3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

kredi işini bilemiyorum canım.
evin nasıl hiç yazmamışsın, dün beğenip karar verdiniz sanırım.
canım ct kan vermeye gittim. kanda sonra eşimle tanıdık bi emlakcı varmış oraya götürdü eşim.
ordada bize göre hem fiyatı uygun bi ev varmış götürdüler ev sahibide geldi. beğendi eşimde bende. tamam dedik... 20 bi para var evde 80 bin

ORYA YAZIP DURDUM SİZLERİ MERAK ETTİM KİMSE YAZMIYOR DİYORUM HEY ALLAHIM YA EBRU LİNK ATTI YOKSA BİLMİYORDUM:KK14:

hepiniz iyisiniz inş ben bu ara bel ğsrısı çekiyorum dr artar daha dedi:KK43:napıcaksam galiba erkek bebişim fatma bildin sen bende öyle hissetim hep diğer kontrol kesinleşir dedi bacak arasında kabartı gördü erkek gibi dedi

canım ct kan vermeye gittim. kanda sonra eşimle tanıdık bi emlakcı varmış oraya götürdü eşim.
ordada bize göre hem fiyatı uygun bi ev varmış götürdüler ev sahibide geldi. beğendi eşimde bende. tamam dedik... 20 bi para var evde 80 bin
son mesajlarında kaynına kızmıştın, Rabbim ne güzel kapı açmış size gönlünüze göre bir ev bulmuşsunuz.

KAYNIM İLGİLENSEYDİ. BELKİ PARA VERMİCEKTİK. ODA BELKİ O YÜZDEN İLGİLENMEDİ.

katrecım senın lıstende tek sen kaldın bugun bıtırıp yarın da belgınınklılerı okursan çok guzel olur

X