30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

aynen acımı bıle yaşamama ızın vermedı desem yerıdır.. en kötüsüde dedem ıle 6 yılımı paylaştıgım evden bu sekılde ayrılmak oldu ama Allah buyuk sımdı cok ıyım ve rahatım.

aklım sızdeydı ama gırıp negatıf enerjı vermek ıstemedım.
ne negatifliği canım ya merak ettik. yazmıştım sana ama yoğunsun diye de çok şey yapmak istemedim. teyzene diyecek bişey yok. sanki evi yiyecek miydin

ne negatifliği canım ya merak ettik. yazmıştım sana ama yoğunsun diye de çok şey yapmak istemedim. teyzene diyecek bişey yok. sanki evi yiyecek miydin

sorma dıgerlerı onuda ıstemedıler o ev suan boş saka gıbı..
boyleydı durum bılemedım zor bır surectı ama demekkı yaşamam lazımmış.

evet bıde gıdıp yanına kaldıgım teyzemdı şaka gibi demekkı zoru benımleymış.. ben hayatımda kıme en cok değerı verırsem sanırım oradan yara alıyorum

bir adet sorum var ?

cuma yakın 3-4 arkadaşım gelecek önce konser sonra bana geçeceğiz. alkol tüketecekler ve ben bir gün öncesinde yiyecek bir şeyler hazırlamalıyım. Neler yapayım ? öneri varsa çok memnun olurum

nıye dışarıdan almıyorsunuz? yada ne gıbı bır yıyecek düşünüyorsun? alkolle yemeyemı? ne içilmesi buyuk olasılık?

Önce ne ıçeceğinize karar verin..yardımcı olurum :))
ben içmiyorum canım kızlar da ne içer bilmiyorum. bira ya da rakı galiba başka neler var ki çok uzağım :)

aklımda olanlar.
közlenmiş patlıcan ve biberli meze yapıcam
makarna salatası
börek kızartırım
çerez ve meyve düşündüm
birde yoğurlu salata yaparım

uyar mı ki

X