne bılemm mıyymıyy yorgunn oyy bıdee öptumm canm deyısı vardıı hehe öslemss odaa bellı:KK70:

teşekkür ederim canımm...
insan özlüyor cidden ilgiyi, sevgiyi, şefkatii...
usta birliğine bi geçsin orda rahat rahat sohbetler edersiniz. naz bile yaparsın :KK9:

bı gelsınn siyamıkızlerı gıbı olcamm yanından ayrılmıycam :)))canımcımmm cokkk özledmm gercekden bukadr beklemıyodum herbıseym olmus sankı tek basıma koydu burda bide sesı öyle gelınce ne bılemm mıyymıyy yorgunn oyy bıdee öptumm canm deyısı vardıı hehe öslemss odaa bellı:KK70:[/QUOTE]

ee tabi özlemez mii?
askerlik sayesinde aşkınız pekişir artıkk iyicee.
döndüğünde gerçekten insan ilk haftalar falan hiç ayrılmak istemiyo.
herşey iyi olcakk. günler geçmeye şafak azalmaya mahkumdur. :KK9::KK16:

Kızlar ben uyuyamasam da yatıcam bol bol dua edicem aşkım için ve bütün askerlerimiz için,Allah onları korusun,burnu bile kanamasın...Şans bütün askerlerimiz yanında olsun..herkes sevdiceğine en kısa zamanda kavuşsun..İyi geceler..

Kızlar ben uyuyamasam da yatıcam bol bol dua edicem aşkım için ve bütün askerlerimiz için,Allah onları korusun,burnu bile kanamasın...Şans bütün askerlerimiz yanında olsun..herkes sevdiceğine en kısa zamanda kavuşsun..İyi geceler..
iigeceler tatlımmm bende uyuyamıyorum pc kucagımda uyku yok :S amınn cnm rabbım tum askerlerımızı korusunn rabbıme emanetler

babam nasl bı sahıplenmeysee ben sen gelmeden tekbasına bıyere yollamam dedı 4ay sık dişini der yada kendı alır getırırr ne bılemm yaa duu bakalım hele su aemılıgı atlatalım ustabırlıgını ozaman dusunurum olmadı kocama kacarım :KK70::KK70:

:)) ÇOk iyiymiş kocama kaçarım tuttum bunu:) Ayyy "kocammm" kelimesi bile insanın içini dolduruyo yaa benimde canıminiçi kocammm

bı gelsınn siyamıkızlerı gıbı olcamm yanından ayrılmıycam :)))canımcımmm cokkk özledmm gercekden bukadr beklemıyodum herbıseym olmus sankı tek basıma koydu burda bide sesı öyle gelınce ne bılemm mıyymıyy yorgunn oyy bıdee öptumm canm deyısı vardıı hehe öslemss odaa bellı:KK70:

ee tabi özlemez mii?
askerlik sayesinde aşkınız pekişir artıkk iyicee.
döndüğünde gerçekten insan ilk haftalar falan hiç ayrılmak istemiyo.
herşey iyi olcakk. günler geçmeye şafak azalmaya mahkumdur. :KK9::KK16:[/QUOTE]

cıftlerın arada ayrı kalmasıı lazımmıss pskologlar önerıyomus sanırım bizimkıler baya pekısecekk baya guclu olcak :KK70:

:)) ÇOk iyiymiş kocama kaçarım tuttum bunu:) Ayyy "kocammm" kelimesi bile insanın içini dolduruyo yaa benimde canıminiçi kocammm

nasll duygusal bısey oldum benyaa nasl bı hormon patlamasıdr bu :KK70: kocaamm dıyoss göslerm doldu genee burnumm sızladıı askımm uyudumukı napdıkı kacarım valla napamm yollamaslarsa yabancıya kacmamıs oluyom kocama kacıyom ısde:KK70:

bende yatıyom canlarımm...
destek olarak gelirim ben artıkk.
bir kere asker bekledim. bir de sizinle beklerimm.
tamm destekk... :KK16::KK16:
askerr yareni güçlü olurrr...
iyi gecelerrr...:KK3:

bende yatıyom canlarımm...
destek olarak gelirim ben artıkk.
bir kere asker bekledim. bir de sizinle beklerimm.
tamm destekk... :KK16::KK16:
askerr yareni güçlü olurrr...
iyi gecelerrr...:KK3:

canımmm ııgecelerr cokk saoll destegınn ıcıınnn duaa et nolur bızedee görelımm ruyamızda kocalarımızı :))))

kızlar allah yardımcınız olsun benimde eşim üniv 4.sınıfta bu sene okul bitiyr sezon sonunda düşünüyruz askerliği aralık gibi ve o zaman 3 aylık bebeğim olcak ben 2 yıl bekledim askerliğini yapsın öyle bebek yapalım die ama hesaplar tutmadı rabbim öyle bi isdetti ki o bebeği bile bile yaptık dayanamadık ama şimdi düşünüyrum nasıl göndericem ben kocamı kucağımda bebek :KK43: allah hepimizin yardımcısı olsun günleriniz su gibi geçsin sağ salim dönsünleer inş..rabbim tek olanlara ayrıca yardım etsin benim allahtan bütün ailem yanımda onlara dayanıcam artık birde buradaki arkadaşlıklara o zaman bizde açarız kendimize bi konu :) rabbim tekrar kolaylık versin iyi geceler ...

kızlar allah yardımcınız olsun benimde eşim üniv 4.sınıfta bu sene okul bitiyr sezon sonunda düşünüyruz askerliği aralık gibi ve o zaman 3 aylık bebeğim olcak ben 2 yıl bekledim askerliğini yapsın öyle bebek yapalım die ama hesaplar tutmadı rabbim öyle bi isdetti ki o bebeği bile bile yaptık dayanamadık ama şimdi düşünüyrum nasıl göndericem ben kocamı kucağımda bebek :KK43: allah hepimizin yardımcısı olsun günleriniz su gibi geçsin sağ salim dönsünleer inş..rabbim tek olanlara ayrıca yardım etsin benim allahtan bütün ailem yanımda onlara dayanıcam artık birde buradaki arkadaşlıklara o zaman bizde açarız kendimize bi konu :) rabbim tekrar kolaylık versin iyi geceler ...

canmm bence bebekle daha iyii olcak onunla oyalanmakdan bıraz olsun özlemın azalacak bızde bebıs cok ıstedık son 1senede ama olmadı enson tup bebek yapdırdık tutmadıgını ögrendıgımız gunun gecesı esımın askerlıgının nereye cıkacagını ögrendık tup bebegın uzuntusunude esımın uzuntusunude aynı anda yasadık baya zor geldı bana

canmm bence bebekle daha iyii olcak onunla oyalanmakdan bıraz olsun özlemın azalacak bızde bebıs cok ıstedık son 1senede ama olmadı enson tup bebek yapdırdık tutmadıgını ögrendıgımız gunun gecesı esımın askerlıgının nereye cıkacagını ögrendık tup bebegın uzuntusunude esımın uzuntusunude aynı anda yasadık baya zor geldı bana

evet haklısın sanırım ama sende hakkında böylesi hayırlıymış de üüzlme olur inş belkide bebebkle beklemek zor olacktı senin için.ben zaten 2 yıl bekleyince ailem ve eşimin ailesi çok üstümüze geliyrdu yap onunla oyalanırsın askerdeyken filan biz hayır yok biz böyle karrar verdik vs derken bi baktık bebek istiyrruz ve rabbim çok aratmadı verdi elhamdülillah ama işte şimdi de askerliği düşünüyroum nasıl geçiririz diye.. artık dayanıcam bi şekilde rabbimin yardımıyla ne yapalım..

evet haklısın sanırım ama sende hakkında böylesi hayırlıymış de üüzlme olur inş belkide bebebkle beklemek zor olacktı senin için.ben zaten 2 yıl bekleyince ailem ve eşimin ailesi çok üstümüze geliyrdu yap onunla oyalanırsın askerdeyken filan biz hayır yok biz böyle karrar verdik vs derken bi baktık bebek istiyrruz ve rabbim çok aratmadı verdi elhamdülillah ama işte şimdi de askerliği düşünüyroum nasıl geçiririz diye.. artık dayanıcam bi şekilde rabbimin yardımıyla ne yapalım..

bizde 3sene ıstemedık 1senedrde ıstıyoruz olmadı askerden gelınce olsun dedık hepp sonra bızde aynen cevre baskılarıyla hadı olsun dedık bakdık olmuyo cok ıyı olmus senın ınan onla oyalanmaktan vakdın nasl gecdıgını anlamassn bızımmkıler gelmıs olacak senın esın gıderken :)

İyi geceler kızlar bende yatıcam uyumaya çalışayım gözlerimin altı çöktü zombi gibi oldum iyice. Bugün okulda beni gören öğrenciler bile hep geçmiş olsun öğretmenim dediler hastayım die:)

İyi geceler kızlar bende yatıcam uyumaya çalışayım gözlerimin altı çöktü zombi gibi oldum iyice. Bugün okulda beni gören öğrenciler bile hep geçmiş olsun öğretmenim dediler hastayım die:)

:))))iigecelerr örtmenımmm :) iigeceler cnmm görusrzz yarn artık buralıyızz duaa et nutfenn sendee yarnn konusabılelımm eslerlee bırz olsun rahatlasak ıyıdır

bizde 3sene ıstemedık 1senedrde ıstıyoruz olmadı askerden gelınce olsun dedık hepp sonra bızde aynen cevre baskılarıyla hadı olsun dedık bakdık olmuyo cok ıyı olmus senın ınan onla oyalanmaktan vakdın nasl gecdıgını anlamassn bızımmkıler gelmıs olacak senın esın gıderken :)

evet öyle olacak artık bizim konuya yazarsınız o zaman tecrübelerinizi :)) eşin gelince inş sanada verrir güzel bi evlat ..

kızlar sizi rahatlatıcak bir öneride bulunucam.
biz kızlarla yapmıştık.
bir defter edinin. günlük tarzında birşey olabilir.
buna askerinizle konuşuyormuşsunuz gibi her gün yazın duygularınızı.
ben çok sıkıldımmı defterimi alıp hemen yazıyordum.
son güne kadar yazdım.
ve nişanlım geldiğinde beraber okuduk.

bende böyle yazıyorum o gün yaptıklarımı ona neler hissettiklerimi,yaşadıklarımı yazıyorum.Geldiğinde ona vercem beraber okucaz kesin güler bana :KK9:

kızlar inşallah bugün askerim arar ruh gibi oldum ağlayacak gözyaşım kalmadı :KK14:

X