30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Merhaba petu
Teşekkürler, sen de iyisindir umarım

Evet herkes eş, çocuk derken kendi hayatına daldı. Tahmin ettiğim gibi bekar olarak da en sona Filozof__Prenses ve ben kaldık Bir de reddmars var
Benim.yas baya kemale ermisti. Once buyukler di mi ama siz de yakinda kurarsiniz yuvanizi. Gerci yuva kurdum da ne oldu. Daha ilk aydan millet cocuk.soruyor arkadasim. Insanlarin cenesi hic durmuyor :) onca okuduk ettik,meslegimizi edindik ancak su evli cocuklu kadinlarin toplum.gozundeki mertebesine erisemedik. Cocuk olursa neyle ugrasicaklar merak ediyorum

Merhaba kızlar... nerden nereye... bende girip bakiyim dedim. Nasılsınız? Ben oğlanı büyütuyorum. 4 yaşı bitirmek üzere... burda buluşalım gerçekten.
Masallah. Allah anali babali buyutsun.valla burdaki sohbetlerin tadı baska oluyor. Isin icine menfaat iliskisi girmediginden midir nedir. Ozlemisim bu ortami

Kızlar yapmayın etmeyin bakkkkk çoluk yokkkk çocukk yokkkk koca yokkkk bit kadar olsun başınızda koca olsun lütfennn.. yarın hastalanınca hastaneye kim getirrcek sizi. Bayramlarda pencereden konu komşunun torunu torbasını yalnız mı seyretceksiniz.. elinizi çabuk tutun evlenin

Ironi mi var

'Mektebi bitirir bitirmez, mobilya dükkanlarını gezeceğinize Dünya'yı gezin demiş, İlber Ortaylı.'
Ne güzel söylemiş.
Hem evlenin diyor da, hem de ufkunuz bu kadar dar olmasın diyor kendisi
Sağolsun İlber Hoca'yı dinleyip Dünya'yı gezdik, gördük ufkumuz çok açıldığı izin kimseyi beğenemeyip evde kaldık :) Daha da gezmiyorum

ya kizlar ben yine döndüm dolastim geldim buraya. yas oldu 31. kimseyle olmuyor olmuyor. netten tanismalar mi dersiniz. ortak arkadaslarin tanistirmalari mi dersiniz. yok valla olmuyor. napsam nerelere gitsem

Tabi ki ikinci çocuk ne zaman? ile...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…