30 Ağustos' ta İstanbul

1-lady34
2-nestle76
3-g_b_k_
4-nudem
5-sinem
6-cimcimeeses
7-bayankahkaha
8-patricia
9-gündüzün karanlığı
10-ank06
11-naz__24
12-semeraldo
13-türkan_34

13 olduk arkadaşlaaaaaarrrrrr

30 ağustos saat 14:00
18:00 e
Beşiktaş iskelesinde BELTAŞ cafedeyizz ordayız gecikenler için duyurulur

of yaaaa üşütmüşüm hastayımm:a015:

sinem ben de makina yok yarına benneyaptımki
kardeşime verdim bugün yurt dışına gitti :a015:

FOTOĞRAF MAKİNESİ BENDEN MERAK ETMEYİN.TAM TECHİZAT GELİYORUM...
BU ARADA BANA DA GELİRSİNİZ CANIM.HAYIRLISIYLA ŞU BULUŞMAYI ATLATALIM.
BENİ ORDA YALNIZ BIRAKMAYIN AMA HAAAAAA:1no2:

belki kaçabilirim çünkü sabah erkenden Beylikdüzünde olucaz öğlene doğru ilerleyen saatlerde gelebilirim. Ah gelmeyi çok istiyorum yaa[/QUOTE)

canım bend ebakırköyden geelecem gelbılırsem elbettekı hasta oldum üşşütmüşüm yaz gunu olacak seymı yaaaaaa telım varmıydı sende bulusup gıderdık ozman yoksa ozelden yaz da verım sana gidersem bırl:1hug:ıkte gecerız nolcekk

belki kaçabilirim çünkü sabah erkenden Beylikdüzünde olucaz öğlene doğru ilerleyen saatlerde gelebilirim. Ah gelmeyi çok istiyorum yaa[/QUOTE)

canım bend ebakırköyden geelecem gelbılırsem elbettekı hasta oldum üşşütmüşüm yaz gunu olacak seymı yaaaaaa telım varmıydı sende bulusup gıderdık ozman yoksa ozelden yaz da verım sana gidersem bırl:1hug:ıkte gecerız nolcekk

SAKIN GELMEMEZLİK YAPMA.VALLA BENDE DE KIRIKLIK VAR AMA DÖNMEK YOK GELİCEM İNŞALLAHkaydirigubbakcemile

hasta numarası yapma şakkıdı
yarın ilk seni görmek istiyorum :jeyyar:

selam arkadaşlar,
maşallah sayı 3 katına çıkmış ilk buluşmamızdan sonra..sengözlerimebaksanab.Allah arttırsın.bende gelmek isterdim ama çalışıyorum:kızgın:size iyi eğlenceler.bayankahkaha geçmiş olsun.:Saruboceq:bende kışın hastalanmam ama yazın illa bi üşütürüm.hava sıcak diye dikkat etmiyoruz ondan oluyo hep.öpüyorum hepinizi.fotoları merakla bekliyorum...:dance:bu çiçekler sizee...a.s.

selam arkadaşlar,
maşallah sayı 3 katına çıkmış ilk buluşmamızdan sonra..sengözlerimebaksanab.Allah arttırsın.bende gelmek isterdim ama çalışıyorum:kızgın:size iyi eğlenceler.bayankahkaha geçmiş olsun.:Saruboceq:bende kışın hastalanmam ama yazın illa bi üşütürüm.hava sıcak diye dikkat etmiyoruz ondan oluyo hep.öpüyorum hepinizi.fotoları merakla bekliyorum...:dance:bu çiçekler sizee...a.s.

ınsallah hele içraatta gorelım kac kişi geliyor:))teşekkurederımc naım ah bu klımalar yokmu mahvettı benı :1hug:

FOTOĞRAF MAKİNESİ BENDEN MERAK ETMEYİN.TAM TECHİZAT GELİYORUM...
BU ARADA BANA DA GELİRSİNİZ CANIM.HAYIRLISIYLA ŞU BULUŞMAYI ATLATALIM.
BENİ ORDA YALNIZ BIRAKMAYIN AMA HAAAAAA:1no2:

nen garıı ilk senle buluşup gitcez ya
ne tek kalması
en kötü senle başbaşa kalırız-tatlicadiarzu-

oohhh ne güzel işte hasta masta anlamayın gelin kaydirigubbakcemile2

kıs g_b_k kaçta cbağda olcan sen??

saat 2 de beşiktaşta olcağımıza göre...
ben saat 1 de orda olsam, ordan tranvaya bineriz.direk beşiktaşa gidiyor zaten

X