345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

evett yanı uzun donem erzıncanda gercekten cok zorms. bekleyenlere bakıyormda bıtırenlere nasıl egctı onca ay. yıne yardımn ıcın saol. ancak bunu yasayan bılır zatenn..

Evet yasayan bilir oyuzden bu topikler cokk yardımcı oluyor. İnsallah sorunsuz gecer biter sizinde sağ salim kavusursunuzz

canim ne gezmek istio ne baska bisi.resmen mala bagladim ya(( ilk haftalara dondum resmen.tatlim senin yine okul var,onunla biraz kafan dagilir ben bi de issizim yaaaa,buna da ayri bi canim sıkiliyo zaten.o kadar gun gecti su 2 hafta da gecicek insallah(

aman sarilirken dikkat et kemiklerini falan kirma:))o sana cok lazim olucak cicim:))))

Sabah sabah burda bi kaç kişi olurduk ama bu sabah kendimi çok yalnız hissediyorum neyse ben şafak atıyım

ŞAFAK : 95

off ben de dün aşkımla konuşurken maç izlemeye gitcem dedi, o kadar moralim bozuldu ki anlatamam. Tama dedim benimşe konuşma maç izlemeye git sen dedim gitmedi izlemeye ama ben kırılmıştım bikere. Konuşmadım da tel açık ikimiz de sustuk sonra bu aralar çok duygusalsın dedi gülmeye başladı komik mi dedim hayır arkadaşa gülüyorum dedi hasret hasret demiş arkadaşı. daha da bozuldum kapatıyorum dedim kapattım teli. ben öğleden sonrası tatil rahatça konuşuruz diye düşünürken o dışarı çıktı gezdi arkadaşlarıyla tamam hakkıdır hiçbişey demedim zaten, akşam 10da aradı beni maç var maç izlemeye gitcem diyince çok bozuldum. hiç bizi düşündükleri yok özlediğimi konuşmak istediğimi bile anlayamıyo bu aralar çok duygusalsın diyo arkadaşı da resmen dalga geçti ve ona güldü. çok kırıldım kızlar yaa az önce de aradı yemeğe gitcekmiş dışarıya tamam dedim kapattım. ben de kısa kesicem artık konuşurken madem öyle istiyo beyefendi

Canım sen yenisin galiba demek istedim suan:) Bana göre de cok normal maç yani bizimki daha ilk gittiği günler yaptı bunu ben cok alısıgım dert bile etmedim. Bu günde aradı 20 snde fener macı var gidelim askım okuldan izin al dedi cok kolay ya. Biz bu sene kombine bile aldık bende istanbula gitmişken gezeriz de diye onayladım yoksa gitmeyiz cok sık:)) Sen bi kez maç varken kaderine razı olucaksın tatlım:) ONlar bizim kadar ince düsünemiyorlar bir de arkdasları bir sey yaparken onlar takılmazlarsa sonra yalnız kalıyolar senle biraz konusucak herkes gitmiş olucak yalnız kalıcak oyuzden orda mazur görüceksin tabi sen burnundan getir de kendini üzme cünkü senin düsündüklerini düsünmüyor o.

Yok canım zaten ben biraz zor kırarım ama ben ben değilim artık da ondan korkuyorum:))

bugun bitti sayilir.yarin 1 eylul:))))))) askerlerimizin gelmesine az kaldi hem de cok az:))))

Bu gün şafağımız bizim sehrimizdii GÜZEL BURSAMMM :) Derdim ne zaman 16 olucak bitti bile. Bide hatırlıyormusun gell eylül geeellll diyorduk sürekli eylül geldiiiiiiiiiiii:) Hiç inanamıyordum bitmez koca yaz diyordum bitti kusum yaa bana bak kavusunca hemen anlat sen bir gün önce sarılcaksın mutlaka bir ara bulunca yazz tamam mı cok merak ediyorum o anı

evet ben yeniyim daha, normalde ben de sorun etmezdim ama bu aralar özlediğim için kırıldım biraz. hem fener maçı olsa veya 4 büyüklerin maçı olsa neyse ne beyefendi bursasporun maçını izleyecekmiş. (bursada yaşadığı için o takımın maçlarını kaçırmaz genelde) ben gün boyu konuşmanın hayalini kurayım o maçın hayalini kursun puufff şu okullar açılsaydı yoğunluktan bu kadar düşmem üstüne o zaman.
patladım az önce içimdekileri söyledim ben böyle beklerdim ama sen bunları yaptın dedim, yine girdik birbirimize
şaka gibi ben üstüne düşüyorum sen uzaklaşıyosun diyo bi de

şafağınız bitince ben napcam burda tek başıma yaa bak buna da üzüldüm şimdi

Ahh canımm bak bir de bursa macı izliyorsa tamam bursa taraftarı 4 büyüklere fark atar fena bi taraftar o içine işlemişse yandın:) Bursa da mac oldugunda trafik kitlenir taraftar doludur yollar hafife alma:))
Saka bir yana tatlım genelde erkeklerin yaradılısı öyle futbolu cok seviyorlar sen bursa macı diyorsun ben süper ligi gectim evde bütün ispanya ligini bile takip ediyoruz barselona ikinci takımım oldu ilk 11 ini bile sayarım yani :))
Sende takma okadar anlıyorum hissiyatını bende yaparım zaman zaman ama kendimizi üzmekten baska işe yaramıyor. Anlamıyorlar çünkü.
Biz geliriz arada bir zaten cok aktif değildik burda sen 347lere takıl bi sürü sayfa yapmıslar simdiden:))

kıaalaaarr 15 gün kaldı yaaaa saka gıbııııı...

ne varkı valla hemen gececekk bende annemlerdeyım gezıp tozuyom bakalım bu aralar.. askım hedıyelerımı almıs cok sevınmıs onada vakıt hızlı gecıyo sımdı...

ah canım benım ya herkez öbüründen önce kendı anını merak edıyordur yaaa....ay hakkaten nasıl olacak acaba yaaaa..kızlar benım bıde oğluş kısmı var askım eve gırerken kameraya alacam baba oğul karsılasmasını emınım cok heyecanlı veee duygusal olacakk..

evet hic unutur muyum?ayni cumleyi dun kocama dedim:) gel eylul gel dioduk bak yarin 1 eylul dedim.bende hala inanamiorum valla nasil eylule geldik.gerci o kadar anlamsiz ve saman gibi tatsiz tuzsuz gecti gunlerimiz di mi?
tamam bebeim yazarim.o ilk gordugumde nasil tepki vercegimi bende cok merak ediyorum acikcasi:)))yani nasil bi kavusma olucak aglicam mi gulucem mi nutkum mu durucak:)) acayip birsey ya:)

evet ya gunler cok tatsız tuzsuz gectı kızlar..inş onları gördüğümüz anda gülelim ve o tebessumlerımız bıdaha hiiiiiiiççç gitmesin yüzlerimizden kızlarr..

evet ya gunler cok tatsız tuzsuz gectı kızlar..inş onları gördüğümüz anda gülelim ve o tebessumlerımız bıdaha hiiiiiiiççç gitmesin yüzlerimizden kızlarr..

insallah canim ya.allahim yuzumuzden gulumsememizi hic eksik etmesin:)) valla koca bi yaz gecti ama ben hic bisi anlamadim pehhh:)))

insallah canim ya.allahim yuzumuzden gulumsememizi hic eksik etmesin:)) valla koca bi yaz gecti ama ben hic bisi anlamadim pehhh:)))

hep öyleyız yaaaa...gelince her günüm öyle dolu doluolacakkı .evımın içi dolacak..gunlerım dolacak ve anlamlı olacak artık..ayy askım oğluşum ve ben eskı gunlerdekı gıbı gülüşlerimiz dolsun evımıze ..hepimizin inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…