30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ailem izliyor diye bakıyordum.
Başladı mı?
Son bölümü izlemedik. Havuzdan nasıl kurtuldu?
İzlerim bir ara olmazsa...
O tür programların bir sahnesine bile dayanamıyorum. Zaplarken denk gelse şeytan görmüş gibi kapatıyorum. Allah affetsin. : )

Son bölümü havuz sahnesiydi.

Yeni bölümü yarın. Benimde abim alıştırdı. eğlenceli. ben izlerken zevk alıyorum. :)

Stil , bu tarz benim , gibi progamlar bana da çok itici geliyor. İnsanların eve, arabaya, ilerde daha güzel yaşam sürmek için birikim yapmaya ihtiyacı var.

Moda kıyafetler giymek bana göre değil :)

Bende kocam söyle yaptı bunu etti,bunu tuttu diye yazıp sonrada ama benim kocişkom bi tane özünde çooook iyi bir insan,aşkım bi denem :KK53:kocişkom yazanlar dan sıkıldım

Son bölümü havuz sahnesiydi.

Yeni bölümü yarın. Benimde abim alıştırdı. eğlenceli. ben izlerken zevk alıyorum. :)

Stil , bu tarz benim , gibi progamlar bana da çok itici geliyor. İnsanların eve, arabaya, ilerde daha güzel yaşam sürmek için birikim yapmaya ihtiyacı var.

Moda kıyafetler giymek bana göre değil :)
Aynen katlanmıyorum bu tür programlara

Kocacım desin tamam ok ama benim Kocam benim k.v. diye yazıp konuşup ,fikir sorup sen bir şey söyleyince ama benim Kocam Bir tane kötü ama beni seviyor,dövüyor ama haftada bir diyen:ptipler süper yani

Kızlar hepiniz geziyorsunuz sanırım.. Bir ben miyim evde oturan ütü yapan :KK14: neyse siz gezin kısmet bulun, arkadaşı varsa beni de onla tanıştırırsınız artık :KK45::KK15:

Kızlar hepiniz geziyorsunuz sanırım.. Bir ben miyim evde oturan ütü yapan :KK14: neyse siz gezin kısmet bulun, arkadaşı varsa beni de onla tanıştırırsınız artık :KK45::KK15:
Ben gezdim de ne oldu aklımda deli sorularla geri dönüyorum :KK53:o_Oyürek yaralı. Eve gidip çikolatalı kek yapıp üzerine bol çikolata döküp, kahve pişirip kaderime ağlayıp ,kahvemi höpürdeterek içip pastası ağzıma yüzüme çikolatası süre sure yiyerekten efkar dağıtıp ağlamak istiyorum.:KK53::KK53::KK200::mad::mad:
Anliyacagin şekerim ÜTÜ CANDIR.

Ben gezdim de ne oldu aklımda deli sorularla geri dönüyorum :KK53:o_Oyürek yaralı. Eve gidip çikolatalı kek yapıp üzerine bol çikolata döküp, kahve pişirip kaderime ağlayıp ,kahvemi höpürdeterek içip pastası ağzıma yüzüme çikolatası süre sure yiyerekten efkar dağıtıp ağlamak istiyorum.:KK53::KK53::KK200::mad::mad:
uuuuuuuuuuuuuu
hayırdır ne oldu ne gordun

Hayırdır noldu?

Afiyet olsun canım ama ağlamadan yee değmez çünkü :KK14:

X