30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

selam kızlar, gününüz güzel geçsin.. haftasonu yaklaştı :)
Mavili; evlilik çok keyifli benim için. şu an tüm beklentilerimi karşılıyor çok şükür.
Eşimle birlikte hayatımız düzene girdi. tabii işlerimizi ve mevkimizi değiştirmek zorunda kalmadık. bu çok etkili oldu.

ilk günler bocalama oldu. evde, yatağında bir kişi. vs. insan inanamıyor bir süre.
ama hemen alışıyorsun bu duruma. evde kardeşin baban nasılsa öyle oluyor.
bekarken bana çok tuhaf gelirdi, bunlar. ama çok normalmiş.
ve en önemlisi iki kişi arasındaki iletişim. yani bir bayan için bence erkeğe çok iş düşüyor.
çünkü bizler daha duygusal, kırılgan oluyoruz bu süreçte. eşin olacak insan da seni bu yönde sahiplenmeli.

kısaca güzel bir duygu mavili. Rabbim sizlere de en güzel şekilde yaşatsın bu mutluluğu
canım tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun. bana da ilk günler garip gelmişti. alışma sürem benim biraz daha uzun sürdü. ama 6 ay geçmiş bile ben evleneli. Allah herkese yuvasında mutluluk ve huzur versin inşallah.

canım tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun. bana da ilk günler garip gelmişti. alışma sürem benim biraz daha uzun sürdü. ama 6 ay geçmiş bile ben evleneli. Allah herkese yuvasında mutluluk ve huzur versin inşallah.

teşekkür ederim tuğçecim amin inşallah cümlemize. hem zor hem keyifli bi süreç. insan yaşayınca farkına varıyor.
senin bebek nasıl? senin hayatın daha çok değişti bianda. belki sürecin bundan uzun sürmüş olabilir ..

Prenses :KK66:

Aslıcan :KK66:

Beyza can :KK66:

Sohbetsiz kaldık ..

Saçlarıma bakım yapıyorum kızlar. Hafta da 3 kez. Dökülmesi kesildi. 40 çeşit bitki içeren bir bakım yağı aldım süper geldi :KK70:
Normal şampuan yerine bebe şampuanı ile yıkıyorum 2 yıkamada arınıyor :)

geçen sayfa da aslı sen yazmıştın sanırım dökülme sorunun vardı.

Şu kür süper. tarifim şu: zeytinyağını küçük şişeye al içene ayıklanmış sarımsakları doldur dolapta beklet bir kaç gün sonra ordan bir tatlı kaşığı kadar al , zeytin yağı ,badem yağını saçlarına sür 1 saat kadar beklet sonra bebe şampuanı ile yıka en. :KK70:

Ayrıca bu sarımsaklı zeytin yağını salatana da koyabilirsiniz. :)

Ben de bir bakım yağı aldım. Senesi oldu daha yapmadım.
Seninkinin adı ne? Özelden ya da buradan linkini atar mısın?

Bu zeytinyağı ve sarımsak ikilisini arkadaşım bu sene tatilde yapmış. (normalde kokar diye işe gidiyor ya)
Bir hayli iyi gelmiş. :KK66:

teşekkür ederim tuğçecim amin inşallah cümlemize. hem zor hem keyifli bi süreç. insan yaşayınca farkına varıyor.
senin bebek nasıl? senin hayatın daha çok değişti bianda. belki sürecin bundan uzun sürmüş olabilir ..
Bebek iyi şükür canım.:nazar: evet bir anda değişti. Hamilelikte ilk üç ay biraz zor oluyor evliliğinde ilk aylarıydı tabi. Duygusal ve hassastım. Tabi zaman içinde oturmaya başlıyor herşey. :KK16:

selam kızlar, gününüz güzel geçsin.. haftasonu yaklaştı :)
Mavili; evlilik çok keyifli benim için. şu an tüm beklentilerimi karşılıyor çok şükür.
Eşimle birlikte hayatımız düzene girdi. tabii işlerimizi ve mevkimizi değiştirmek zorunda kalmadık. bu çok etkili oldu.

ilk günler bocalama oldu. evde, yatağında bir kişi. vs. insan inanamıyor bir süre.
ama hemen alışıyorsun bu duruma. evde kardeşin baban nasılsa öyle oluyor.
bekarken bana çok tuhaf gelirdi, bunlar. ama çok normalmiş.
ve en önemlisi iki kişi arasındaki iletişim. yani bir bayan için bence erkeğe çok iş düşüyor.
çünkü bizler daha duygusal, kırılgan oluyoruz bu süreçte. eşin olacak insan da seni bu yönde sahiplenmeli.

kısaca güzel bir duygu mavili. Rabbim sizlere de en güzel şekilde yaşatsın bu mutluluğu

Amin canım. Biraz birbirinize alışın en güzel zamanda Allah güzel bir bebek nasip eder :) Çekirdek aile olursun inşallah.

Ben de bir bakım yağı aldım. Senesi oldu daha yapmadım.
Seninkinin adı ne? Özelden ya da buradan linkini atar mısın?

Bu zeytinyağı ve sarımsak ikilisini arkadaşım bu sene tatilde yapmış. (normalde kokar diye işe gidiyor ya)
Bir hayli iyi gelmiş. :KK66:

Evet prensesim. Badem yağı zaten süper bir şey. Yağ bozulmaz sanırım eczaneye sor istersen.

ayrıca özel bakım kürleri var sarımsak yağı da içinde 40 çeşit bakım yağı ...özelden adını atayım

Amin canım. Biraz birbirinize alışın en güzel zamanda Allah güzel bir bebek nasip eder :) Çekirdek aile olursun inşallah.

Evet prensesim. Badem yağı zaten süper bir şey. Yağ bozulmaz sanırım eczaneye sor istersen.

ayrıca özel bakım kürleri var sarımsak yağı da içinde 40 çeşit bakım yağı ...özelden adını atayım
Mavilim,
İyi yüreklim!
Sağ ol var ol. :KK60:

Günaydın..
Ervacan... :KK66:

Günaydın Aslıcan.
İnşallah bu yakışıklı gibi eşin olur :KK66:

Günaydın Turkocan. Saçlarım daha düzelmedi ama yıkadığımda 2 haftadır en fazla 4-5 saç geliyor . taradığımda da 4 tel anca dökülüyor.. Sarımsak şifadır. Hafta sonu saç bakım günüm benim . Birde dediğin gibi açık havada kısa sürede dağılıyor koku. eğer kokarsa tabi.
Bitki drmn vardı. Hatırlar mısınız. o bakım setinden almıştım. Eziyet gibiydi onun içinde sarımsak vardı. birde ağırlaşmış . içinde bir sürü şey vardı. hergün birşeyler sürüyordum. saçlarımda kokuyordu ayrıca. Faydası oldu tabi ama çok uzun süre yapamadım.

En güzeli zeytinyağı ve badem yağı :) kuru saçlar için badem yağı mükemmel bir çözüm. ben orta okuldayken herhafta sürerdim ve nasıl gürleşmişti saçlarım anlatamam. Ayrıca v
tamin de alır güzel beslenirdim :)hayret valla o yaşta nasıl sabırla yaparmışım şaşırdım şimdi :)
selam canım,bu adamı çok beğeniyorum.:KK22: hayırlısı hepimiz için.

mutluluğun buraya yansıdı,daim olsun. benim dememle olmuyor,Allah ol demeyince... kısmet.
haklisin, istemekten vazgecmemeli.. zamani gelince oyle oluyor ki.. anlamiyosun. Bi arkadasim ayni yastayiz, gecen sene yakinip duruyorduk bekarliktan, sonra ikimizde 1 ay arayla evlendik, dugunume geldi. Hayatta hersey mumkun rabbim utandirmasin insallah

X