30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Kızlar hepiniz geziyorsunuz sanırım.. Bir ben miyim evde oturan ütü yapan :KK14: neyse siz gezin kısmet bulun, arkadaşı varsa beni de onla tanıştırırsınız artık :KK45::KK15:
Ben de dün evde, ev kızı modunda yemek ütü vs. :)))
Ben gezdim de ne oldu aklımda deli sorularla geri dönüyorum :KK53:o_Oyürek yaralı. Eve gidip çikolatalı kek yapıp üzerine bol çikolata döküp, kahve pişirip kaderime ağlayıp ,kahvemi höpürdeterek içip pastası ağzıma yüzüme çikolatası süre sure yiyerekten efkar dağıtıp ağlamak istiyorum.:KK53::KK53::KK200::mad::mad:
Anliyacagin şekerim ÜTÜ CANDIR.
Derya ne oldu ki? Niye kafanda deli sorular?

Evde kaldim şekerim ötesi mi var.millet sevgilisi kocasıyla gezsin ☺ben neden niçin kader mi kısmet mi düşünelim sinema aVM gezmek te sıkıyor bir süre sonra:KK39:

En beklenmedik zamanda, en umulmadık yerden boy verebilir yepyeni bir yaşam...
Ne kendinden umut kes, ne de hayattan...!
Slm şekerler. Nasılsınız. Napiyorsunuz.
RED, nerelerdesin? Sesin soluğun çıkmıyor.
ben geldım.

cuma akşamı ablamda kaldım.cumartesi saroza gıttık.cumartesi akşam annemlerın yanına geçtim.pazar akşamı döndüm.bu akşam bır arkadaşımla ıftar yapıcaz .. yarın ablamdayım gene kısmetse ..
chal nerelerde acaba? hiç gelmiyor. :KK43:

Filo şu yeni yaşam bi boy veremedi gitti. Çok bekletti kısmet. Ağaç oldum çiçek açtım. aylar yıllar geçiyor. Hayırlısı be gülüm

Evde kaldim şekerim ötesi mi var.millet sevgilisi kocasıyla gezsin ☺ben neden niçin kader mi kısmet mi düşünelim sinema aVM gezmek te sıkıyor bir süre sonra:KK39:

Aman derya... derdin tek başına mı gezmek...

Boş ver

Ben de bekarım. Kendimi bildim bilelide hayatımı tek başıma devam ediyorum. Ailemle.... kendi çevremde sadece kendime muhtacım. Beni ancak kendi ruhum mutlu ediyor. Şimdiye kadar hiç bir erkek uzun süreli mutlu etmeyi başaramadı.

O açıdan bir erkerkle mutlu olma fikri veya yalnız olma fikri arada ruhumu huzursuz etsede. Ben kendimle mutluyum. İlerde benimle mutlu olmak siteyen varsa kapım açık, buyursun gelsin:KK49:

Selam kızlar. Minoo turkooo...

Selam Aslıcan :KK54:

Hayırlısı Allah'tan. :KK66:

:KK19:Amiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn Prenses:KK51:

:KK68::KK68::KK68::KK37::KK37::KK37::KK36::KK36::KK36:

tevekkül.jpg

X