30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

ilik zor arınıyor. sarmısak insanın eline değince kokusu zor çıkıyor, keskin kokulu sonuçta, diğer kimyasallar gibi değil,kokusundan şikayet edenleri okuyorum bazen,süte koyunca kokusu kalmıyor diyorlar.o yüzden soruyorum.
Canım sarımsak sürüp yıkayınca kuruyan saçta koku kalmaz. ıslakken kokuyor gibi gelebilir.
Sen 5 sarımsak yerine 10 koyarsan eğer zaten o ağır gelir her anlamda. saçını aşırı kurutur. kararında yapılınca bir şey olmaz.
El ile saçın yapısı bir mi yavrum :p
saçda daha kolay arınıyor herşey. :cool:
süt kokusunun keskinliğini alır bir miktar tabiki. ama ezince yine keskin kokar.
sen katıcaksan koyacağın yağa göre koy. 700 ml şampuana 3 diş orta boy kuyuluyor. koyduğun yağa göre oranla yavrii:KK45::KK15:
sen dediğim diğer bakımı yaptın mı yokkk:mad:
hindistanı bu formdan bir arkadaş söyledi.
int de okudum bayağı faydalıymış. benim kuruma ve dökülme sorunum var maalesef :KK61:

Canım sarımsak sürüp yıkayınca kuruyan saçta koku kalmaz. ıslakken kokuyor gibi gelebilir.
Sen 5 sarımsak yerine 10 koyarsan eğer zaten o ağır gelir her anlamda. saçını aşırı kurutur. kararında yapılınca bir şey olmaz.
El ile saçın yapısı bir mi yavrum :p
saçda daha kolay arınıyor herşey. :cool:
süt kokusunun keskinliğini alır bir miktar tabiki. ama ezince yine keskin kokar.
sen katıcaksan koyacağın yağa göre koy. 700 ml şampuana 3 diş orta boy kuyuluyor. koyduğun yağa göre oranla yavrii:KK45::KK15:
sen dediğim diğer bakımı yaptın mı yokkk:mad:
hindistanı bu formdan bir arkadaş söyledi.
int de okudum bayağı faydalıymış. benim kuruma ve dökülme sorunum var maalesef :KK61:

saç derisi olarak düşündüm. senin dediğin neydi, doğum kontrol hapı mı...ampullerden koymuştum şampuana...

sen yaptın yine muhabbeti böyle :p
kızım muhabbeti bir yere çekeceksin diye nedir bu kendine çektirdiğinnn :KK53::KK70:
"ne kaynatmışsınıııız
ama buralar ilik ve sarımsak kokuyorrrrrr"

bu cümlelerdden ne anladın!!!
eğer farklı birşey anlayabılıyorsan senın aklın orda kusura bakma

"ne kaynatmışsınıııız
ama buralar ilik ve sarımsak kokuyorrrrrr"

bu cümlelerdden ne anladın!!!
eğer farklı birşey anlayabılıyorsan senın aklın orda kusura bakma
Herkes kendini bilir sen merak etme.ben de kendimi biliyorum kusura bakma ama dönüp kendine bak bence.

selam kızlar. iyi geceler

Günaydın..
Ervacan... :KK66:
sadece ampül koydum. resmi denedim de küçültemedim malesef.
Günaydın Aslıcan.
İnşallah bu yakışıklı gibi eşin olur :KK66:
Olsun napalım artık :))
İyi geceler aslıcan
Yatayım ben iş var sabah yine ...

Günaydın Turkocan. Saçlarım daha düzelmedi ama yıkadığımda 2 haftadır en fazla 4-5 saç geliyor . taradığımda da 4 tel anca dökülüyor.. Sarımsak şifadır. Hafta sonu saç bakım günüm benim . Birde dediğin gibi açık havada kısa sürede dağılıyor koku. eğer kokarsa tabi.
Bitki drmn vardı. Hatırlar mısınız. o bakım setinden almıştım. Eziyet gibiydi onun içinde sarımsak vardı. birde ağırlaşmış . içinde bir sürü şey vardı. hergün birşeyler sürüyordum. saçlarımda kokuyordu ayrıca. Faydası oldu tabi ama çok uzun süre yapamadım.

En güzeli zeytinyağı ve badem yağı :) kuru saçlar için badem yağı mükemmel bir çözüm. ben orta okuldayken herhafta sürerdim ve nasıl gürleşmişti saçlarım anlatamam. Ayrıca v
tamin de alır güzel beslenirdim :)hayret valla o yaşta nasıl sabırla yaparmışım şaşırdım şimdi :)

ampüller ve yağları diyorum.
ampul etkisini gördün mü?
kocaman resim koymuşun yahuu acuk küçültsene
formun sayfasını iki resimle dolduruyon heee:KK67::p

Ampüller çok faydalı :) oda var bakım kürünün içinde de oda b vitamin içerdiği için koku oluyor. saç boyarken içene katabilirsin mesela birazda bakım yağı süper olur. benim saç boyamın içene katılır mesela bakım yağı.

Herkese merhaba ..

Petunyacım taze gelinimiz evlilik nasıl bir his bizimle şu anını paylaşabilir misin :eek:

selam kızlar, gününüz güzel geçsin.. haftasonu yaklaştı :)
Mavili; evlilik çok keyifli benim için. şu an tüm beklentilerimi karşılıyor çok şükür.
Eşimle birlikte hayatımız düzene girdi. tabii
işlerimizi ve mevkimizi değiştirmek zorunda kalmadık. bu çok etkili oldu.

ilk günler bocalama oldu. evde, yatağında bir kişi. vs. insan inanamıyor bir süre.
ama hemen alışıyorsun bu duruma. evde kardeşin baban nasılsa öyle oluyor.
bekarken bana çok tuhaf gelirdi, bunlar. ama çok normalmiş.

ve en önemlisi iki kişi arasındaki iletişim. yani bir bayan için bence erkeğe çok iş düşüyor.
çünkü bizler daha duygusal, kırılgan oluyoruz bu süreçte. eşin olacak insan da seni bu yönde sahiplenmeli.

kısaca güzel bir duygu mavili. Rabbim sizlere de en güzel şekilde yaşatsın bu mutluluğu

X