30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

çok geçmiş olsun turkuaz, hayat gerçekten kimse için kolay değil.
en önemlisi de sağlık. rabbim sağlık sıhhat versin de gerisi bir şekilde oluyor

belki sen de yaz için ufak bir tatil ayarlarsın

merhaba petunya
yazı inan şimdiden düşünemiyorum. bugünler suuu gibi hayırlısıyla akıp geçsin zaman çabuk çabuk geçsin yıllar geçsin bir an önce isteğindeyim.
yani anlayacağın tatil filan modunda değilim aklımdan geçmiyor tek istediğim şu kötü zamanların su gibi hayatımdan akıp hayırlısı ile ferahlara çıkmak.
bakalım nasip..

amin canım amin inş hepimiz için yıl bitmedne mutluluklara kavuşduğumuz bir yıl olsun.
dualarımdasınız inanın hep aklıma geliyor kalbimden geçiyorsunuz.
Allah hepinizin gönlüne göre hayırlısını nasip etsin inş. amin.
filom ya işte getiriyor ve yaşıyoruz. elden bişi gelmez. Allah ım bugünleri aratmasın inş. nasip herşey hayatta..
valla filom hayatıma hayırlı biri girse iyi gelir illaki ama ben bayadır çalışıyorum. erken yaşda çalışmak, evlilik, boşanma vs vs vs derken erken yaşda erken çöküş oldu.
hiç hiç çalışasım içimden gelmiyor.
yani işde herşey zamanında güzel ya ne erken ne geç vaktinde yerinde güzel.. sürmenaj mı oldum yoksa gerçekten umudum mu yitip gitti elimden canım bilmiyoum.

hayırlısı artık ya nasip...

sen de haklısın canım. inşallah baban tez zamanda sağlığına kavuşur, sana iyi gelecek bir adamla tanışırsın, daha güzel günler gelir dilerim. cuma günü senin için dileklerim bunlar turkuaz.

hayırlı cumalar kızlar allah cc. gönlünüze göre versin.

Turkuazcım Merhaba.
Allah gücünü kuvvetini artırsın. İnşallah çok daha pozitif enerjiyle dolarsın canım benim.

Merhaba mavîş ve petu
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim
Bana babama çok dua edin canım.gerçekten çok çok ihtiyacım var huzura feraha sağlığa hayırlı yardımsever merhametli birine.
Nasippp Rabbim çok büyük inş bana da bizede şans gülücek. Amin.

Zihninizi kötü düşüncelerden arındırın...
Şikayete ve olumsuz örneklere konsantre olup senaryolar üretmeyin...
Eğer zihninizi böyle bir faaliyet içinde yakalarsanız bu düşünceleri sonlandırıp yerlerine olumlu ve iyi olan düşünceleri koyun...
Zihniniz kötü düşünmeyi beceriyorsa emin olun iyi düşünme işini de gayet başarılı bir şekilde yapacaktır...
Onun işi bu sonuçta. Siz yeter ki ona iyi güzel doğru ve olumlu şeyler yükleyin...

Alıntı ....
Turkuazcım özelden senle bir şey paylaştım ve gönderdiğim siteleri ziyaret et mutlaka.

Hayırlı cumalar dostlar

Son düzenleme:
Özelden yazdım :)

Yenî yaşantıma uyun sağlamaya çalışıyorum canım. Gece sızıp kalıyorum. Gece üç kez kalkıyorum. Sabah 7 de ayaktayız. Maşallah büyüdü canım. 2 ay 10 günlük oldu.
yeğenimle aranızda 1 ay var sanırım.. arada gülümseyen anlamadığım sesler çıkaran vdeolarını yolluyor içim gidiyor:) özlüyorum

Çok geçmiş olsun canım inşallah kötü bir şey çıkmaz sende aradığın sakinliği ve huzuru bulursun.. en önemli şey sağlık aslında ama varken kıymetli gelmiyor....

Uykusuz anneden herkese günaydın :)
Uykunuzun kıymetini bilin. Bu gece beyaz peynirim 1,5 saatte bir uyandı.
Uykusuzluk çok zor ya, hep derim bebek bakmak olayında uykusuzluk çok zor.
Allah yardımcın olsun.
Terazi BUrcu arkadaşım

Prenses ... içeriğini seyretmedim ama arada izlerim Fİliz Özkol güzel yorumlar yapar..

Nisannn
Canım nisan ayına bakyım ben = sağ ol

Koç burcu arkadaşlarım
SAğ ol canım.
Allah hakkımızda hayırlısını versin tez zamanda inşallah.
canım öyle yazdım mı bilmiyorum ama bu aralar görevlerim şehirdışı olunca yol yorgunluğu olabiliyor.. sen nasılsın prenses
Ben de iyiyim A llah'a şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…