30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

dün akşam topiğe girmeye çalıştım telefonum dondu, vazgeçtim.
o ara düşündüm ve aklımdan sen geçtin turkuaz inan. şimdi mesajını görünce şaşırdım
ne zamandır yazmıyor demiştim
iyi olmana sevindim canım.
baban nasıl oldu?
iş hayatı hep aynı,
yaz gelsin diye bekliyoruz bir de havalar soğudu üstüne

kuzu internet sitesini takip et etkinlik kısmını sürekli ücretsiz etkinlikleri oluyor. bu hafta biz nil ve mor ve ötesi konserini izledik mesela :) avm bize biraz lüks geldi markalar ama ücretsiz etkinlikleri güzel :)

aklımda minerva, gelirsem sana ulaşırım bakarsın fakat o akşam derbi maçı varmış. eşimden bunu nasıl isterim bilemiyorum

Canım, senin de her şey gönlüne göre olsun.

Baban nasıl? İşler nasıl?
Hayırlı cumalar taze gelin. :)

Ben görmedim.
13,02 de net gözükecekmiş
yanımda güneş gözlüğü de yok

benim çantada tesadüfen varmış. eşimi aradım onlar da gözlükle bakmışlar. nedense gözlerim kamaşıyor, başıma ağrı girdi

psikolojik olabilir sanırım
ben göremedim. bizim burada cam var pencere yok. güneşe bakmıyor bu cephe. aşağı inmekle uğraşamayacağım.
dedin gibi zaten bakınca insanın başı gözü ağrıyor.

ben göremedim. bizim burada cam var pencere yok. güneşe bakmıyor bu cephe. aşağı inmekle uğraşamayacağım.
dedin gibi zaten bakınca insanın başı gözü ağrıyor.

canım haklısın. şu an nereye dokunsam elektrik çarpıyor, parmak uçlarımdan. çok fena ya çok ilginç

Merhaba petunya
Evet fırsat olmuyor iş ev hastane stres sorunlar arasında girip yazmaya.
Babam iyi olacak inş. Hala dışarı çıkabilecek düzeyde değil eskisi gibi. Ama sürekli hst gidip gelmelerimiz devam ediyor.
Artık bünyesi malesef çok zayıf düştü. Toplayamıyor.

Canım, senin de her şey gönlüne göre olsun.

Baban nasıl? İşler nasıl?
Hayırlı cumalar taze gelin. :)
Cnm babam artık eskisi gibi olamıyor. Bakalım gidip gelşyoruz. İlaçlar yoğun şekilde devam hala.
İşler işler.... İşe girdiğimden beri hep sorunluydu cnm. Hiç düzelmedi aksine iyice bunalttı beni bu süreçte.
İşten işyerinden iyice sıtkım sıyrıldı. Ya burası benim çalışacağım bir yer değil işte sürümcemede gidiyor mecburen.
Bakalım zaman ne getirecek ama sanırım yazın ayrılmayı planlıyorum bir aksilik çıkmazsa. Keşke ufakda olsa kendimi işimi yapsam ya kiçük bir büfe okul önünde filan olsam keşke. Kendi işini yapmanın rahatlığı yoktur sanırım.
Artık yaş ilerledikçe iş hayatımda uzun uzun zamanlar geçirdikçe insan yaşlanıyor çalışmakdan yoruluyor eskisi gibi kaldıramıyor.

Allah şifa versin canım.
Haklısın. Yılların yorgunluğu var hepimizde... Allah sağlık versin tabii...
Zaman nekadar değerli hiç bir şey yapamadan geçiyor çok canım sıkkın çokk.
Haklısın, bazen ben de böyle hissediyorum.

selamlar. hafta sonu yeğenimi mıncırdım. anamı babamı gördüm. üniden arkadaşlarla buluştumm :)

üni havamı koklayıp geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…