3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Kizlar ne yapiyonuz nasilsiniz.ben iyiyim Allaha sukur.minecim cinsiyeti belli oldumu?fatmacim bence tefriciye agir olur.yasinler bile zor bitti.ayetel kursu yada ihlas okusak nasil olur?

Kizlar ne yapiyonuz nasilsiniz.ben iyiyim Allaha sukur.minecim cinsiyeti belli oldumu?fatmacim bence tefriciye agir olur.yasinler bile zor bitti.ayetel kursu yada ihlas okusak nasil olur?
Eeet o cok agir ama yeni topik scik davet etcem sizi kura cekeriz herkese dua kardesi belirleriz icimizden ne kadar geldiyse ne istersek o kadar okuruz haftalik toplariz okuduklarimizi

1. katre584.........................4
2. blgsdr...............................6........okundu

3. -adre-...........................4
4. tuncer82.........................4
5. babamın_kızıyım................4.........okundu
6. kitapseverim....................4
7. asmunikal............................3........okundu
8. e-brulim...........................4
9. berree...............................4
10. gulucukgs..........................4
11. berirem.............................

12. e-brulim...........................sirada
13. Fatih Nilay Asmu.........(listeye katilmayacak olan varsa bildirsin kuzular)

KIZLAR OKUDUM DIYE YAZDIGINIZ MESAJLARI OZELDEN ATARSANIZ IYI OLACAK SAYFALARDA GERI KALIYOR GOREMEDIGIM ZAMAN OLABILIYOR YA ALINTI YAPIN YA OZELDEN ATIN OPUCUKLERRR

TOPLAM...................................................41

KIZLAR SÜREMİZ İKİ (2) GÜNDÜR. AKSATMA YAPILMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR!!!!

CARSAMBA 12:00 DA YENİ LİSTEYE GEÇİLECEKTİR

yeni liste bu.. E-BRULIM için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin.

( HAYIRLI BİR EVLAT SAHİBİ OLMASI İÇİN OKUYORUZ
)

Şimdiden herkesten Allah razı olsun......
kızlar bende nıye sayı yokkkkk

kızlar bende nıye sayı yokkkkk
sen kendıne 6 tane okuycan on gundur gelmedın geldın de ben mı farketmedım canım bılmıorum ama bı gelıosun bıda on gun sonra gelıosun muhtemelen yogunsun hala hastanelerle mı ugrasıyorsun ne durumdasın

sen kendıne 6 tane okuycan on gundur gelmedın geldın de ben mı farketmedım canım bılmıorum ama bı gelıosun bıda on gun sonra gelıosun muhtemelen yogunsun hala hastanelerle mı ugrasıyorsun ne durumdasın
canım ben hala hastenedeyım ama listeyi aldım herkese 4 kendıme 6 okuyorum...sen benı gelmesende okudu kabul et allaha emanet olun ..fırsat buldukça tel .gırıyorum...

canım ben hala hastenedeyım ama listeyi aldım herkese 4 kendıme 6 okuyorum...sen benı gelmesende okudu kabul et allaha emanet olun ..fırsat buldukça tel .gırıyorum...
anladım sana cok gecmıs olsun kımdı yatan kayın valıden mıydı şimdi bak nılay fatıh ve asmnun kardesı ıcın 4 yasın okuycan sonra katre ıcın 4 yasın okuycan sonra bız dua kardesliği topiği yapıcaz okumalar serbest olucak okudukca hedı edersın bebıs durumları ne alemde

anladım sana cok gecmıs olsun kımdı yatan kayın valıden mıydı şimdi bak nılay fatıh ve asmnun kardesı ıcın 4 yasın okuycan sonra katre ıcın 4 yasın okuycan sonra bız dua kardesliği topiği yapıcaz okumalar serbest olucak okudukca hedı edersın bebıs durumları ne alemde
bebiş yok canım ya ne yaparsın...sen benımkılerı yaz bazen eşimın telınden bakıyorum...allaha emanet olun..banada dua edın...

.ismini hic duymamistim, güzelmis :nazar:... Seninde ismin böyle degisik birsey degil mi canim :)
canım ismi silebilirmisin.
değişik bir isim olduğu için direk googlede üst sırada çıkıyor. ben o yüzden boşluk bırakarak yazdım

güzel isim. hissetmek anlamı. benimkide değişik:)

X