3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

neyse cnm bosver nasılsın bakalım yenı hamıs bu arada ben bu kadar aglayıp zırladıktan sonra bı de hamıle çıkarsam nolur acaba olmaz ama mucize işte nasıl bır tepkı verırdım acaba
TESTİNİ YAPMADAN ÖNCE SECCADENİ HAZIRLA:)

neyse cnm bosver nasılsın bakalım yenı hamıs bu arada ben bu kadar aglayıp zırladıktan sonra bı de hamıle çıkarsam nolur acaba olmaz ama mucize işte nasıl bır tepkı verırdım acaba
İYİYİM CANIM KASIK AGRIM BİRAZ DAHA AZALDI.BULANTIMDA BİRAZ AZALDI.

bulantın erken basladı acaba kusanlardan mı olucaksın benım bulantılarım hep aksam saatlerınde olurdu acaba senınkı de oyle mı
HİÇ BİLMİYORUM BENİM ÖGLEDEN SONRA BASLIYOR.AMA BUGÜN COK OLMADI.VÜCUDUM BEBİŞE ALIŞIR BELKİDE OLMAZ.AMA BULANTI YADA AGRI OLMAYINCA HAMİLE OLDUGUNU UNUTUYORSUN

HİÇ BİLMİYORUM BENİM ÖGLEDEN SONRA BASLIYOR.AMA BUGÜN COK OLMADI.VÜCUDUM BEBİŞE ALIŞIR BELKİDE OLMAZ.AMA BULANTI YADA AGRI OLMAYINCA HAMİLE OLDUGUNU UNUTUYORSUN
agrı bulnatı bekleme kusmak çok kotu zaten ıcın dısına cıkıyor her kustugunda bebegım dusecek dıye korkuyorsun

HADİ YA NE ZAMANA KADAR BULANTILARIN OLDU.SENCE BENİM DEVAM EDERMİ SONRA
cnm her gebelık farklı oluyo ıkıncıde kustum bıraz 8. haftaya kadar ama 3. de hıc kusmadım bulantım 12. haftaya kadar surdu ama rahatsız etmedı benı 16 17 cıvarında mıdem yanmaya başladı çok yanıyrdu o bulantıdan da kötu

CANIM BENİM ASLİNDA BELLİ ETMİYORUM AMA ÇOK TEDİRGİNİM ENDİŞELERİM VAR

kızlar bu tepiğe geldiğimde bebişim yoktu bana sıra geldi hamile olduğumu öğrendim çokta umutsuzdum.belgine dedim bir topik var gel sanada okuruz.onada uğurlu geldi ben inanıyorum hepinizin olacak inş allahın izniyle

Bebek bulantisi için erken bence simdi vücut kabul etmeye calisiyor zorlayici bulantilar daha sonra baslar. İnşallah çok zorlamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…