30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Selam canlarım nasılsınız?
Çok özledim siLeride burayıda. Bu kış malesef eskisi gibi akşamları sizlerle olan sıcak sohetle geçiremedim.
Eskiden işten gelîr yemek yer tv bakarken bir yandan da sizinle yazışırdım battaniye altı.
Çok özledim valla o günleri. Kıymet bilemedim ( herhalde.
Babam daha iyi çok şükür Rabbim e. Ay sonunda önemli bir testi olucak onun stresi var ğzerimde. Hayırlısı ile inş kötü bir durum yoktur inş.
Onun dışında sıkıcı yorucu bunaltıcı makine muamelesi yapılan işimde de veriekn habire iş yükünün dışında birşey yok.
Ben artık yaşlandım sanırım bilmiyorum ama aşırı derece de olan iş yükünün altında eziliyorum resmen.
Pzt den gün sayıp cumayı bekler durumdayım.
Zihnim o kadar yorgun ki haftasonları kafam kalkmıyor resmen. Beyin yorgun olunca vucüdumuda kaldıramıyorum. İlk defa inanın aylar sonra 12 saat uyudum resmen arada uyanıp tekrar uyuyarak. Ertesi gün ilk defa kendimi dinç hissettim.
Allah bugünleri aratmasın inş. Ne çok istersim kendi işimi yapıp, akşamlarımı haftasonlarımı dinç olarak gezip tozup değerlendirmeyi.
Sürekli yorgun uykusuz sürekli baş ağrısı ile uyanan biri haline geldim.
Ben hayatımda sakinlik istedikçe sanki tüm yükler üstüme çöküyor anlam veremiyorum. Çok isterdim ya rahat bürü olmayı kafayı takmamayı.
Aşk anlamında malesef yüne birşey yok içimde sevmeye sevilmeye duyulan artan özlem dışında.
Çok oldu ya sevmeyeli sevilmeyeli .... Hayırlısı. ...
Tek değişiklik araba kullanmayı öğrenmeye çalışıyorum yüzme olayından sonrageç kalmış başka birşeyi hayatımda yerine getirmek istiyorum.

Yaz gelsede yine yüzdem havusa gitsem keşke. En azından bedenim için hayatta güzel bişi olsun. ...
Benden böyle... Umarım siZler istediğiniz güzelliklere kavuşursunuz. Dualarımdasınız çok öptüm hepinizi ...

çok geçmiş olsun turkuaz, hayat gerçekten kimse için kolay değil.
en önemlisi de sağlık. rabbim sağlık sıhhat versin de gerisi bir şekilde oluyor

belki sen de yaz için ufak bir tatil ayarlarsın

3. parçam

Hareketli olsun Ve prensese gelsin... eğlenceli bir gün onunla olsun

Teşekkür ederim.

Ses Sezen Aksu'ya benziyor diyecektim. Ama pek de benzemiyor sanki.

Çok güzel sağ ol.

Bu da benden sana gelsin.

Bu şarkı da çok güzel Mehmet Erdem'in sesi de bence.

Canım Turkuaz'ım,
Sen de tüm güzelliklere ulaşırsın inşallah 2015 yılında ve hayırlısıyla...

Canım benim yazdıklarını üzülerek okudum.
Sen sürmenaj olmuşsun. Hayatın rutinden kurtulsa tabii bir de bir aşk sevgi olsa gör bakalım yaşlılık yorgunluk kalıyor mu? :)
Nereden mi biliyorum? Senin kadar olmasa da aynı durumdayım da ondan. : )))

bu da benim favorim o halde

Kadının sesi çok güzel ben bayılarak dinliyorum :)

Teşekkür ederim.

Ses Sezen Aksu'ya benziyor diyecektim. Ama pek de benzemiyor sanki.

Çok güzel sağ ol.

Bu da benden sana gelsin.

Bu şarkı da çok güzel Mehmet Erdem'in sesi de bence.

Evet bende çok severim Mehmet erdemi :)

Uykusuz anneden herkese günaydın :)
Uykunuzun kıymetini bilin. Bu gece beyaz peynirim 1,5 saatte bir uyandı.
Seni hareketlendirelim o vakit :)

Terazi BUrcu arkadaşım

Prenses ... içeriğini seyretmedim ama arada izlerim Fİliz Özkol güzel yorumlar yapar..

Nisannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…