3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Ben 1 60 72 kg idim en son ama iki kilo falan vermis olabilirim pantolonlarom dusuyo belimden kapali degil cakma sarisinim boyle boyle sirada yuzlerimiz var ben de yuzlerinizi merak ediyorum

butun tombişler aynı tobingde toplanmısız bende 1.70 67 kilom.rejim yapıyom sözde ama en azından kilo almam durdu

allah iyiliğini versin güldürdün beni :)
güldük diye kızmadın inşallah
kilolumusun canım yada kapalıysan teyze sanmış olabilir çocuk nede olsa ona göre herkes teyze
bak yaştan sonra kilolarınızı da merak ettim şimdi
161 boyum var 58 kiloyum kapalıyım. kızmadım gı. yaşlandığım için üzüldüm

Ben 1 60 72 kg idim en son ama iki kilo falan vermis olabilirim pantolonlarom dusuyo belimden kapali degil cakma sarisinim boyle boyle sirada yuzlerimiz var ben de yuzlerinizi merak ediyorum
Bende kapali degilim, kumralim, merinos koyunu gibi kivircigim :) yüzüm ne cok narin nede cok kaba, tam ortasi :)

161 boyum var 58 kiloyum kapalıyım. kızmadım gı. yaşlandığım için üzüldüm

çok korkuyom yaşlanmaktan. küçükken derdim allahım 40 yaşında ölmek istiyom diye

Üzülme gülüm ya, her yasin ayri bir güzelligi var. Kücüklükte yas ile alakali bir sorun mu yasadin acaba da böyle düsünüyorsun? Allah uzun ömürler versin, daha colugun cocugun olacak nasipse, onlarla güzel uzun bir ömür gecirmeyi kismet etsin Rabbim...

Üzülme gülüm ya, her yasin ayri bir güzelligi var. Kücüklükte yas ile alakali bir sorun mu yasadin acaba da böyle düsünüyorsun? Allah uzun ömürler versin, daha colugun cocugun olacak nasipse, onlarla güzel uzun bir ömür gecirmeyi kismet etsin Rabbim...

ne biliyim kadınlar 40 dan çöküyoya, gerçi evlenmeden önce 22 falan derlerdi. şimdi de teyze diyolar
hahahah

ne biliyim kadınlar 40 dan çöküyoya, gerçi evlenmeden önce 22 falan derlerdi. şimdi de teyze diyolar
hahahah

Ay hic gülecegim yoktu, cok tatlisin sen ya :KK15:
Ben 21 yasinda evlendim, zayif oldugum icin de kücük gösteriyordum, esim de ayni sekilde...
Simdi ikimizde kilo aldik yasimizi gösteriyoruz :) ama olsun ya böylede mutluyuz biz
Canim spor yap, cok faydasi oluyor hem genc hemde zinde kalmana.

Benim yuzum de orta halli sayilir tabi yanaklarim baya var gorseniz cok tatliyim ama cok sinirliyim tatliligimdan eser kalmio o zaman ay bugun kendimi bi sevesim var kizlar sormayin

Ay hic gülecegim yoktu, cok tatlisin sen ya :KK15:
Ben 21 yasinda evlendim, zayif oldugum icin de kücük gösteriyordum, esim de ayni sekilde...
Simdi ikimizde kilo aldik yasimizi gösteriyoruz :) ama olsun ya böylede mutluyuz biz
Canim spor yap, cok faydasi oluyor hem genc hemde zinde kalmana.
VAKTİM YOK BE KUZUM 7-6 CALIŞIYOM. HAFTA SONU YEMEK VE KAYNANA ZİYARETİYLE GEÇİYO.

EŞİNİN BOYUKAÇ CANIM
161 BEN 186 EŞİM
58 KG BEN EŞİM 124 KİLO. EVLENDİĞİMİZDE 90 DI AHA.. YEMEK YAPMAYI BİLMİYOM ÖLİ GEÇİŞTİRİYO. ADAM PATLICAK:KK45:

EŞİNİN BOYUKAÇ CANIM
161 BEN 186 EŞİM
58 KG BEN EŞİM 124 KİLO. EVLENDİĞİMİZDE 90 DI AHA.. YEMEK YAPMAYI BİLMİYOM ÖLİ GEÇİŞTİRİYO. ADAM PATLICAK:KK45:
Esim 178 70 kilo evlendigimizde 65 kiloydu 4 yilda 5 kilo anca aldirdim adam kilo almiyor ayni kilodayiz su anda esimle

Ewde tartilacam merak ettim zayiflamisim ben olleyyyy tombis yhaaaa ben bildigin tombisim gerci ben 55 kilo iken de kiloluyum diye aglardim bu kilo takintisi hep var bende

Zayif insanlarda genelde daha cok oluyor bu takinti... Tartilinca yaz :)

Benim yuzum de orta halli sayilir tabi yanaklarim baya var gorseniz cok tatliyim ama cok sinirliyim tatliligimdan eser kalmio o zaman ay bugun kendimi bi sevesim var kizlar sormayin

Sevdalarin depresti ellam :)))

VAKTİM YOK BE KUZUM 7-6 CALIŞIYOM. HAFTA SONU YEMEK VE KAYNANA ZİYARETİYLE GEÇİYO.

Tatlim bunlar hep bahane aslinda, kiz günlük yarim saat istesen yaparsin inan bana. Bende vaktim yok diyordum ama sonra isteyince oluyormus bizzat gördüm :)

:KK48: benim ki de öyle
Evlendigimizde ben 53 (1,65 boy) o 72 kiloydu (1,83 boy). Ben bir sene icinde hemen kilo almaya basladim zaten, esimde biraz daha uzun sürdü. Simdi 96 kilo kendisi, bende en fazla 75 e cikmistim. 20 küsür kilo almisiz 5 sene icinde... Yuvarlaniyorduk ikimizde :KK48:
Gecen karar vermis o da zayiflayacakmis :)

X