345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

heh o yüzden diyorum bizde de olmuştu sevgiliyken korkuyorum öyle yabancılaşma durumu olur mu ki diye ya.yemin töreninde de öyle olmuştu bi de annesi ve babası da vardı yanımızda baya yabancı gibi olmuştuk ya.inşallah bu sefer olmaz öyle bişi

İnsallah ama olsada en fazla eve girene kadar olur sonrası daha heyecanlı olur kızım:)))

hehehe aynen öyle başlasın action hobaaaaa=)))))) süper süper süper :KK52::KK52:

bebeğim ben kaçar :KK49: seni kocaman öptüm yanaklardan. yine uğrarım buraya zaten=))))

Güle güle canım bende cıkıyorum simdi kayınpederim beni almaya gelcek canım sıkıldı evde oraya gidicem öptüm cokk

:)))) sen yap bakalim iyi bisise bende yapim:)) gerci dolunayin var bi oglusu:))
dolanaycim tavsiye edio musun:)))

canım benım ya artık askerlık sorumlulugunu atlattıgınıza görre vallahı şiddetle tavsıye ederım..tabı karıyerınıde yaptıysan yanı artık pek bi işin yoksa mutlaka yapın ççç

ya evın içinde cok güzel oluyo ıkınızden ya hanı..sorumluluk gıbı değilde evınızı senlendıren sızı bıraz daha baglayan bı bıcırık gıbı düşünün onu veeeee hemen yapınnn......:KK49:

kızzz anaammmm bende hayal ettim şimdi de ay içim kıpır kıpır resmen ya :))) ay bi de soğuk bi karşılama oluyomuş sadece yanaktan öpüp nasılsın falan muhabbeti ne yıkılırım ama yaaaaaaa:KK53:

aaaaaayyyy cok guldum kıııızzzz bu lafa vallahı....
hakkaten canım bıde oyle olurmus ne kotu olur yaa...ama benımkıde ona yakın bısey olacak he.askım aksam 6 da evde olacak belkı bı sarılırım ama kaynanaların olmadıgı bı yerde yatana kaadar canımız kara su keser artık yaaaa..odamıza gececez de .......bekle bakalım işte bana kocaaaa askerlık gecerde o zaman gecmez tatlıslar ya..

sev fa cııııımmm

sen 16 eylulde saat kac gıbı kavusacan ya tatlım askerıne..ben aksam 6 gıbı kavusacam..paranoya bır gun önce diyorsun nedenkı ben gerı kaldım ondan yaaa..

aaaaaayyyy cok guldum kıııızzzz bu lafa vallahı....
hakkaten canım bıde oyle olurmus ne kotu olur yaa...ama benımkıde ona yakın bısey olacak he.askım aksam 6 da evde olacak belkı bı sarılırım ama kaynanaların olmadıgı bı yerde yatana kaadar canımız kara su keser artık yaaaa..odamıza gececez de .......bekle bakalım işte bana kocaaaa askerlık gecerde o zaman gecmez tatlıslar ya..

ya yemin toreninde kaynana kayinbaba vardi.sanki liseden arkadasim gibi naber falan dedik yaaaa:))umarim bu seferde oyle olmaz.gerci kimse olmicak basbasa olicaz:))))sizin is de baya zor allah sabir versin anaciiiimmmm:))

sev fa cııııımmm

sen 16 eylulde saat kac gıbı kavusacan ya tatlım askerıne..ben aksam 6 gıbı kavusacam..paranoya bır gun önce diyorsun nedenkı ben gerı kaldım ondan yaaa..

Canım ben kısmetse 4 gibi kavusucam bende senden 2 saat önce hihiii:) valla benimde yanımda kayınvalidemler annemler hatta amcadır haladır 8 9 kişi daha olucak ama ben catır catır sarılırım valla yemin töreninde de rahattım biz hep birlikteyiz onlarla ondan kendi annem babam gibiler sıkılmam hiç biz samimi davranabiliriz de bu samimiyetin cıvkını cıkarmak istiyorumm:)))

sevfa ne kadar sanslisin ya,kayinvalideni ve kayinpederini ne kadar cok seviosun.ben topuna gicik oluyorum.daha kayinpederle muhabbet etmis kul diilim.o kadar soguk ki anlatamam yani. masallah allah nazarlardan korusun sizi.

Selam kızlarr
15 gününüz kalmış ne kadar güzell yaa, çok kıskandım sizii :KK31:
neyse yarın göreve dönüyorum aşkım da rahatlar heralde biraz :KK1:, çok özlediğim için son günlerde çok yıprattım onu. Kuaföre filan gideceğim bugün yarına hazırlık, iyiydik aslında böyle yaa evde tembel tembel yatıyodum ne güzel:KK53::KK53:

Canım ben kısmetse 4 gibi kavusucam bende senden 2 saat önce hihiii:) valla benimde yanımda kayınvalidemler annemler hatta amcadır haladır 8 9 kişi daha olucak ama ben catır catır sarılırım valla yemin töreninde de rahattım biz hep birlikteyiz onlarla ondan kendi annem babam gibiler sıkılmam hiç biz samimi davranabiliriz de bu samimiyetin cıvkını cıkarmak istiyorumm:)))

hepinizden evvel ben kavuşacağım 16sında 2^de inecek uçağı, tabi paranoyu saymıyorum o yatcak kalkcak biz hala kavuşmamış olcaz :KK70:

sevfa ne kadar sanslisin ya,kayinvalideni ve kayinpederini ne kadar cok seviosun.ben topuna gicik oluyorum.daha kayinpederle muhabbet etmis kul diilim.o kadar soguk ki anlatamam yani. masallah allah nazarlardan korusun sizi.

Canım evet o konuda cokk sanslıyım secsem bukadar iyi secemezdim burda kayınpederim falan yazıyorum ama anlasılması için yoksa onlardan bahsederken bile hep annem babam derim kayınpederimde bana asla gelin demez kızım der hatta bazen saka yollu esime takılır damat die:)) Bide cok sıcak sevgisini cok belli eder. Bende cok seviyorum tabi insallah hep böyle gider.

Canım evet o konuda cokk sanslıyım secsem bukadar iyi secemezdim burda kayınpederim falan yazıyorum ama anlasılması için yoksa onlardan bahsederken bile hep annem babam derim kayınpederimde bana asla gelin demez kızım der hatta bazen saka yollu esime takılır damat die:)) Bide cok sıcak sevgisini cok belli eder. Bende cok seviyorum tabi insallah hep böyle gider.

evet canim cok sanslisin masallah:)bizimkiler beni hic kizi gbi gormuolar malesef:))neyseki esim hic ezdirmez.cok da muhattap olmuorum zaten.cok laf sokar kaynanam dusman basina:)))

X