3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

berirenin listesi sahfa 193

Ewe
hayırlı günler arkadaşlarım. ebrulim için okumuştuk.
ayrıyetten kendisi için yasin okuyor, biz tamamlamasına yardım ediyoruz değil mi?
bu liste o nedenle. doğru anlamış mıyım?
Ewet Biz 3 liste okuduk ona iki liste okundu hatmi tamamlamak onun sayisini da 123 yapmak icin okuyoruz okumak isteyenlerden bir liste de fatih ve nilay icin okuycaz asmu da niyete katilacak

hayırlı günler arkadaşlarım. ebrulim için okumuştuk.
ayrıyetten kendisi için yasin okuyor, biz tamamlamasına yardım ediyoruz değil mi?
bu liste o nedenle. doğru anlamış mıyım?

Ewe

Ewet Biz 3 liste okuduk ona iki liste okundu hatmi tamamlamak onun sayisini da 123 yapmak icin okuyoruz okumak isteyenlerden bir liste de fatih ve nilay icin okuycaz asmu da niyete katilacak

Allah razi olsun hepinizden

Ewe

Anladım canım. Öncelikle kendi adıma sana çok teşekkür ederim. yaptığın iş zor bir iş, sorumluluk isteyen, okundu, okunmadı, takip isteyen bir iş. Yüce Rabbimin sayesinde senin vesilenle Yasinler okumak nasip oldu. Çok güzel bir işe vesile oldun. Hakkını helal et canım arkadaşım. Rabbim yaptığın bu iyiliklerin karşılığını bu dünyada da ahirette karşına çıkarsın inşallah. Allah’a emanet ol.

Allah razi olsun cnm benim ama birakma bizi bi liste daha okuycaz eger katilmak istersen tabi bende insallah hakkiyla yapmisimdir bu isi insallah kimsenin kalbini kirmamisimdir dua kardeslerim diye bi baslik acacagim orda isteyen istedigi duayi edip birbirimize hediye edecez lutfen oraya da gel

Yok canım bırakır mıyım hiç. Nasipse hep sizinleyim. Hakkıyla yapmamak ne demek canım, fazlasıyla yaptın bence. Ebrulim arkadaşımız için 4 adet Yasin okudum. (fatih ve nilay) yakınlarınız içinde listede olurum. Payıma düşeni okurum.

yazıların kadar sakinmisin acaba merak ediyorum seni
bir de resmini göreydik eyiydi :)

allah razı olsun fatiih benim kardeşim. atansın istiyom. evde psikoloji bozuldu kuzumun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…