345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

peki ayrilma sebebi ne?ne sebepten dolayi seninle ayrilmak istiyo ki canim?

ne olacak psikolojisi bozuldu bana sardı gene hakkari otlucada görev yapıyo şuan onu anlıyorum ama o beni anlamıyo ki nette çok vakit geçiriyormuşum ben sanki ne yapıyorsam

ne olacak psikolojisi bozuldu bana sardı gene hakkari otlucada görev yapıyo şuan onu anlıyorum ama o beni anlamıyo ki nette çok vakit geçiriyormuşum ben sanki ne yapıyorsam

Tek nedeni bu mu eminmisin? Seni hem kıskanıyor hem ayrılmak istiyor sanki baska seylerde olmalı

face kullanma dedi kullanmıyorum sırf aklı kalacak diye bugünde bu siteden bahsettim biraz bişey de demedim hani kızlar falan konuşutyoruz dedim demez olaydım..attı şartelleri

canim cidden cok bunalmistir orda.benim esim de hakkari cukurca da.cukurcaya gecerken otluca da 3 gun falan konaklamisti.cok kotu falan demisti.sen de onun ustune gitme.nette takilmiorum de.herseyi soylemek zorunda diilsin ki,

bu işte bugünkü olayımız izne geldiğinde de ona az vakit ayırmışım oysa iki günde bir buluştuk ne yapayım benimde ailem var hani bide küçük bi ilçede yaşıyoruz.gittiğinden beri burnumdan getirdi

canim cidden cok bunalmistir orda.benim esim de hakkari cukurca da.cukurcaya gecerken otluca da 3 gun falan konaklamisti.cok kotu falan demisti.sen de onun ustune gitme.nette takilmiorum de.herseyi soylemek zorunda diilsin ki,

söylemeyecektim aslında ağzımdan kaçtı. keşke söylemeseydim.. daha yeni gittiler otlucaya iki gün oluyo van day dı daha önce. ya acaba başka biri mi var

face kullanma dedi kullanmıyorum sırf aklı kalacak diye bugünde bu siteden bahsettim biraz bişey de demedim hani kızlar falan konuşutyoruz dedim demez olaydım..attı şartelleri

Face kullanmanı istememesi normal bizde kullanmıyoruz esimle o askerde diye ben oyalanmak için actım ama ikimiz kullanıyoruz dönünce kapatıcaz. Bu siteyide bilmiyorsa belki arkdaslık siteleri gibi düsünmüş olabilir. Sende kullanmıyorum de Huyuna git biraz olmaz mı madem suanlık psikolojisi bozuk

benim esimde acayip oldu.cok ilgi alaka istio.benim gezmemi istemio,ben burda bunaliorum sende gezemezsin die sacma sapan davranio yani.cok nazli oldu.herseye alinio falan yani.bence sen dert etme bu kadar bu kucuk seyleri canim.

öyle sandi sanırım evet ama şifremi falan v erdim gir bak ne yaptığıma diye telinden bağlanabilir aslında. tamam dedim madem istemiyosun girmem daha dedim yok diyo zamanında yapacaktın onu diyo

zaten ıraktan yeni geldi daha kafa izni v erdiler bi ay baya fabrika ayarlarına dönene kadar uğraştım. yok kolun açık yok başın açık yok pantolon giyiyosun yok kuzenlerinle konuşuyosun herşeyi o kadar abartıyorkş anlatamam daha yaşımda büyük sayılmaz kaldıramıyorum bende

öyle sandi sanırım evet ama şifremi falan v erdim gir bak ne yaptığıma diye telinden bağlanabilir aslında. tamam dedim madem istemiyosun girmem daha dedim yok diyo zamanında yapacaktın onu diyo

eger ayrilmayi ciddi ciddi istiyosa yol ver.ama sanmiorum seni aldattigini cunku carsi izni yok bisi yok yani.berbat bir yerlerdeler zaten kuzum ya.bence aldatma ihtimali cok dusuk yani.sadece fazla fazla kiskanc olmus sen uzaktasin falan die.

bir ay da kayseride görev yaptı gitmeden önce acaba orda birini bulmuş olabilir mi ki ya biz çok zor geldik bu günlere öyle çabuk bi çırpıda silip atmak istemiyorum

Ne zaman dönücek askerden? Böyle hata sanada zehir olur eger sürekli böyle yapacaksa bırak katlanma sonra daha zor olur yok böyle diilsede normal haline dönücekse alttan alıcaksın baska caren yok üstüne gitme bi süre ne diyorsa tamam de

valla canim ne desem bilemiorum.biraz kendi haline birak bakalim.ya da sor baska biri mi var da bana bole ters davraniosun die

Doguda görev yapanların kafalar hep aynı sanırım kızlar
Facebook kavgası bizde de var.Dısarı cıkamazsın kavgası var.
Her sözü yanlış anlama huyu var.Alınganlık var.Agrasiflik var.
Su an sözde biz de ayrıldık.Ama aslında hepsi psikolojik şeyler.
Ben umursamıyorum,ne derse tamam dıyorum uzatmıyorum.
Arama beni merak etme sorma dedi en son,tamam dedim daha da aramadım(15.gün oldu görüşmeyeli)

canım aslında uzm.çavuş ama sözleşme yapmadı yeniden istemedik ailesi de bende. ocak bir de burda inşallah. ıraktayken de yaptı aynısını birgün aradı telim meşgul diye küstü bana aylarca aramadı sonra bekledim bende gelince aradı bu kez de i öyle yapayım çok zorlanıyorum

valla canim ne desem bilemiorum.biraz kendi haline birak bakalim.ya da sor baska biri mi var da bana bole ters davraniosun die

sordum.. bana güvenmiyormuş arkadaş.. ne istese yapıyorum çünkü niye gğvensinki. kafayı yedi iyice annesi de biraz sabret kızım gelince düzelecek diyo ama gücüm kalmadı 2 yıldır hep aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…