3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Bisey kullanmam lazim ama duphaston yada progestan kendi haline birakamam benim de bissuru var ama bir yil kendi haline biraktim bir yilda bi kere bile mi denk gelmedi ben ileri derece pkoyum lh 15 fsh 5 cikti 3kat fazla
Sogan kuru uyguladinmi hic ben iki ictim sogan suyuda yumurtaliklarimi duzene sokmus olur.bildigim kadariyla asil pkolulara iyi geliyormus

Bisey kullanmam lazim ama duphaston yada progestan kendi haline birakamam benim de bissuru var ama bir yil kendi haline biraktim bir yilda bi kere bile mi denk gelmedi ben ileri derece pkoyum lh 15 fsh 5 cikti 3kat fazla
Gerci igneyne hamile kalacaksin insallah.hicburseye gerek kalmaz

Kuzum bosver simdi bundan sonraki aylari dusunmeyelim buaya konsantre olalim.bu ay ne okusak okumalarda bitti

Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym ....
Eğer yüz çevirirlerse de ki: "Bana Allah yeter. O'ndan başka hiçbir ilah yoktur. Ben ancak O'na tevekkül ettim. O, yüce Arşın sahibidir."
bu duayı cumartesi 1900 kere okuyup dileği gerçekleşen çok insan varmış.. bende bu cumartesi yapayım dedim bir günlük okunması gerekiyor yardım etmek ister misiniz arkdşlarm

Kuzum bosver simdi bundan sonraki aylari dusunmeyelim buaya konsantre olalim.bu ay ne okusak okumalarda bitti
Ben bi sure ara vericem sorumluluk zor gercekten tefriciye okuyalim ama o da zor yhaa benim zamanim cok olmuyo ne okusak acaba okumalar bitsin zaten son diye iyice yavasladi berire hala gelmedi bakalim bu ay ne olacak

Günaydin kizlar, mutlu huzurlu bir hafta diliyorum herkese...
Yasinler bitince tefriciyede kararlimisiniz? Benim biraz gözümü korkutuyor

GÜNAYUDIN BALLARIM İNŞ HERKES İYİDİR HÜZEL BİR HAFTA OLUR İNŞ.BUGÜN DR GİDİYORUM ARTIK CİNSİYETİ KESİNLEŞSİN DİMİ:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…