30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

dua et derim . ortaya çıkarsa ve çıkar çok kötüü duruma düşersin maalesef önerim yok çok zor bi durum

bunların arasında bir yakınlaşma mı var,genelde beraber görüyorum,ondan merak ettim gibisinden sorsanız cevabı alırdınız zaten. hoşlandığınıza göre iyi gözlem yapmış olmalıydınız, aynı evde yaşadıklarını nasıl ima edersiniz, çıkmıyorlarmış bile...bence önce kıskançlık duygunuzu ve sözlerinizi bastırın, yoksa daha çok zararını görürsünüz... olur da o kız duyarsa ve size sorarsa, öyle demedim, sadece merak ettiğimden aralarında bir şey var mı diye sordum, o kişi yanlış anlamış, yanlış yorumlamış (aynı evde yaşama kısmını) dersin, sonuçta o kısmı ima etmişsin sadece...

Maalesef bir hata yapmışsın.

Duygularından utanma önce. Zaten gereken cevabı o an vermişsin. Düşüncelere gem vurulamaz. senin ki sadece bir düşünce olmuş. Sabırla bekle. Bence hiç bir şey olmayacak.

Merhaba Petunyacım. Selamlar :)

merhaba Aslıcım

anladım tatlım yazdım bile sabah :)

merhaba Minerva :)

İyi haftalar

Ellerine sağlık, ne yaptın?
canım. hindistan cevizli tavuk yaptım. yanında köri sosu güzel olur demişti arkadaş. hazırını bulamadım sos yaptım o uğraştırdı. ilk kez yaptım çık biraz kavanoza koydum bir kaç ay kullnılıyormuş. evde sos yapmak güzeldi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…