3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Ya kızlar ben herkesin yaşını Mrk ediyorum konuşurken cnm fln diyorm ama tuhaf oluyo büyük ihtimal hepiniz benden buyuksunuz ben 20 yaşındayımda :)
canım ben 29
ama bana geçen gün ilkokl cocugu teyze dedi. oha dedi. senin annen teyzem olabilir benim dedim..

Günaydin ablam,
canim cocuk meselesi yüzünden síkíldí. Esimle konusuyorduk, bu ay da bebek yok dedim hemen musluklar akmaya basladi bende. Doluyum psikolojik baski uyguluyor kimileri o yüzden öyle bir duygu patlamasi yasadim o an. Fatma yasinlerini oku síkíntín gecsin dedikten sonra hemen abdest aldim. Iki rekat tövbe namazi kildim (Rabbim günahlarimizi af, tövbelerimizi kabul etsin) baya agladim, dua ettim sonrada yasinlerimi okudum. Rahatlatti beni cok sükür.

Sen nasilsin ablacim?

Bir reklam gördüm gecen 'bana teyze, teyze teyze dediler... döndüm baktim resmen bana dediler' diye :KK48:
mahallenin çoçukları bide. eşimle buluşmak için kapıya çıktım. onlar top oynuyo. veledler. bana doğru geldi topları. teyze teyze topu atarmısın. etrafıma baktım kimse yok. resmen bana demişler.. atmıyom topunuzu dedim. anneniz benim teyzem olabilir ama ben sizin teyzeniz değilim. bazen şeker falan atıyodum balkondan artık atmıyom.

mahallenin çoçukları bide. eşimle buluşmak için kapıya çıktım. onlar top oynuyo. veledler. bana doğru geldi topları. teyze teyze topu atarmısın. etrafıma baktım kimse yok. resmen bana demişler.. atmıyom topunuzu dedim. anneniz benim teyzem olabilir ama ben sizin teyzeniz değilim. bazen şeker falan atıyodum balkondan artık atmıyom.
Baya kizdirmislar seni :) Akillari ermiyordur canim, adi üstünde cocuk.

Günaydin ablam,
canim cocuk meselesi yüzünden síkíldí. Esimle konusuyorduk, bu ay da bebek yok dedim hemen musluklar akmaya basladi bende. Doluyum psikolojik baski uyguluyor kimileri o yüzden öyle bir duygu patlamasi yasadim o an. Fatma yasinlerini oku síkíntín gecsin dedikten sonra hemen abdest aldim. Iki rekat tövbe namazi kildim (Rabbim günahlarimizi af, tövbelerimizi kabul etsin) baya agladim, dua ettim sonrada yasinlerimi okudum. Rahatlatti beni cok sükür.

Sen nasilsin ablacim?
canım benim daha yaşın genç üzülme
allah herşeyin zamanını tayin etmiş daha zaman var demekki
baskı uygulayanları da allaha havale et, ne düşüncesiz insanlar var çok sinir oldum
sabır kuzum sabır
allah sevdiğine dert tasa verir unutma

ben de iyi işte yuvarlanıp gidiyoruz

allah iyiliğini versin güldürdün beni :)
güldük diye kızmadın inşallah
kilolumusun canım yada kapalıysan teyze sanmış olabilir çocuk nede olsa ona göre herkes teyze
bak yaştan sonra kilolarınızı da merak ettim şimdi

canım benim daha yaşın genç üzülme
allah herşeyin zamanını tayin etmiş daha zaman var demekki
baskı uygulayanları da allaha havale et, ne düşüncesiz insanlar var çok sinir oldum
sabır kuzum sabır
allah sevdiğine dert tasa verir unutma

ben de iyi işte yuvarlanıp gidiyoruz

Mutlaka zamani vardir abla, sonucta hersey Allahtan...
Baski uygulayanlarda aslinda kötü niyetli degiller, bana baski uyguladiklarinin farkinda da degiller... Sesimi cikarip birsey de diyemiyorum kirarim belki karsimda ki insani diye.
Allah razi olsun abla, böyle konusmalar duyunca umit eden kalbim daha da bir pir pir ediyor :)
Iyiligin daim olsun ablacim.

allah iyiliğini versin güldürdün beni :)
güldük diye kızmadın inşallah
kilolumusun canım yada kapalıysan teyze sanmış olabilir çocuk nede olsa ona göre herkes teyze
bak yaştan sonra kilolarınızı da merak ettim şimdi

Benimde ne zamandir aklimda bu soru, kapalimisiniz acikmisiniz diye merak ediyorum?

Boyum 1,65 - kilom gectigimiz cuma 69,8 di, zayiflama takimda vermeye calisiyorum :)

X