345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Şafak 16 bursaaa... ve nihayet eylüle girdik. bu ay dönüyor askerlerimiz :) yarın yola çıkıyorum okul açılıyor öğretmenler iş başına

:)))) sen yap bakalim iyi bisise bende yapim:)) gerci dolunayin var bi oglusu:))
dolanaycim tavsiye edio musun:)))

Düşünüyoruz bakalım canım denemelere başlarız dönünce diye konuşuyoruz ama bakalım:) Olursa söylerim tabikide pek iyi oldu sizde yapın diye:))

:))))) yok okadar hızla girmeyizde önümüzdeki aylarda başlarız heralde:)

valla bazen bende istiyorum da tırsıyorum ya:) çocuk olunca mutsuz olursam diye endişelerim var biliyosun =) neyse daha çooook gencim önümde coooookkk seneler var bi arada düşünürümm

valla bazen bende istiyorum da tırsıyorum ya:) çocuk olunca mutsuz olursam diye endişelerim var biliyosun =) neyse daha çooook gencim önümde coooookkk seneler var bi arada düşünürümm

Evet canım bende korkuyorum aslında rahatlık bitecek diye ama arkdaslarımızın olmaya basladı artık yasımızda kücük diil e rahatlığa gezmeye tozmaya zaten doyulmaz oyuzden olabilir diye düsünüyoruz bizde özellikle bu askerlik olayı cıktıgından beri..

eşim 30 a giricek benim =))) annem kızıyo bana adam kaç yaşına geldi hala bebek düşünmüyosunuz diye =) ben de daha 25 e yeni giricem diyorum 30 veya 35 yaşımda düşünürüm diyorum annem deli oluyo resmen =)))

dediğin gibi insanoğlu hiç bi zaman gezmeye rahatlığa doymaz =D

Son düzenleme:

Canım 30 da cokmus yahu biz 27 yasındayız ikimizde sende o aralarda düsün sonra 2.ye zaman kalmıycak:) Hem 2 yılı gecti evliliklerimizde artık olsa fena olmaz tabi hayırlısı olsunda zamanıdır yani. Seninde 2 yılın falan olsun en cok:)

=)) benim aşkım kendini hala 23 falan hissediyo adamın umrunda diil yaşı ya :) ben daha cok gencim diyo.kısmet artık bakalım bizim ki konusunu bile acmıyo hiç o derece isteksiz yani =)

cok az kaldı ya acayip duygular içindeyim anlatamam yani:) gerçi sende aynısındır zaten

Hayırlısı canım..
Valla tatlım ben az kaldı diyorum da herkeste öyle diyor tabi cevremde bitti bişi kalmadı falan ama hala cok varmıs gibide geliyor dediğin gibi acayip duygular anlatamıyorum hem cok yakın hem cok uzak gibi sanırım onu görmeden inanamıycam bittiğine falan az kaldı demekle olmuyor

"onu görmeden inanamıycam bittiğine" cok ama cok doğru bi tanımlama.duygalarıma tercüman oldun resmen =)) aynen bende öyle düşünüyorum.bana da hiç bitmicekmiş geliyo nedense.

"onu görmeden inanamıycam bittiğine" cok ama cok doğru bi tanımlama.duygalarıma tercüman oldun resmen =)) aynen bende öyle düşünüyorum.bana da hiç bitmicekmiş geliyo nedense.

Ama onu karsıdan göreceğim anı hayal ediyorum bana doğru gelmesini, kucaklasmamızı, beni sıkıca sarmalasını ,kokusunu, muzur muzur gülüşünü işte o zaman avunuyorum içimde kelebekler uçuşuyo amann amannnn:)

İşte ozamn diyorum ki bunlar için 2 haftamız kaldı önümüzdeki haftasonu diil bi sonrakinde:)

Son düzenleme:

kızzz anaammmm bende hayal ettim şimdi de ay içim kıpır kıpır resmen ya :))) ay bi de soğuk bi karşılama oluyomuş sadece yanaktan öpüp nasılsın falan muhabbeti ne yıkılırım ama yaaaaaaa

kızzz anaammmm bende hayal ettim şimdi de ay içim kıpır kıpır resmen ya :))) ay bi de soğuk bi karşılama oluyomuş sadece yanaktan öpüp nasılsın falan muhabbeti ne yıkılırım ama yaaaaaaa

Yok canımmm daha neler yolarım valla :))
Biz konusuyoruz gerci yabancı gelirmiyiz acaba birbirimize diye olabilir cünkü daha önce yaşamıstık gerci ozamn sevgiliydik ama olur mu olur

Yok canımmm daha neler yolarım valla :))
Biz konusuyoruz gerci yabancı gelirmiyiz acaba birbirimize diye olabilir cünkü daha önce yaşamıstık gerci ozamn sevgiliydik ama olur mu olur

heh o yüzden diyorum bizde de olmuştu sevgiliyken korkuyorum öyle yabancılaşma durumu olur mu ki diye ya.yemin töreninde de öyle olmuştu bi de annesi ve babası da vardı yanımızda baya yabancı gibi olmuştuk ya.inşallah bu sefer olmaz öyle bişi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…