345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Canım benimmm..:KK43:(böyle düşün eminim çok yorulmuştur..ben konuştuğumda hala kayıt evrak işlemleri hala bitmemiş yarın da devam edicekmiş,muhtemelen yarın arayacaktır..Mutlaka haber ver canım,canını sıkma:KK43:(

tamam canım çok sağolun birazda olsa içim rahatladı,haber veririm size
ceken bilir cok dogru:KK43:(( valla canim yanio.kendimi kanatlari kirik bi kus gibi ya da annesiz babasiz kalmis bi cocuk gibi hissediorum:KK43:

canlari saolsun da aramasinlar dogru diosun.onlarda ister uzun konusmak ya da her saat konusmak.demek ki imkanlar el vermio canim.

demekki canım çok sağol
yemek bogazımda kadı mıdem bulandı karnım agrıdı ne yedı nasıldı gunu uyudumu acmı gercekden gözlerm agrıyo artık aglamaktan özluyorum kokusunuu bı söyle rahat rahat konusabılsem sesınıı duydum tamam oda yeter ama yorgundu sesı sıra cok dedı benı dusunme ayaktaydım tum gun ondan sesım öyle dedı ama amaa ısde öffff bi görsem bı konussam :KK43:((

bende beraber gittiğimiz yerlerde gezdiğimiz yerleri görünce fena oluyorum sevdiği yemekleri yiyemiyorum :KK14: şafaklarımız çabuk atar inşallah :KK43:

ceken bilir cok dogru:KK43:(( valla canim yanio.kendimi kanatlari kirik bi kus gibi ya da annesiz babasiz kalmis bi cocuk gibi hissediorum:KK43:

gercekten tam olarak ne hıssettıgımı demıssın canım aynılarını yasayan bılır gercekden cok özledm kokusunu sarılısını guzelım deyısını sankı elım kolum bı parcam onla gıtdı sankı bısey olcak baa burda kımsem yok tek basımakalmısım gıbı canımm cok acıyo hele gecelerı yastıga basımı koydugumda bu 2,gecem onsuz sabaha kadr uyuyamıyorum resmen :S

bugun anneme de dedim zaten:KK43: anne cok kotuyum o gitti ya ben kendimi oksuz yetim gibi hissetim megen ne kadar da sahiplenmisim ona dedim:KK43:(((

gercekten tam olarak ne hıssettıgımı demıssın canım aynılarını yasayan bılır gercekden cok özledm kokusunu sarılısını guzelım deyısını sankı elım kolum bı parcam onla gıtdı sankı bısey olcak baa burda kımsem yok tek basımakalmısım gıbı canımm cok acıyo hele gecelerı yastıga basımı koydugumda bu 2,gecem onsuz sabaha kadr uyuyamıyorum resmen :S

bugun anneme de dedim zaten:KK43: anne cok kotuyum o gitti ya ben kendimi oksuz yetim gibi hissetim meger ne kadar da sahiplenmisim ona dedim:KK43:(((

Son düzenleme:
Benim dünyam olmuş meğer dediklerinizi özetliyor sanki..inş. terhis olduğu günüde sevinçle mutlulukla anlatıcaz..heyecanımızı paylaşıcaz.

RABBIMM YOKLUKLARINI GÖSTERMESIN inşallah bu son ayrılığımız olur :S cok zor gelıyo ne yemek yemek ne gulmek ne gezmek hıcbısey yapmak ıstemıyorum tum gun aglim sadece esımı ıstıyorum onun kokusunu onun sarılmasını onunn gamzelerını eşimi istiyorum ben :S cokkk özluyorum yaa yemın törenlerı nezamankı izmir narlıderenın

Bu forumu bulmam çok iyi oldu herkesin yazısında kendimi görüyorum, hislere tercüman olmak denir ya işte öyle. Gündüz işteyken zaman geçiyo ama akşam eve dönünce zaman bi okadar yavaş akıyo geçmiyo derin bi ümitsizliğe kapılıyorum elim kolum bağlı göremem hatta sesini bile duyamam istediğim zaman ve daha yeni gitti bitmesine zaman var saatler geçmezken günlerin ayların geçeceğini hayal edemiyorum bile...

Bu forumu bulmam çok iyi oldu herkesin yazısında kendimi görüyorum, hislere tercüman olmak denir ya işte öyle. Gündüz işteyken zaman geçiyo ama akşam eve dönünce zaman bi okadar yavaş akıyo geçmiyo derin bi ümitsizliğe kapılıyorum elim kolum bağlı göremem hatta sesini bile duyamam istediğim zaman ve daha yeni gitti bitmesine zaman var saatler geçmezken günlerin ayların geçeceğini hayal edemiyorum bile...

çok doğru söyledin iyiki varsınız kızlar...birbirimize destek olmak çok güzel..

kizlar ben yatiorum(nasil uyucaksam bebegimsiz) allah rahatlik versin.ruyamizda insallah biricik asker kocalarimizi sevgililerimizi goruruz..hepinizi optumm canlarim

çok doğru söyledin iyiki varsınız kızlar...birbirimize destek olmak çok güzel..

hepimizin derdı aynı canım tabı destek olcaz ben calısmıyorum suan keske calıssam gunduzde gecede aynı sureklı beynımde esım yapdıklarımız konusduklarımız ızledıgımız dızıler ona aıt bıseyler heryerde o var okadr yakınken sımdı ulaşamıyorum elim kolum bı parcam onunla gıtdı izmire tum gun oturup aglamak ıstıyorum yemekbıle yemek ıstemıyo canım

iyi geceler kızlar.
bende 341. dönem asker yareniydim.
sormak istediğiniz şeyler olursa yardımcı olabilrim.

kizlar ben yatiorum(nasil uyucaksam bebegimsiz) allah rahatlik versin.ruyamizda insallah biricik asker kocalarimizi sevgililerimizi goruruz..hepinizi optumm canlarim

iyi geceler probis inş. görürüz...allah yardımcıları olsun..şans hep yanlarında olsun,bir vatan evladının burnu bile kanamasın inş.

ben de gittiğinde yemekten kesilmiştim.
kilo vermiştim. sürekli uyuyordum.
ama bu forum bana çok yardımcı oldu gerçekten.
sonra alışmaya başladım yemin töreninden sonra.
tabiki eksiklik hissettim hep.
bi de son 1 ay zor geçiyorr.
Allah hepinize sabır versin kızlarr.
şafak bu bitmeye mahkumm...

tickarımı değiştirmedim halaa.
anısı varr.
sizin de tickerınız benimki gibi olucakk inşallahh...
kendinizi bırakmayınn.

ben de gittiğinde yemekten kesilmiştim.
kilo vermiştim. sürekli uyuyordum.
ama bu forum bana çok yardımcı oldu gerçekten.
sonra alışmaya başladım yemin töreninden sonra.
tabiki eksiklik hissettim hep.
bi de son 1 ay zor geçiyorr.
Allah hepinize sabır versin kızlarr.
şafak bu bitmeye mahkumm...

inşallah cnm inşallah bıtecek su ılk aftaları bı atlatsaydık eşlerde bizde rahatlıycakdık ya her saat degıl gunde bı 5dk arasa oda yetecek 20sn konusabıldım konusulmadı tamam oda yetdı hıc duymamakdan ıyıdır ama ben ıyıyıım yemek sıkıntım yok dıye anlatsa ne bıleyımya basım donuyo suan halsızım sureklı aglamak ıstıyorum özledm ben kocamı cok özledm nasıl anlatım bunu :S

inşallah cnm inşallah bıtecek su ılk aftaları bı atlatsaydık eşlerde bizde rahatlıycakdık ya her saat degıl gunde bı 5dk arasa oda yetecek 20sn konusabıldım konusulmadı tamam oda yetdı hıc duymamakdan ıyıdır ama ben ıyıyıım yemek sıkıntım yok dıye anlatsa ne bıleyımya basım donuyo suan halsızım sureklı aglamak ıstıyorum özledm ben kocamı cok özledm nasıl anlatım bunu :S

Anlatmamıza gerek yok aslında nasıl özlendiğini hepimiz okadarr iyi anlıyoruz ki. allahım bian önce zaman geçsin biraz hafiflesin özlemimiz ki daha çabuk geçsin günler

Anlatmamıza gerek yok aslında nasıl özlendiğini hepimiz okadarr iyi anlıyoruz ki. allahım bian önce zaman geçsin biraz hafiflesin özlemimiz ki daha çabuk geçsin günler

Kafayı dağıtmak lazım...hatırlayıp gözlerimiz dolsa da hayat devam ediyor..onsuzluk çok fena:KK43:(ama ağlamak üzülmek üzülmeyi kötüyü getirir iyi düşünelim iki gün geçti ilerleyen zamanlarda daha da çabuk geçecek inş.

anlıyorum canım.
ben bütün gün uyuyordum zaman geçsin diye.
ilk hafta konuşmanız zor olur ama yemin töreninden sonra daha rahat edersiniz canım.
ben 40 dk konuştuğum zamanları biliyorum.
yani bu da geçicekk.
askerlik bizim sabrımızı sınıyor.

şu lafı çok seviyordum nişanlımı beklerken;
Vatan için gittin
Benim için dönüceksin.

anlıyorum canım.
ben bütün gün uyuyordum zaman geçsin diye.
ilk hafta konuşmanız zor olur ama yemin töreninden sonra daha rahat edersiniz canım.
ben 40 dk konuştuğum zamanları biliyorum.
yani bu da geçicekk.
askerlik bizim sabrımızı sınıyor.

hafta ıcınde çarşamba günü kuranokutcam askerın arkasından okutulur bızde persembede safranboluya gıdecem bıraz oyalanim dıye bıkac gunde oyle gecse yemın törenınee azkalmıs olur evdee otur otur daha kötu oluyorum sureklı aynı askımm var aklımda gamzelerı gell dolasalım demesıı bedaaaaa ne yıyozzzz meyvesuyu varmı evdeeeee hadı soda getırr cnmmyaa deyısıı askımmmmm napyonn deyısı heryerde eşimm var :S gece oldugu zaman daha cok özluyorum uyuyamıyorum :S

hafta ıcınde çarşamba günü kuranokutcam askerın arkasından okutulur bızde persembede safranboluya gıdecem bıraz oyalanim dıye bıkac gunde oyle gecse yemın törenınee azkalmıs olur evdee otur otur daha kötu oluyorum sureklı aynı askımm var aklımda gamzelerı gell dolasalım demesıı bedaaaaa ne yıyozzzz meyvesuyu varmı evdeeeee hadı soda getırr cnmmyaa deyısıı askımmmmm napyonn deyısı heryerde eşimm var :S gece oldugu zaman daha cok özluyorum uyuyamıyorum :S

evettt ahh bu gecelerr ahh

X