345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

hafta ıcınde çarşamba günü kuranokutcam askerın arkasından okutulur bızde persembede safranboluya gıdecem bıraz oyalanim dıye bıkac gunde oyle gecse yemın törenınee azkalmıs olur evdee otur otur daha kötu oluyorum sureklı aynı askımm var aklımda gamzelerı gell dolasalım demesıı bedaaaaa ne yıyozzzz meyvesuyu varmı evdeeeee hadı soda getırr cnmmyaa deyısıı askımmmmm napyonn deyısı heryerde eşimm var :S gece oldugu zaman daha cok özluyorum uyuyamıyorum :S

şu 1 hafta geçsinn daha iyi olucaksınızz.
acemi birliğinde çok arıyamazlar.
ama sonra rahat etçeksinizz.
insan aklından çıkaramıyor. ben ruh gibi olmuştum.
Allaha çok şükürr bitti.
bitçeğini hayal bile edemezdim.
bir gün gelicekk, bir gün kalıcakk görüceksin canım.

kızlar sizi rahatlatıcak bir öneride bulunucam.
biz kızlarla yapmıştık.
bir defter edinin. günlük tarzında birşey olabilir.
buna askerinizle konuşuyormuşsunuz gibi her gün yazın duygularınızı.
ben çok sıkıldımmı defterimi alıp hemen yazıyordum.
son güne kadar yazdım.
ve nişanlım geldiğinde beraber okuduk.

biz kızlarla yapmıştık.
son güne kadar yazdım.

Bende dün yazmaya başladım terapi gibi oluyor,kendimi ne zaman kötü hissetsem her zaman yazarım..çok güzel bir fikir

biz kızlarla yapmıştık.
son güne kadar yazdım.

bende gıttıgı gece hem agladm hem yazdım basladım yazıyorum canm benn hergun safak su dıye ekleyıp2gundur yazıyorum verecem askerıme eşii onunla gurur duyuyo cokk sevıyoo cokda özluyoo bıde görsem su safakk 10 yazdıgımızz gunlerı

Bende dün yazmaya başladım terapi gibi oluyor,kendimi ne zaman kötü hissetsem her zaman yazarım..çok güzel bir fikir

evet canım. çok iyi yapıyorsun. çok iyi geliyor.
hatta günler ilerledikçe geriye dönüp okuyordum.
vee günler geçiyor diye mutlu oluyordum.

eşim kastamonuda, jandarma er. 2 hafta sonra 27 nisanda yemin törenleri ve 2 gün izinleri varmış. çok sevindimmmm. İnşallah bir sıkıntı olmaz yanına giderim kocacığımın:)
iyi geceler kızlar. 1 günümüz bitti:))

evet canım. çok iyi yapıyorsun. çok iyi geliyor.
hatta günler ilerledikçe geriye dönüp okuyordum.
vee günler geçiyor diye mutlu oluyordum.

en güzelide de o,şöyle bir hafta kaldığında yazdığımızda dönüp ilk günleri okuyunca nasıl güzel olur hemde çok güzel bir anı..birlikte okuyunca bizim içinde günlerin nasıl geçtiğini anlar eşlerimiz..

bende gıttıgı gece hem agladm hem yazdım basladım yazıyorum canm benn hergun safak su dıye ekleyıp2gundur yazıyorum verecem askerıme eşii onunla gurur duyuyo cokk sevıyoo cokda özluyoo bıde görsem su safakk 10 yazdıgımızz gunlerı

görüceksin canımm...
bak ben 341. dönemim ama nasıl geçti hayret içindeyim hala.
daha yeni bitmiş gibi geliyor.
bende her gün şafak attırıyordum defterde.

biz kızlarla yapmıştık.
son güne kadar yazdım.

çok güzel bi fikir. bişeyler yazıyodum ama hergün yazmak çok hoş olur:)

bu arada kızlarr yemin törenlerine imkanınız varsa gitmeye çalışın.
ben baya uğraştım ama gittim.
çok duygusal biran.
ben onu kamuflajlar içinde ilk gördüğümde çok ağlamıştım.

çok güzel bi fikir. bişeyler yazıyodum ama hergün yazmak çok hoş olur:)

evet canımm.
askerin geldiğinde onada hediye edebilirsin defteri. :)
o sana her gün telefonda yaptıklarını anlattıkça onlarıda yaz.
ileride okurken hoşlarına gidiyo.
hatta bana soruyordu defterine bir baksana ben hangi tarihte nöbet tutmuştum yada hangi tarihte bunu yapmıştım v.s diyee...

bu arada kızlarr yemin törenlerine imkanınız varsa gitmeye çalışın.
ben baya uğraştım ama gittim.
çok duygusal biran.
ben onu kamuflajlar içinde ilk gördüğümde çok ağlamıştım.

oyy benım kocacımm sayıfdırr yakısırmıkıı :))kıyamam ben ona ya sesıı okadr yorgundukı bugun mıyırr mıyır konusuyodu yarın gene arar heralde gıdecem ınsallah yemın törenınee sonraa evımıze gelcez sonraa sarıllcam sımsıkıı 3gunn bırakmıycam koklıycam doyasıyaa mıdem agrıyo resmen elını tutsam gamzelerını sevsem askımmm gıtme bıyere desem bıde uyuyablsem uyuyamıyorum resmen :S

oyy benım kocacımm sayıfdırr yakısırmıkıı :))kıyamam ben ona ya sesıı okadr yorgundukı bugun mıyırr mıyır konusuyodu yarın gene arar heralde gıdecem ınsallah yemın törenınee sonraa evımıze gelcez sonraa sarıllcam sımsıkıı 3gunn bırakmıycam koklıycam doyasıyaa mıdem agrıyo resmen elını tutsam gamzelerını sevsem askımmm gıtme bıyere desem bıde uyuyablsem uyuyamıyorum resmen :S

off aynı yaa çok yorgundu sesi,hemen yatıcam dedi hafta sonları 7 hafta içi 5 buçukta kalkıcaklarmış,Allahım nasıl yoruyorlarsa sıra beklemekten yorulmuş:KK43:(

iyi geceler kızlarr Allah kavuştursun inşallah sağsalim kavuşun askerlerinize
benim askerimde 341. dönem yedek subay gitti askere 3 ay acemiliğini ankara etimesgutta yaptı sonra kurayla hakkari şemdinliye gitti tam 5 ay oldu çok özledim:2:
var mı askeri ankara etimesgutta olan?

Gelicekmi eve benim kocacım gelmiycekde erken terhis olmak adına. Sadece yemin töreninde görebilicem kısmetse.

ilk günlerde uyuyamaman normal canım.
sesini duydukça, o arayıp iyiyim dedikçe sen rahatlıcaksın.

iyi geceler kızlarr Allah kavuştursun inşallah sağsalim kavuşun askerlerinize
benim askerimde 341. dönem yedek subay gitti askere 3 ay acemiliğini ankara etimesgutta yaptı sonra kurayla hakkari şemdinliye gitti tam 5 ay oldu çok özledim:2:
var mı askeri ankara etimesgutta olan?

Allah kavuştursun canım. ben de 341. dönemim belki biliyorsundur.
şafak kaç?

Gelicekmi eve benim kocacım gelmiycekde erken terhis olmak adına. Sadece yemin töreninde görebilicem kısmetse.
canım suan izmirde benımkı kocaelıne gececek gecerken ankaradan gecıyo 1gece evde yaıp gecer sanırım 3gunya yemıntorenınde izin yoksa benımkıde gelmıycekdı

ilk günlerde uyuyamaman normal canım.
sesini duydukça, o arayıp iyiyim dedikçe sen rahatlıcaksın.

canımmyaa cok saoll vallaa moral oldun bana ınsallah gececek askımmm yanımdaa yanıbasımda dedıgımm gunlerdee gelcek ısdee daha yenıı 4e kadr uyuyamıyorum sonraa 6da kalkıyorum sonra elım telefonda aradı arıycakda :S

X