30 Ağustos' ta İstanbul

CANIMCIKLARIM HERŞEY İYİ HOŞ DA ŞİMCİK BİZ BİRBİRİMİZİ NERDEN TANIYACAZ ....

HERKESİN ELİNDE KIRMIZI KARANFİL OLSUM MU ? -tatlicadiarzu- YADA KK YAZAN Bİ KAĞIT KOYAK MASAYA kaydirigubbakcemile3

hahahah tanıyorsun tanıyorsun da bu ıyı olur kk yazan bır kagıt olsun masada en ıyıdsı bu dırekt cafeye gıdılıyor degılmı iskelede beklemıyoruz bırbırımızı:)kaydirigubbakcemile5

1-lady34
2-nestle76
3-g_b_k_
4-nudem
5-sinem
6-cimcimeeses
7-bayankahkaha
8-patricia
9-gündüzün karanlığı
10-ank06
11-naz__24
12-semeraldo
13-türkan_34

13 olduk arkadaşlaaaaaarrrrrr

30 ağustos saat 14:00
18:00 e
Beşiktaş iskelesinde BELTAŞ cafedeyizz ordayız gecikenler için duyurulur

güncelleyeyım yeri ve gelecekleri:)

etrafa aval aval bakmandan tanırız seni -tatlicadiarzu-
cafeye giriyoruz direkt ama bahçede oturacaz içerde duman altında boğulmama gerek yok

etrafa aval aval bakmandan tanırız seni -tatlicadiarzu-
cafeye giriyoruz direkt ama bahçede oturacaz içerde duman altında boğulmama gerek yok

çok iyii dışarda oturruz duman altı etmeyin b,ziklava: her yalnız gelen bayanada kk danmısın dıye atlarız heheheheeh kaydirigubbakcemile

çok iyii dışarda oturruz duman altı etmeyin b,ziklava: her yalnız gelen bayanada kk danmısın dıye atlarız heheheheeh kaydirigubbakcemile

ben tipimi tarif edimm
uzun boyluyum :1closedeyes:
mavi gözlüyümlülülülülülü
çok zayıf değilim çok şişman da değilim kaydirigubbakcemile2
saçlarım kıvır kıvır:teytey:
ne giyeceğimi bilmiyorum bööle dikkat çeken birini görürseniz bilin ki o benim :hooray:

hadı bee ozman nıye gecen sefer dıkkatımızı cekemedın hahahhaha :teytey:

hadı bee ozman nıye gecen sefer dıkkatımızı cekemedın hahahhaha :teytey:

bu kadar güzel kadın KK toplantısına gelmez diye düşünmüşsünüzdür belki :dilcikar:
bende senin postişli saçını görmedim hıh

TAMAM KIZLAR BEN ÇITÇITLARIMI TAKACAM SAÇLARIM KUMRAL GİBİN GALBAAA BEYAZ BADİ VE SİYAH ŞALVAR OLACAK AYAĞIM DA BOYNUMDA DA SİYAH ŞAL OLACAK DAHA NE SÖYLİYİM 167 BOY 52 KG.
AMANN İŞTE MANKEN GİBİ BİŞEYİM BEN -tatlicadiarzu-

ha öyle mi :1ninca:
kolay buluruz seni kızıl kızıl hihoyyyt

hahha evetttttt mendıl elınde afetı devran olarak gelırım saclarımı savura savuraaaahahahhaha
ben sımdı cıkayım aksam yemek hazırlıyayım barı:))çalısırken ne guzel aksamdan ahzırlıyodum yemklerımı alısamadım hala ev hatyatına ahh ahhh:1hug:

ay çok şekersiniz yaa :asigim:
ben burda ukala ukala yazdım ama
ben sizin içinizde böleolamıcam utanırım sıkılırım ne yapsam ya heyecan bastı gelmesem mı aceppp -tatlicadiarzu-

:tomato:
ay çok şekersiniz yaa :asigim:
ben burda ukala ukala yazdım ama
ben sizin içinizde böleolamıcam utanırım sıkılırım ne yapsam ya heyecan bastı gelmesem mı aceppp -tatlicadiarzu-

klava:hele bi gelmeeee donuste ugrarım sana yandın ozamn :))) nazd ayaparmısssss :)):1hug:

oooooo yandık mankenlerın ıcınd ebız tombık tombıkmı kalacaz yanı:))))

ilk gıden masaya kk yazılı bır kagıt koysun mumkun olduguncada gırıs eyakın otursun okimiii:))

çıtırlar zaten hepimiz birer mankeniz 18'likler taş çıkartırız biz alimallah kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…