3. Yarisma Duyurusu : ''Akrostiş Şiir'' Yarışması

e 7/24 kk dayız..:asigim:
bi şiir yazmadığımız kalmıştı kk için.. :))

Arkadaşlar göndereceğiniz şiir akrostiş şiir olacak...Yani Kadınlar Kulübü'nden sadece baş harfleri alıp;
K..................
A..................
D..................
I..................
N..................
L..................
A.................
R..................

K....................
U.................... diye şiir yazacaksınız..Beş harfleri okuduğumuzda Kadınlar Kulübü çıkacak..

:nazar::1hug: Şulecim bu yarışmalar sayesinde K.K daha da bir renklendi sayenizde.3. yarışma konusu da çok ilginç ve oldukça keyifli bir yarışma çıkacağı belli.

Bakalım bi güzellik düşünüyorum kısmetse ,

Yine tarafımdan kutlandınız sultanım:nazar::nazar:

y.prenses şiirin elimde teşekkürler..Üyeliğin aktif olunca yazışırız..

Ben de şiirimi yazdım öğretmenim ama biraz daha dursun iyice içime sinsin göndereceğim Şeniz

şiir'',kadınlar kulübü'' içerikli mi olacak?

Akrostiş olacak

K............................
A.............................
D...........................
I.............................
N............................
L.........................
A......................
R.........................

K..........................
U........................
L.........................
Ü..........................
B.........................
Ü..........................

Bizim yaratıcı kk hatunlarına ne oldu yahu???laelaelaelaelae

Dört adet şiir geldi daha..:mymeka:

Yazamadılar lülülülülülü yazamadılar lülülülülülü yazamadılar lülülülülülü

Yazamadılar lülülülülülü yazamadılar lülülülülülü yazamadılar lülülülülülü

Kız yazdık diyoruz gece yazdım ben bak gör iftarı yapsınlar gece hepsine ilham gelecek insanların dahilik saatleri 23:00 ve 02:00 arasıdır ona göre jeyyar

Yazdık herhalde....bekletiyoz değişiklikler oluyor sürekli ilham perisi tepemde orası olmadı değiştir falan filan..kafamçokkarıştı.acele etmeyin yolluycamtatlicadiarzu

Hu hu alttan alttan bakmakla olmuyor..:1closedeyes:Bişeyler döktürmeniz gerenkjeyyarjeyyar

Yazdık herhalde....bekletiyoz değişiklikler oluyor sürekli ilham perisi tepemde orası olmadı değiştir falan filan..kafamçokkarıştı.acele etmeyin yolluycamtatlicadiarzu

O tependeki ilham perisi sakın ben olmayayım..jeyyar Fazla dinleme onun sözünü sen,yaz gitsin..Şeniz

Bende yazacam bakalım,iddalıyım nen ona göre...Savunun kendinizi,uçan tekmeniz şiir başında..

X