30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

özelde yazdım canım....

Günaydın canım.. Mutlu bir güne başladım ...

Herkese Günaydın :)

Ayağım bir iki gündür daha iyi ona çok üzülüyordum hafif kilo problemim var. Bu yüzden yürüyüş yapıyorum . Bir işim çıktı şimdi ona yürüyerek gidicem .

Size sormak istediğim bir şey var bilginiz varsa eğer nette çok araştırdım sitede bir yere de sordum ama cevap alamadım belki de görmemişlerdir mesajımı .sitede iç dış dekorasyonlara da baktım bulamadım .belki siz yardımcı olursunuz ben aloe vera yetiştirmek istiyorum saksıda çok seviyorum o bitkiyi ama nedense dik diye kim getirdiyse soldurduk . Bir yerde hata yapıyoruz belli ama nerede onu bilemiyorum .Birde nete yazmışlar hiç bakmak bile gerekmiyor kendi kendine yetişiyor diye ya biraz kafam karıştı .

teşekkürler petunya.

Çay da demledim buyrun gelin.

Çalışıyorum bir yandan. Word belgelerim zor açılıyor sinir oldum

günaydın mercan.
Hiç bilmiyorum. Çiçekçiler bilir belki. Ziraatçılar da yardım edebilir...

Geçmiş olsun ayakların düzelir inşallah. Kilo bende de var.. aman ya.. bunca sene uğraştım... veriyorum alıyorum .. sağlığım yerinde gerisini boşverdim...

Çiçekçinin pek bir yardımı olmadı sadece topraktandır falan dedi.

Sağlık önemli mavilim yeşilim haklısın ama fazla kilo beni rahatsız ediyor aslında nefesimi falan işte zorluyor dış güzellik için değil kendim için vermeye çalışıyorum

sağlık olsun ,mercancım

ben sadece menekşe ve orkide yetiştirdim, bitki kültürüm pek yok maalesef ağaç çiçek isimlerinde eksiğim
o yüzden yardımcı olamıyorum kusura bakma

çiçekçi de pek yardımcı olmamış, o da bilmiyo sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…