30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

beni de gaza getir
filo turko uğramamış yine.
vın vın vın vınn :) gaza geldin mi. canım ben rahatszım kilomdan uyuz oluyorum . ve ne zaman bi ilişki bitse kendime odaklanıyorum geçen sene 8-10 kilo verdim 4ünü geri aldım . şimdi yine ayrılık vakti ben yine diyet mood :) bana ayrılık yarıyo :)

selam kızlar nasılsınız? baya uzun zaman oldu gıremeyelı.. hayatım allaç pamugu gıbı oldu sukur toparlanmaya başladı.evımede ınternet bağlanalı cok az oldu artık aksamları gırebılecegım.

selam kızlar nasılsınız? baya uzun zaman oldu gıremeyelı.. hayatım allaç pamugu gıbı oldu sukur toparlanmaya başladı.evımede ınternet bağlanalı cok az oldu artık aksamları gırebılecegım.
bebeğim özledik seni ya çok andık adını :)
ben iyim biriyle başlamıştım o bitti yalnızım :)

bebeğim özledik seni ya çok andık adını :)
ben iyim biriyle başlamıştım o bitti yalnızım :)

cnm sen nıckını falanmı değiştirdin?
sorma resmen hayatım baştan aşağı değişti dıyebılırım hayatımın en kötü surecınden geçtim sukur sımdı ıyım?

tugcem doğum tarıhı bellı olmuş,önümüzdekı ay ınsallah kucagında olacak..ne guzel.guzel haber alırmıyım derken aldım bıle:)
Evet canım 23 Ocak gibi tarih ama normal doğum olucağı için ne zaman isterse artık o zaman gelicek :) sen nasılsın canım?? Neler yapıyorsun?

ıyım cok sukur bugunlerde cok ıyım..

anladım hayırlısıyla gelsınde ne zaman gelırse gelsin..sağlıklı olsun önemlı olan o cınsıyetı bellı oldumu?

cnm sen nıckını falanmı değiştirdin?
sorma resmen hayatım baştan aşağı değişti dıyebılırım hayatımın en kötü surecınden geçtim sukur sımdı ıyım?
cheiclerden fark ettim ev değişitridn iş değiştirdin galiba :)

soyle başladı surecım dedem 1 agustos gunu vefat ettı sonra kaldıgım eve bı anda teyzem geldı yerlestı benı eve almadı ve esyalarımı vermedı mahkemelık olduk.
sonrasında evımı değiştirdim.
sonrasında ıs yerındekıler ıstemedıgımı bıldıklerı ıcın müşteri tarafında bı yer önerdıler sımdı oradayım cok sukur rahatım.
ıyım belkı hayatıma bırısı gırecek ama ben emın degılım vs. gibi.

üzüldüm canım teyzenin gtavrına ya . sen acını yaşıyordun o sıralar. iş için sevindim . yeni biri iyidir

aynen acımı bıle yaşamama ızın vermedı desem yerıdır.. en kötüsüde dedem ıle 6 yılımı paylaştıgım evden bu sekılde ayrılmak oldu ama Allah buyuk sımdı cok ıyım ve rahatım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…