30 Ağustos' ta İstanbul

30 ağustosda tatile gidiyoruuuuuuuuuummmmm:sm_cool::sm_cool:kaydirigubbakcemile2
Kalbim sizinle olacak amaaaaaa:asigim:a.s.:1hug:

günaydın kızlaar, ya ben üzülerek söylüyorum ama yarın gelemicem!!! Lanet olası fuar varmış ben gitmemeyi planlıyodum ama sevgili patronumuz herkes gelecek demiş Çok istedim ama demekki nasip değilmiş. Bi sonraki buluşmaya katılırım inşallah, ama bir fırsatını bulup kaçabilirsem gelirim...

inanamıyorum sabah saba h bunu mu duycaktım
bi daha buluşma yok :1closedeyes: büyük bişi kaçırdın

1-lady34
2-nestle76
3-g_b_k_
4-nudem
5-sinem
6-bayankahkaha
7-gündüzün karanlığı
8-patricia
9-türkan_34
10-ank06
11-naz__24
12-semeraldo

12 kişiyiz

30 ağustos saat 14:00
18:00 e kadar ordayız

1-lady34
2-nestle76
3-g_b_k_
4-nudem
5-sinem
6-bayankahkaha
7-gündüzün karanlığı
8-patricia
9-türkan_34
10-ank06
11-naz__24
12-semeraldo

12 kişiyiz

hayde yokmu azalan dermişim:roflol:
günaydın kızlar nassınız bugün
ramazan'ı şerifleriniz hayır ola:1hug:

belki kaçabilirim çünkü sabah erkenden Beylikdüzünde olucaz öğlene doğru ilerleyen saatlerde gelebilirim. Ah gelmeyi çok istiyorum yaa

belki kaçabilirim çünkü sabah erkenden Beylikdüzünde olucaz öğlene doğru ilerleyen saatlerde gelebilirim. Ah gelmeyi çok istiyorum yaa

ozaman g_b_k ile buluşup gel o da beylikdüzünden gelcek kaydirigubbakcemile

evet buluşabiliriz.hatta istersen gel bana yemek yer öyle çıkarız.bende beylikdüzü tarafında oturuyorum.sen tüyapa mı gitceksin?

gel nolurrrrrrrrkaydirigubbakcemile

1-lady34
2-nestle76
3-g_b_k_
4-nudem
5-sinem
6-bayankahkaha
7-gündüzün karanlığı
8-patricia
9-türkan_34
10-ank06
11-naz__24
12-semeraldo

12 kişiyiz

cimcime eses de gelcek umarımmmm

günaydın millet yeni gelen çıkış yapan var mı bakalım a.s.

girişte varrrr, çıkışta inşallah yarına kadar orda süprizlerle karşılaşırız

ya bu arada şu moderatör veya kk dan yetkili herhangi bir kişi gelmicekmi yaaa...sadece oturup bi konuşsaydıkkkknaniknaniknaniknanikkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet buluşabiliriz.hatta istersen gel bana yemek yer öyle çıkarız.bende beylikdüzü tarafında oturuyorum.sen tüyapa mı gitceksin?

Kız fuar yeşilköydeymiş, ben yanlış anlamışım Isaf Fuarı
İstanbul Expo Center diye geçiyo oraları ii bilmiyorum, sana gelmek için çıkarım
sonra 4-5 saat beni aramak zorunda kalırsın, buluşmada hayal olur... Ama inşallah bigün sen bana bende sana gelirim hatta o tarafta ablam var seni onunlada tanıştırırım...:sm_cool:

İNŞALLAH CANIM.OZAMAN SEN AYARLA İŞTE, GELMEYE ÇALIŞŞeniz

gız allah cezanı vermesin görücüye mi çıkıyon :) fotoğraf makinesini kim ayarlıyor bakiim ?

şuna bak ya yemeğe çağrıyo :1closedeyes:
biz btasta buluşmayalı sana gelelim istersen gamyoncuiremsu

bak yaa
biz gelmeyelim ozaman
yalan oldu arkadaslık dostluk
siz ikiniz buluşur yemek yersiniz birbirinize gidip gelirsiniz hıh :dilcikar:

sinem ben de makina yok yarına benneyaptımki
kardeşime verdim bugün yurt dışına gitti :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…