30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

kızlar akasya avde 21 martta ücresiz yalın konseri var haberiniz ola

Evde kalma demeyelim de o çok çirkin bir laf bir yerde kaldığımız yok. Ben zaten evlenmek değil sevgili istiyorum ama onu bile bulamıyorum.
Zaman geçtikçe seçenekler kötüleşiyor onu anladım. Hem eli yüzü düzgün kişi sayısı azalıyor hem de karşı taraf seni zamanı geldi diye değerlendiriyor sana bayildigindan değil artık evleneyim ben de diyorlar sanırım. keşke okurken tanışmış olsaydım en şanslılar onlar.

hayırlısı canım, akacak kan damarda durmuyor. olacaksa zaten senin önünde akıyor anlamıyorsun.
olmayacaksa ne kadar didinsen çabalasan karşılığını alamıyorsun

Eki Görüntüle 1459651

Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilâl uğruna, yâ Rab, ne güneşler batıyor!

Çanakkale şehitlerinin ve gazilerinin ruhları şad mekanları cennet olsun.

çok güzel çok anlamlı. rabbim bu vatan millet sevgisiyle dolu yaşamayı nasib etsin

şehitlerimizin anısına.. ruhları şad olsun inşallah

tamam canım biliyorum o durağı. o akşam için bir planımız var olmazsa belki gidebiliriz

kuzu internet sitesini takip et etkinlik kısmını sürekli ücretsiz etkinlikleri oluyor. bu hafta biz nil ve mor ve ötesi konserini izledik mesela :) avm bize biraz lüks geldi markalar ama ücretsiz etkinlikleri güzel :)

Selamlar herkese
Sizleri çok özledim kızlar dolu dolu muhabbetleri çok özledim.
Bizde herşey aynı valla İşe git hst git eve git. Ben yine çok iyi hissetmiyorum kendimi. Nedir bu halim bilmiyorum ya ne işde ne evde ne de dışarda mutlu hissediorum kendimi.
Bakalım hayırlısı herşey için Rabbim çok büyük inş benide en kısa zamanda huzura erdirir her anlamDa.
Dualarımdasınız inanın. Yazamasam da aklımdasınız hep. hayırlısı ile en hayırlı şekilde en hayırlı insan ile aile kurun inş. Rabbim ömür bıyu hayırla yaşayacağımız yaşlanacağımız eş nasip etsin.
Hepinizi çok özledim.
Minnoş minerva mavişim filom tuğçem cerencim aklıma şuanda nicki gelmeyen arkadaşlarım .. Çok çok öpüyoum sizi. Dualarınızdan eksik etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…