30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Selam kızlar...

Turkuaz gelmiş hoşgelmiş.
Tatil bitti. Ne güzel ya... Tatiller olmasa ne yorucu olurdu. Biz özelde sizin kadar tatil yapamıyoruz.

Boş vakitlerimi yabancı dizilerle dolduruyorum.

Angel ... Güzel anne... Allah bizlere de nasip etsin inşallah..

Ya kızlar arada konu bulun iki cümle fikir yazalım. Herkesin monoton günlerine renk gelsin...

İlk konu benden. Gezdiğiniz gördüğünüz ve beğendiniz yerler hakkında en ünlü yemeği hakkında yazılar yazalım ...

Ben Kastamonu da çok ünlü bir konağı gezmiştim. Çok güzeldi. Kapıları iki tokmaklıymış. Kadınlar ayrı ,erkekler ayrı tokmağı çalarmış. Kapıyı açan kişi de tokmak sesine göre kadın veya erkek olduğunu bilirmiş.

merak uyandırırsa gerisini yazarım

olabilir bi konu hakkında herkes fikir beyan edebilir

Gerçi o da var. Bir arkadaşım da hep onu diyor.
Dışarıda tanıdığın kişi hırlı mı hırsız mı belli değil

Prensesim, arkadaşın çok haklı.
Görücü usulü aslında bir vesile. Aşık olacağın veya seveceğin adam ile bir anda aracı vasıta ile tanışabilirsin.

Benim tanıştığım kişiler oldu. Görücü usulü olunca kendi bulamamış da annesi bulmuş olmuyor. Sadece aracı olup tanıştırılıyorlar. Tanışmak anlaşmak gençlere kalıyor. Zaten evlenmeyi düşünen insanların bir profili vardır. Gönüller ısınır akla yatarsa çabuk oluyor.
Isınmazsa kimse zorla bir baskı yapmıyor.
İster görücü usulü olsun ,ister kendin anlaşarak evlen alın yazında o kişi varsa olur yoksa olmaz.

( bu konuya nerden girdim bende anlamadım.2 kez yazdıklarıma baktım da ) Mutlu olmak sana bağlı. Evlilikten beklentin ne o da önemli.
Hayat görüşü, yaşam şekli, din, dil ırk da önemli .

ilişki durumum cnbc-e deki ''e'' ..
:) Evli, mutlu , çocuklu ... yakında :)
olabilir bi konu hakkında herkes fikir beyan edebilir

konumuz azıcık renklensin. Siteye yazmak için bahanemiz olsun :)

Nedir ya bu evlenen yapıştırıyo çocuk da varsa evlimutlu çocuklu lafını bunun yanında oraya annebabaarasındabebek küçük simgesi attırırım bi de oh

Turkuaz nerelerdesin?
Ben buradayım, asıl sen neredesin canım?
Baban iyi mi?
İş güç her şey yolunda mı?
Hoşbuldum kızlar
Canım babam bir iyi bir kötü.
Değişiyor sürekli
Ciğerleri toparlasa mide kalp tansiyon idrar vs gibi sorunları var.
Yarın hastaneye gideceğiz.
Tahlillere baktım sanırım babam da hepatit b var.
Yarın gidip doktorla konuşacağım.
Bakalım ne diyecekler
Çok canım sıkıldı şuan.
Allah herkesin hastasına şifa versin inş.
O da ölmekden korkuyor sanırım. Hayat ne tuhaf ya bugün var yarın yoksun.
Babama da şifa versin inş.
Allah. Amin

bu konuda şey çok aslında.. beyşehirde yediğim bir sazanı anımsıyorum güzeldi.. antalya-ulupınardaki balıklarda.. ve nevşehirde hanım konağında içtiğim türk kahvesinin tadı hoş bir anı bıraktı bende...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…