3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

1 haftada 4 kilo vermek sakıncalı değilmi?
ben 1 ayda 4 kilo vermek normal biliyordum.
Bu hafta biyle olur ama sonrasinda haftada 1 1.5 anca veririm cnm oda yeter saglikli besleniyorum kendimce ama bilmiyorum havalar isininca yuruyuslere de baslayacagim olacak Allahin izniyle

Güzel begendim, aksamki menünün yaninda ayranda icebilirsin tok tutar. Gün icinde yesil cay da öneririm. Birazda spor yaparsan tam olur :)
Canim adet mi oldun sen cok uzuldum ama bak sana hislerimi soyliyim benden once hamile kalacaksin ne kadar zor oldugunu en iyi ben biliyorum ama stres yapma bu ay olmassa bidahaki ay olur

Canim adet mi oldun sen cok uzuldum ama bak sana hislerimi soyliyim benden once hamile kalacaksin ne kadar zor oldugunu en iyi ben biliyorum ama stres yapma bu ay olmassa bidahaki ay olur

senin hislerine güveniyorum bana erkek bebişin dedin belgine hamilesin dedin erdinmi kız
Benim de aklımdan geçiyordu, benim hakkımda da birşeyler hisseder mi, hissediyor mu acaba diye, dikkatimi çekti hisleri kuvvetli, kendisi de kuvvetli olduğunu yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam. hislerinin kuvvetli oluşunu temiz kalpli ve iyi yürekli oluşuna bağlıyorum.

Evet canim öyle oldu. Kismet gülüm, vakti zamani ne zaman gelirse o zaman olur insallah. Belgin ablanin hamile oldugunu bende düsünüyordum ve simdi sirada kitapseverim ablam var bence sonrada sen.

Katiliyorum düsüncelerine abla, Fatma arkadasimiz temiz kalpli ki icine doguyor bir takim seyler.

Kizlar bilmiyorum bazen icime doguyo minenin erkek olacagini ta hamile kalinca hissettim bilmiyom temiz kalplimiyim onu Allah bilir ama bazen oluyo

Allah razi olsun cnm senin cok iyi hayirli bi evlat oldugunu dusunuyorum bazen oyle bile dua ediyorum bana onun gibi hayirli bi evlat ver diye

Allah razi olsun cnm senin cok iyi hayirli bi evlat oldugunu dusunuyorum bazen oyle bile dua ediyorum bana onun gibi hayirli bi evlat ver diye
inşallah canım Allah katında da öyleyimdir. Yüce Rabbim en hayırlı, en kısa zamanda; sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah sana ve isteyen herkese.

fatma abla ben bu hafta okuyamıcam mazeretliyim internet paketimde bitti ondan haber veremedim haberiniz olsn mazeretim bittiğinde yine bi şekilde ulaşırım buraya Allaha emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…