30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Konunuzu okudum da aynı sıkıntılar var bende de biz de hala beraber olamadık korkuyorum.Vajinusmus olabilirim galiba.Sınav geçsin de jinekoloğa gideceğim
Ben bu c.tesi gidiyorum ins. Aslinda alkol alarak oldu sonra iste yarim yamalak da oldu. Onu da cocuk olsun diye kendimi zorlayarak yapabildim. Ama o yarim yamalaklardan da cocuk olasiligi zayif diyor kimileri. Kimileri de olabilir diyor. Bilemedim

Ben bu c.tesi gidiyorum ins. Aslinda alkol alarak oldu sonra iste yarim yamalak da oldu. Onu da cocuk olsun diye kendimi zorlayarak yapabildim. Ama o yarim yamalaklardan da cocuk olasiligi zayif diyor kimileri. Kimileri de olabilir diyor. Bilemedim

Vajinusmus sayfasında birinin olmuş o şekilde ben de denedim ama regl oldum.Bakalım doktora gidip bi gözükeyim de Bebek biz de çok istiyoruz yaş geçiyor

Hosbuldum cnm. Ben de is guc ve 1 aydir da evliyim. Alismak zor. Birsuru seyle ugrasiyorum. Sorunlarimin cozumunu arastirirken kendimi yine kk'da buldum ve topigimize de bir ugrayayim dedim. Ruhum halen bekar galiba

Taze evliHayırlı uğurlu olsun canım. Sorunları da bir an önce çözersiniz umarım. Mutluluklar

MASLOW gittiniz mi doktora ?

Bende 31 yaşındayım ve çok yalnızım aşık olup evlenmek istiyorum artıkama olmuyor.neden bilmiyorum.platonik olarak birilerinden hoşlandım onlarda evlilik istiyorlardı ama beni hiç farketmediler aynı binadaydık biriyle işyerimiz yanyanaydı üstelik.gidip başka birileriyle evlendiler.şansızmıyım kısmetimmi kapalı Yıldızmı düşük anlamıyorumokadar okuduk ettik iş hayatındayız bir sürü ortama girdim ama yokmillet evinden hiç çıkmazken iyi kısmet ayağına kadar geliyor evleniyorlar.

Bekarlıgın tadını çıkar diyorlar tadını çıkartamıyorumki. Arkadaşımda yok gezip tozarmıyorum tek başıma evde oturup aglıyorum bi işe gidiyorum sonra hep evdeyim artık kafayı yiycem yalnızlıktan neden böyle oluyor anlamıyorum

evet canım aynı durumdayız hiç evden çıkmayan buluyor demişsin ya demek ki gerçekten nasip kısmet bu işler... Bazen bende düşününce daralıyorum ama akışına bırakmak lazım sonuçta ol deyince olmuyor bu işler...Rabbim hayırlı yazılar yazsın...evlenipte keşke evlenmeseydim de diyebilirdik belki de bekar olmamız daha hayırlıdır bilemeyiz

Canım haklısında bu durumun nedeni ne şansızmıyız kısmetsiz miyiz bilmiyorumkader kısmet deyip beklicezmi zaman geçiyor. Toplumumuzda kızların açılması falan hoş karşılanmıyor bundan kaynaklanıyor belkide bizde duygularımızı ifade edebilsek daha özgür olsak belki işler değişirdi çok uyanık kızlarda var bizim bi tanıdığımız Ünv okurken birini gözüne kestirdi peşinde koştu durdu ders çıkışlarına fln gitti ayarladı evlendiler Eşide okadar iyi biri. Beklemektede olmuyor çabada lazım küçücük fırsatları değerlendirip tanışıyo millet hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah

i
canım şanssızlık yada kısmetsizlik olarak görmüyorum ben... gerçekten nasip kısmet bence... sonuçta o üni den bulan kız da evliliğe tek başına karar vermiyor karşısına çıkan insanda istemiş yani kader yollarını o şekilde bağlamış...
Bu sosyal çevreyle felan olsaydı ünlülerden bekar insan kalmazdı..
bence önemli olan karşımıza çıkan kısmet varsa onu değerlendirmek yada senin beğendiğin biri varsa da bunu hissettirebilirsin karşı tarafa...

Bende aynıyım ya şanssızım sanırım çok

seni o kadar iyi anlıyorum ki. Bende soruyorum neden tek başımayım neden kimse istemiyor beni diye. Anlamadım

Arkadas onemli bu konuda. Ben cok gezip tozuyordum. 1 aydir hep evden ise isten eve oldum. O gunleri de ozluyorum

Tesekkurler cnm. Topik duraganlasmi. Eski sohbetler yok. Digerleri de evlenmis herhalde.

Merhaba Maslow; evlenmişsin canım hayırlı uğurlu olsun inşallah.. Allah bir yastıkta kocatsın :)
Topiğe yazan çoğu arkadaşlarımız evlendi. Çocuklarımız oldu. Özelden yazanlar oluyor, ordan biliyorum.
asli sana da merhaba canım. İyi olmana sevindim. İşlerinde kolaylıklar diliyorum.
görüşmek üzere

Tesekkur ederim cnm. Evlensek de topigi ihmal etmemekte fayda var. Olmazsa sadece 30 yas uzeri bayanlar topigi olarak degistiririz topigi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…