30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

canım tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun. bana da ilk günler garip gelmişti. alışma sürem benim biraz daha uzun sürdü. ama 6 ay geçmiş bile ben evleneli. Allah herkese yuvasında mutluluk ve huzur versin inşallah.

teşekkür ederim tuğçecim amin inşallah cümlemize. hem zor hem keyifli bi süreç. insan yaşayınca farkına varıyor.
senin bebek nasıl? senin hayatın daha çok değişti bianda. belki sürecin bundan uzun sürmüş olabilir ..

Ben de bir bakım yağı aldım. Senesi oldu daha yapmadım.
Seninkinin adı ne? Özelden ya da buradan linkini atar mısın?

Bu zeytinyağı ve sarımsak ikilisini arkadaşım bu sene tatilde yapmış. (normalde kokar diye işe gidiyor ya)
Bir hayli iyi gelmiş.

Bebek iyi şükür canım. evet bir anda değişti. Hamilelikte ilk üç ay biraz zor oluyor evliliğinde ilk aylarıydı tabi. Duygusal ve hassastım. Tabi zaman içinde oturmaya başlıyor herşey.

Amin canım. Biraz birbirinize alışın en güzel zamanda Allah güzel bir bebek nasip eder :) Çekirdek aile olursun inşallah.

Evet prensesim. Badem yağı zaten süper bir şey. Yağ bozulmaz sanırım eczaneye sor istersen.

ayrıca özel bakım kürleri var sarımsak yağı da içinde 40 çeşit bakım yağı ...özelden adını atayım

Mavilim,
İyi yüreklim!
Sağ ol var ol.

selam canım,bu adamı çok beğeniyorum. hayırlısı hepimiz için.

mutluluğun buraya yansıdı,daim olsun. benim dememle olmuyor,Allah ol demeyince... kısmet.
haklisin, istemekten vazgecmemeli.. zamani gelince oyle oluyor ki.. anlamiyosun. Bi arkadasim ayni yastayiz, gecen sene yakinip duruyorduk bekarliktan, sonra ikimizde 1 ay arayla evlendik, dugunume geldi. Hayatta hersey mumkun rabbim utandirmasin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…