30 Ağustos' ta İstanbul

:tomato:

:eek:klava:hele bi gelmeeee donuste ugrarım sana yandın ozamn :))) nazd ayaparmısssss :)):1hug:

ay inanmıyosunuz yaa
sizi görmücek mişim gibi yazıyorum
ama az kaldı yarın büyük günkaydirigubbakcemile2
amam ben napcam offss sıkıldım şimdi utanırım yaa
ya konusamassam sızınleekafamçokkarıştı

Kislar bide öyle elmaya armuta oturamam ben Zaten göbişim var pörtlek pörtlek eritemiyom adam gibi yer seçseydiniz :dilcikar:

nesse çıkıyorum ben bi daha giremezsem eğer yarın hepinizin ifadelerini alırım görüşürüz kıslaaarrrrr :dance:

Son düzenleme:
Kislar bide öyle elmaya armuta oturamam ben Zaten göbişim var pörtlek pörtlek eritemiyom adam gibi yer seçseydiniz :dilcikar:

boşversene bee :mymeka:

valla heyecan bastı of of
nolcak ya -tatlicadiarzu-
ama lütfen gelmemezlik yapmayın benneyaptımki
ben Allah izin verirse ordayım
önce g_b_k ile buluşuyorum onunla geliyorum zaten
bayankahkahanın da nosu var bende bişi olursa haberleşiriz

Kızlar yarın kaçta buluşuyorsunuz??? Bayankahkaha abla bi özele bak yahu ya da msn aç nerdesinnnn :)

kız kambersiz düğün yapmayı planlıyorsunuz demek...anacım ben bugün yeni evime taşındım...balkonu yıkarken bi güzel de düştüm...şimdi ayaklar yastık üstnde yatıyorum..malum hamişlik var..allahtan kanama filan olmadı...ağrım sızım olmazsa, doktor yürü git derse yarın gelmeyi çok istiyorum...olur da gelemezsem bayramdan sonraki hafta bana davetlisiniz ona göre...130 metrekare eve boşuna mı çıktım ben...pişirip-taşırıp misafir ağırlayacağım...foto çekmeyi sakın unutmayın..bu arada son olarak saat 14.00 beşiktaş motor iskelesi di mi?? bi de beltaş cafe...yazılanların hepsini okuyamadım..biri bana ses verir umarım bu saatte....

kız kambersiz düğün yapmayı planlıyorsunuz demek...anacım ben bugün yeni evime taşındım...balkonu yıkarken bi güzel de düştüm...şimdi ayaklar yastık üstnde yatıyorum..malum hamişlik var..allahtan kanama filan olmadı...ağrım sızım olmazsa, doktor yürü git derse yarın gelmeyi çok istiyorum...olur da gelemezsem bayramdan sonraki hafta bana davetlisiniz ona göre...130 metrekare eve boşuna mı çıktım ben...pişirip-taşırıp misafir ağırlayacağım...foto çekmeyi sakın unutmayın..bu arada son olarak saat 14.00 beşiktaş motor iskelesi di mi?? bi de beltaş cafe...yazılanların hepsini okuyamadım..biri bana ses verir umarım bu saatte....

öncelikle geçmiş olsun aman dikkat edin kendinize
yarın saat 14.00 de beltaş cafede buluşuyoruz
beşiktaşta üsküsar motorlarının kalktığı yer park varmış
sorarsanız herkes gösterir zaten orasını
yarın görüşmek üzere umarım gelirsiniz

kızlar ben kaçıyorum yarın görüşmek üzere diyorum
herkese iyi geceler fırsat bulursam tekrar dönerim

ben burdayım henüz yatmadım, kara kara düşünüyorum nasıl gidicem diye...

Allah kahretsin geriden takip ediyorum bugün iletişime ancak geçebildiğim için site ile. Az daha bende varım deyip pazar günü kek gibi oralara gidip sizi arayacaktım tüh ya kaçırdım inanın çok üzüldüm üstelik bugün benim doğum günüm bense evde kös kös oturuyorum.Kaçırmasaydım ne güzel hem sizinle tanışacak, hem doğum günümü güzel bir kalabalıkla kutlayıp pasta kesmiş olacaktım.Neyse bana geçmiş olsun size iyi eğlenceler kızlar benim yerimede eğlenin.

arkadaşlar harika bir gün geçirdik resimleri yenı bır başlıkta ekleyecegım sımdı dısarı cıkmalıyım opüyorumm:))

X